BOBSTARR SP.Z O.O.

Opinie o BOBSTARR SP.Z O.O.

Nicki 2011-03-26 00:15:24
Firma BOBSATARR o ile to można nazwać firmą to jedne wielkie ( usunięte przez administratora )Nic innego jak wykorzystywanie młodych ludzi. Nie dajcie się oszukać, a ich wielka ( usunięte przez administratora ) to osoba ( usunięte przez administratora ) na stanowisko kierownika. Obiecuje wysokie wynagrodzenie, premie, umowę o prace po okresie próbnym(2mies.)niestety w każdym przypadku podpisanie umowy jest przeciągane, bo im zawsze coś przeszkodzi. Progi premiowe są nie do wyrobienia za wyjątkiem grudnia może, a umowa zawierana jest nie jak to zazwyczaj na okres 30 dni tylko na 176h, dopiero po ich wyrobieniu dostajesz pieniążki, także na swoje ( usunięte przez administratora )można pracować nawet 1,5 miesiąca. Biżuteria jaką oferuje ta firma to nic innego jak sztuczna biżuteria sprzedawana pod nieco inną nazwą, co skłania ludzi do wydawania nie małych pieniędzy(( usunięte przez administratora ). Ten chłam to w większości biżuteria znanej firmy ( usunięte przez administratora ) z tym że sprzedawana 2 razy DROŻEJ. Do tego reklamacje, masa niezadowolonych ludzi, brak osoby zarządzającej na miejscu, Bo oczywiście siedziba firmy znajduje się w UK, i zdarzało się że dopiero po okresie 6miesięcy ktoś się łaskawie zjawiał na parę godzin, a tak to tylko kontakt telefoniczny. Mogłabym na ten temat pisać bardzo długo, bo pierwszy raz spotykam się z takimi ( usunięte przez administratora )bardzo wiele dziewczyn zostało pokrzywdzonych przez tą firmę( ( usunięte przez administratora ) Nie dajcie się nabrać! Szukają naiwnych młodych osób, bo wiedzą że mogą być bezkarni. Pozdrawiam, mam nadzieje, że uchronię kogoś od nieprzyjemności.
Spot45 2011-03-26 15:58:33
Podzielam twoje zdanie "nicki", nie dość że każa sprzedawać (usunięte przez administratora) to jeszcze wykorzystuja pracownikow, a ta cala (usunięte przez administratora)najchetniej wyslala bym do (usunięte przez administratora)za to co robi z ludzmi.
anonim 2011-03-31 15:18:00
Pracownica zapomniała dodać, że pracując na naszym punkcie we Wrocławiu została dyscyplinarnie zwolniona przez managera. Kradzieże, oszustwa, pozostawianie sklepu bez opieki, skończyłyby się podobnie w każdej firmie. Mamy na naszych punktach świetne dziewczyny, stałe i takie na których można polegać, zdarzyły się niestety też takie, które w ogóle nie powinny zostać zatrudnione. Proponujemy zmienić podejście do pracy, pracodawca ma obowiązki wobec pracownika, działa to jednak w dwie strony.
Przykro, że w ogóle taka osoba została zatrudniona.
Ponad to pracując rzetelnie, powinniśmy wiedzieć, gdzie jest siedziba firmy w której pracujemy, (Poznań, nie UK) oraz poprawnie przeliterować nazwę firmy, BOBSTARR, nie BOBSATARR.
iza 2016-04-22 19:06:11
Hej czy firma nadal oferuje usługi jubilerskie na ternie Poznania? Sprawdzałam w necie i widzę, że chyba działają, jednka wiem,że wczesniej borykali się z jakimiś problemami nie wglebialam sie o co chodzilo
Zostaw swoją opinię o BOBSTARR SP.Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOBSTARR SP.Z O.O.