SEOgroup

Gdynia

Opinie o SEOgroup

Po rozmowie 2016-08-23 10:12:05
Zarobki: staz to 500 zl przez kwartal, potem najnizsza krajowa.
SEOgroup 2016-10-19 13:50:06
Każdy z nas kiedyś zaczynał poważną pracę. Jeśli nie posiadasz żadnego doświadczenia w branży, jeśli dopiero rozpoczynasz z nią swoją przygodę to propozycja i tak jest bardziej niż atrakcyjna biorąc pod uwagę doświadczenie, które zdobędziesz i którego nikt Ci nie zabierze. Szczególnie tego typu osoby muszą sobie zdawać sprawę, że w praktyce, zwłaszcza w początkowej fazie rozwoju takiej osoby, firma inwestuje w nią, innymi słowy dokłada do tego, aby jej stanowisko pracy było rentowne. Dopiero wraz z rozwojem, gdy ktoś zbuduje swoją wartość może liczyć na znacznie poważniejsze benefity, gdzie nawet sky is not a limit. Już nie mówiąc o tym, że ze świecą szukać tak wyjątkowej atmosfery, która panuje w firmie i która jest absolutną rzadkością, do tego dochodzi szereg wartości dodanych.

A jeśli ktoś przychodzi do firmy z zamiarem wyłącznie jak najszybszego się wzbogacenia, to przecież są przecież inne, lepsze dla takiej osoby miejsca, jak np. praca w stoczni czy też poza Polską. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Zostaw swoją opinię o SEOgroup - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEOgroup