ZUP ROZTOCZE Roman Rak

Tomaszów Lubelski

Opinie o ZUP ROZTOCZE Roman Rak

czlowiek_pracy 2014-05-04 09:48:08
pozadna firma bardzo bym chcial w niej pracowac tylko mam watpliwosci czy pan Rak zatrudnilby mnie i za jakie pieniadze bo doswiadczenie posiadam i wielu mlodych moglbym wiele nauczyc znam duzo nowosci tylko nie wiem czy mi sie to oplaci bo za granica zarabiam 4krotnie wiecej jak jego najlepiej zarabiajacy pracownik kwestjia jest do dogadania narazie pozdrawiam moze kiedys przyjade zapytac czy jest mozliwa praca dla mnie w RST
reformator 2014-09-09 16:47:02
co to za firma grajdol z poganiaczami w tle nie dorosli do demokracji banda dziadow hahahaaaaa
szukam_pracy 2015-01-02 16:06:26
romek daj mi prace plis pragne pracowac w rst plissssssssss
szukam_pracy 2015-02-04 16:32:46
Romek rob jakis nabor bo sie tulam ,a ja potrzebuje pracy plissssssss.............
czort 2015-11-16 19:56:37
ciul z paczkami oby kasa sie zgadzała,a socjal to zawsze był ubogi wiec licz zawsze na siebie
eddy 2016-05-19 21:41:09
aktualnie firma poszukuje księgowego,@warszhi. Wymagane jest doświadczenie w pracy w księgowości, dobra znajomość języka angielskiego,znajomość przepisów podatkowych i UOR.
Zostaw swoją opinię o ZUP ROZTOCZE Roman Rak - Tomaszów Lubelski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUP ROZTOCZE Roman Rak