Opinie o Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec w Mielec

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec?

Chętny do pracy Nowy wpis

Witam. Ktoś powie jak wygląda praca na magazynie? Jaka kadra i jak zarobki?

Na jakie wsparcie w Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Polecam Nowy wpis

Fajni ludzie i fajna atmosfera. Pieniądze jak wszędzie a nawet lepiej.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec

Czy w Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracuję już jakiś czas w firmie. Takiego bałaganu pod względem organizacji pracy jak i porządku nigdy nie było. Jedyny pozytyw to wymiana szafek w szatni. Większość ludzi pracuje tu tylko ze względu na 1 zmianę. Warunki do pracy tragiczne (kurz, smród). Kierownikowi wystarczy wchodzić w (usunięte przez administratora) i jesteś ustawiony. Kolesiostwo jak ktoś wcześniej napisał. Dobrze pościemniasz to sobie sobotę załatwisz. Ogólnie nie polecam i niedługo trzeba szukać czegoś innego.

Bold

Nie szanują pracowników, wyzysk i jakiś dziwny system pracy i rozliczania godzin i stale mało i mało, nie polecam tam pracować absolutnie

Rudy

(usunięte przez administratora) na stawkach godzinowych i premii uznaniowej , kombinatorzy i krętacze, kolesiostwo układy i ukladziki , praca w ciężkich szkodliwych warunkach które dawniej były liczone jako szkodliwe a obecnie niestety już nie, zdecydowanie nie polecam , lepiej poszukać innej pracy bo tutaj to strata czasu , nikt nie docenia ludzkiej pracy tylko cały czas wyzysk i pretensje

Jaro

(usunięte przez administratora) na stawkach godzinowych i premii , nie polecam tej firmy , praca w bardzo szkodliwych warunkach za najniższą pensję krajową , dobrze że mnie tam już nie ma

Czarek

Liczyłem, że ktoś z pracowników podpowie jaka atmosfera, zarobki czy macie jakieś dodatki socjalne?

Józek
@Czarek

Atmosfera dobra. Praca umiarkowanie ciężka przy chemii. Socjal na święta, wakacje i inne

Jaki jest okres rozliczeniowy w Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Józek

Ostatni dzień miesiąca

Kk

Czy pracuja u was kobiety czy raczej tutaj to praca dla panow?

Czy Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec zatrudnia studentów?

Tworzywa Sztuczne

Zatrudniamy osoby,które spełniają kryteria (http://www.tworzywamielec.pl/kariera.html) i nawet teraz, kiedy inne firmy zwalniają. PS Od 2013 ZPTSz nazywa się Tworzywa Sztuczne PZL Mielec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Joker

Praca ciężka nie jest , amosfera dość luźna. Minusami są: niskie wynagrodzenie, brak konkretnych podwyżek Palenie papierosów w toalecie Wszechobecne picie alkoholu przez pracowników. Ogólnie jeśli ktoś szuka pracy na "zaczepienie" się na jakiś czas to owszem. W dłuższym rozrachunku nie warto Moje sugestie dla Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec: Praca ciężka nie jest, armoafera dość luźna. Minutami są niskie wynagrodzenie 15 zł brutto na okres próbny, po okresie próbnym dają nie cała zŁotówke i ta stawka może się utrzymywać nawet przez kilka lat Palenie papierosów w toalecie Wszech obecne picie alkoholu przez pracowników gdzie czasami po przerwie śniadaniowej niektórzy nie są już w stanie pracować . Ogólnie jeśli ktoś szuka pracy na "zaczepienie się" to może być ale na dłużej to nie warto

LPI

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako DOBRA Atmosfera i ludzie tam pracujący są MILI I POMOCNI Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec: Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec:

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec - Mielec

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec?

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec