Opinie o Zre Gdańsk S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zre Gdańsk S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zre Gdańsk S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zre Gdańsk S.A. w Gdańsk

Mario

Orientuje się ktoś może czy te 8 podanych ofert pracy na stronie firmy jest aktualne? Jedna z nich dotyczy stanowiska kierownika projektu, ale nie zostały podane żadne szczegóły co do początkowego wynagrodzenia i umowy na start, może ktoś o tym napisać? Rzeczywiście trzeba mieć 3 lata doświadczenia, nie ma opcji przyjęcia jeśli ktoś ma mniejsze?

@Renata

Pozwów i spraw sądowych jest wiele ze strony byłych pracowników jak i podwykonawców. Dodatkowo są też takie osoby, które czekają też ze zgloszeniem do prokuratury do ustalenia majątku spółki przez syndyka i wypłaty zobowiązań.

Mario

@Mario

Firma nie działa, złożyła wniosek o upadłość, nie zapłaciła pracownikom mimo podpisanych porozumień, choć pieniądze od największego Klienta otrzymała.

Na pewno? To dosyć dziwne, właśnie jestem na stronie firmy i widzę aż 8 ofert pracy ... To zamykają się, a szukają na różne stanowiska? Może skoro dostali pieniądze, to się nie zamkną i zapłacą pracownikom? A duże są w ogóle te zaległości?

Ciekawski

Czytając większość opinii stwierdzam, że tą firmą powinien zająć się prokurator. Piszecie że mieli jakieś projekty, ktoś im zapłacił, a pieniędzy nie ma. Może projekty którymi się chwalili były problemem dla firmy, a w konsekwencji doprowadzili do jej końca, a pieniądze się ulotniły. Z doświadczenia wiem, że sprawdzenie kilku lat wstecz historii firmy przez ,,specjalną komisję” napewno nie zaszkodzi , a wręcz przeciwnie znajdzie winnych calej sytuacji na której ucierpieli kontrahenci i przede wszystkim pracownicy. Trzymam za was kciuki……..

Robin

Tak wogle to już jest ogłoszona upadłość. Firmy to dawno już nie ma, po firmie pozostało wspomnienie, kontenery na działce i długi wobec pracowników. Trochę zadziwiony jestem czemu ten największy Klient zapłacił tylko wybranym firmom które robiły dla ZRE, a nie zapłacił pracownikom ZRE. Może to tylko przypadek.

@Robin

Czyli pracownikom nadal nie zostały wypłacone należne wynagrodzenia? Wiadomo czy w najbliższym czasie coś się zmieni w tej kwestii? A tak w ogóle, to co ostatecznie doprowadziło do upadłości? Problemy finansowe czy coś jeszcze miało wpływ?

@Robin

Tak, na pewno to przypadek, że pieniądze odzyskali podwykonawcy którzy donieśli na zre do klienta na brak płatności...Niech ktoś sprawdzi kto przejął główny projekt i kto z podwykonawców w nim dalej pracuje, oraz jak się mają teraz parametry tego projektu (budżet, harmonogram).

@Ciekawski

Tak, ktoś powinien prześwietlić historię firmy od np 2017r, do tego oddział czarnogórski i ostatni, największy projekt dla państwowego klienta...

@Ciekawski

To uważasz, że dlaczego się tak stało? Ktoś po znajomości załatwił tym podwykonawcą zwrot tych pieniędzy? O co dokładnie chodzi? Daj znać, jeśli możesz.

Ciekawski Nowy wpis

Pracownicy nie odzyskali pieniędzy. Czy wszyscy Podwykonawcy odzyskali? To pytanie retoryczne, oczywiście, że nie wszyscy tylko wybrani, z którymi klient się "zaprzyjaźnił". Cała sprawa ma charakter podejrzany i na pewno prędzej czy później o niej usłyszymy w mediach. Jak już pisałem wyżej, wystarczy prześwietlić ostatni główny projekt i jego obecne parametry oraz ocenić je patrząc pod kątem interesu spółki skarbu państwa....

Ciekawski Nowy wpis

Dziękuję ale raczej nie skorzystam ze względu na zwykłą obawę, już raz mi grożono wpływami u konkretnej osoby.

Renata Nowy wpis
@Ciekawski

A czy ta sprawa jest już jakoś na masową skalę na drodze sądowej? Czy każdy w pojedynkę stara się odzyskać swoje należności?

@Renata

Nie płacą i nie odzywają się. wykonałem zlecenie i nie otrzymałem pieniędzy. pracownicy też

G.Ostrowski

Czy Ma Pan kontakt do przedstawicieli Spółki?

Sonia

Czy ktoś z obecnych pracowników może powiedzieć jak to wygląda teraz z wypłatą? Oddali pieniądze, płacą regularnie? Coś się zmieniło, dalej są częste delegacje?

Sprawiedliwy
@Sonia

Firma nie istnieje tylko przez problemy finanse, nawet się z bydynku wyprowadzili bo to nie był ich. To chyba dobry moment aby Prokurator sprawdził dokumenty finansowe ZRE nawet do kilku lat wstecz. Może być to dobry materiał na książkę lub film. Słyszałem, że ludziom nie zapłacili ani grosza choć pieniądze dostali.

Emilia

Jestem zaskoczona ogłoszeniem o pracy dla prezesa zarządu. Praca na 1/4 etatu, 3500 PLN brutto, ale też tym, że w ofercie mowa iż przedsiębiorstwo jest w likwidacji. Przejrzałam wpisy KRS, nie widzę jakoby ZRE było w likwidacji. Czy to ogłoszenie jest jakąś formą wyrafinowanego żartu?

Emilia

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zre Gdańsk S.A. na stanowisko Prezes Zarządu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Radziu

Pracuje tam kilku moich znajomych i nie narzekają. Pracownicy odchodzą bo nie wszystkim odpowiadają częste wyjazdy delegacyjne i tępo pracy, ale ta firma pracuje głównie w terenie. Większość ludzi marzy o cieplej posadzie i otrzymywaniu wynagrodzenia za odbicie karty, ale to nie te czasy. Jak każda firma ma swoje plusy i minusa, przyznam że zarobki mają bardzo dobre na obecne czasy, ale ich praca nie jest wcale lekka.

Włodziu ;)
@Radziu

No jo. Dyrektory to mają dobre zarobki, zakładam, że to ci koledzy

Radziu
@Włodziu ;)

Kumple w brygadach robią i jeden w nadzorze. Dyrektory to zawsze miała lepsze wypłaty bo i roboty dużoj. Co tam nam do Dyrektorów, to nie nasze progi.

Wojciech
@Radziu

Widzę, że jesteś dobrze poinformowaną osobą, więc może napiszesz mi, jak wyglądają zarobki szeregowego pracownika, który pracuje w firmie Zre Gdańsk? Fajnie by było ustalić tę kwestię bo pamiętaj, że w wątku może być wiele osób, które planują rozpoczęcie tam kariery zawodowej. Od Ciebie czegoś może uda mi się dowiedzieć?

Były niewolnik
@Radziu

Radziu co ty piszesz za bajeczki kasa aby jakaś była to po 12 h i soboty i niedziele trzeba zasuwać firma ledwo ciągnie wszędzie zadłużona nawet materiałów za gotówkę nie chcą im sprzedać

Maria
@Były niewolnik

@Były niewolnik, wnioskuję, iż już tam nie pracujesz? Skoro nie byłeś zadowolony z zarobków. A czy firma ta jest skłonna zatrudnić kogoś, kto byłby zainteresowany pracą jedynie na część etatu?

Jarosław
@Były niewolnik

Jak pracujesz 12h to kiedy masz czas na zakup materiałów. No chyba, że jesteś w pracy 12 h a pracujesz 4h. Pamiętaj: jak praca taka płaca !

Dostawca materiałów i usług
@Były niewolnik

@Były niewolniku z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że kompletnie nie zdajesz sobie sprawy z tego czym zajmuje się Twój były pracodawca i gdzie zasuwasz te 12 h w tygodniu i w weekendy. Z mojej perspektywy jako dostawcy materiałów i usług jest to całkiem zrozumiałe , że przy dużych projektach ZRE GDANSK mogą wystąpić problemy finansowe. Wskazany byłoby aby takich spraw nie komentowały osoby postrzegające tego solidnego Klienta przez pryzmat przepracowanych godzin i posiadające bardzo ubogą wiedzę z tematyki zarządzania finansami w spółkach. @ Były niewolniku oby twój nowy Pan zapewnił tobie godziwsze warunki pracy. Bywaj zdrów.

Racjonalne myślenie
@Dostawca materiałów i usług

Ciekawe, że jakiś dostawca sprawdza na goworku opinie o swoich klientach i broni ich braku rzetelności w terminiwym płaceniu faktur. Bardziej to wygląda na wpis kogoś z zarządu albo kierownictwa firmy, co by potencjalnych pracowników nie odstraszać.

@Radziu

Kasuja komentarze o mokwie a to najwiekszy mober zastraszal ludzi i obraza

Aleksandra
@Andrzej

Może kasują, bo są niezgodne z regulaminem? Warto się czasami z takimi rzeczami zapoznawać, żeby nie dochodziło do takich przykrych sytuacji. ;) A co do tego mobbingu o faktycznie uciekać od tego jak najdalej. :/

Rozgoryczony

Niestety firma pomimo dużego kontraktu nie płaci pracownikom i nie informuje co dalej z zaległymi wypłatami. Taka strategia jest karygodna i niedopuszczalna. Setki pracowników pozostawiono bez wynagrodzenia , a oni dalej i tak przychodzą do pracy…PIP i tak im nic nie zrobi, bo firma nie dysponuje funduszami nawet na zapłatę kary…

Roman
@Rozgoryczony

Nic z tego nie rozumiem, nie płacą a ludzie pracują? Może Tobie nie zapłacili bo byłeś mierny, a teraz w odwecie piszesz bzdury. Znajdź sobie lepszego pracodawcę, który doceni twoje stękanie. Proponuję abyś otworzył firmę jednoosobową i wtedy będziesz najlepszy z całego zespołu.

Racjonalne myślenie
@Roman

Jak ktoś jest mierny to się wypowiada umowę o pracę albo nie przedluża istniejącej.

@Rozgoryczony

I żadne media o tym nie piszą? I ZRE na stronie oferuje pracę nowym ludziom, nie płacąc dotychczasowym? Przecież taki operator cnc, ślusarz, tokarz, frezer czy elektromonter ciągle mogą przebierać w ofertach, to nie rozumiem, czemu czekacie drugi miesiąc na wypłaty. O ile to są fakty, co piszesz.

Ten Roman? Pracownik?
@Roman

Nie płacą, a w zasadzie to występują o upadłość. Firma pozamiatana.

Lidia
@Ten Roman? Pracownik?

Skąd masz takie informacje? Jeszcze niedawno chwalili się nowymi projektami.

Rere

Czy pan Adam M. nadal zarządza warsztatem?

Antyzarząd

Niestety wszystko co piszą poprzednicy to prawda. Szkoda czasu na firmę. Zarząd ma wykreowaną alternatywną rzeczywistość, co bezustannie podkreślają. Ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. Nie ma na nic kady, bez szans na rozwój. Młodzi ludzie odchodzą bez zastanowienia.

Antonio
@Antyzarząd

Kolejny miesiąc zakończony odejściem kilku wartościowych pracowników :(

Ryszard
@Antonio

W każdej firmie odchodzą sami wartościowi pracownicy lubiący dużo pisać i niewydajnie pracować , a firmy funkcjonują nieprzerwalnie latami. ????

Jarek
@Antyzarząd

Najwiekszy mobber to mokwa tyle ludzi pozwalnial ze medal powinnien dostac

John

Na tym stanowisku to istotne będzie co potrafisz, a nie co powiesz na rozmowie. Jeśli jesteś dobry to przejdziesz rekrutację, a jeśli będziesz tylko pięknie opowiadał to pracy szukaj w handlu. Było wielu co dużo mówili, a mało robili. Pracodawca był na tyle wyrozumiały, że płacił za improwizację warsztatową takim pracownikom spore pieniądze.

Zamierzam zatrudnić się w firmie ZRE, ale po zapoznaniu się z opiniami mam ważne pytanie. Czy ta firma płaci wynagrodzenia terminowo i czy faktyczne stawki godzinowe są podane w umowie? Pytam bo wiem niestety jak wygląda praca w dużych i małych firmach.

@Andrzej

Firma nie płaci pracownikom od lipca także nie, nie płaci terminowo.

Witam, Jak wyglada atmosfera w tej firmie? Z tego co widziałem szukają osób do księgowości jak wyglada atmosfera w zespole? Jak z wynagrodzeniem ?

Ona
@Kandydat

Pracowałam w ZRE. Atmosfera jest w porządku, ale to nie jest praca jak w budżetówce . W tej firmie trzeba wykazać się wiedzą i sporymi umiejętnościami. Pieniądze w zasadzie jak wszędzie, na takich stanowiskach nie licz na duże zarobki.

Johnny

Problemy finansowe i kadrowe są codziennością! Pracowników coraz mniej a obowiązków przybywa tym co zostali. Atmosfera między pracownikami jest ok. Prezes zarządu robi niepoważne pogadanki motywujące dla załogi z pokazami zmiany kół w F1. Generalnie komediodramat i bajki o przejęciu firmy przez dużą korporacje z branży.

@Johnny

@Johnny: Potwierdzam, jako były pracownik jedyną nadzieję dla tej firmy widzę w jej przejęciu przez kogoś kto będzie wiedział co robić dalej. I to najlepiej jak najszybciej, dopóki te kilka osób, które znają temat od podszewki chcą tam jeszcze przychodzić.

Teodor

To, że w firmach brakuje pracowników jest od dawna wiadome. To z pewnością nie jest ddo radości chyba, że dla konkurencji?

Paulina

@C a jaka atmosfera między pracownikami? Jest okej?

C

Witam Kierownictwo ok Ludzie tez. (usunięte przez administratora)

jiognio

Ogólnie rzecz biorąc @sus, sama firma nie ma posiada żadnych problemów finansowych, a może nawet wręcz przeciwnie, ponieważ można tutaj nieźle zarobić, między innymi gwarantuje to umowa o pracę. A z tego co też słyszałem to istnieje również możliwość awansu

Zostaw merytoryczną opinię o Zre Gdańsk S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Zre Gdańsk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zre Gdańsk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zre Gdańsk S.A.?

Zre Gdańsk S.A.
3.2/5 Na podstawie 37 ocen.

Zre Gdańsk S.A.