F.U.H MJM SEZAMEK MIrosław Jankowski I Wspólnicy sp.z.o.o

Gliwice

Opinie o F.U.H MJM SEZAMEK MIrosław Jankowski I Wspólnicy sp.z.o.o

anonim 2011-03-25 23:08:13
(usunięte przez administratora) kiedyś pracowło sie w 6 osób i robiło się 100 świńdo tego 6 byków w 6 a miesiąc temu to już robiliśmy po 75 świń 6 byków i do tego kura 300 pojemników tto w 4 osoby dziś i jeszcze trzeba załadowć samochody. Nie polecam tam pracować.Choć niby szukają nowych jek=leni któży tam przyjdą robić za 2500 a roboty zrobić za 10 osób
anonim 2011-03-31 22:02:03
anonim - 2011-03-25 23:08:13

TAK TO JEST JAK SIE KOMUŚ ROBIĆ NIE CHCE TO I W BIURZE OŁÓWEK BEDZIE ZA OSTRY,,,,,,,,,,
anonim 2013-05-11 15:11:25
Witam, napisałby ktoś jeszcze jakąś opinie o pracy w F.U.H MJM SEZAMEK, bo rozważam aplikację do firmy. Wie ktoś może, coś o planach rozwoju firmy na najbliższe 5 lat, typu: rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne, może nowa oferta produktowo-usługowa, jakieś inicjatywy i projekty? Chciałbym pracować w rozwijającej się firmie, z perspektywami, a nie dążącej ku upadkowi? Ile zarabia się na starcie i na jakim stanowisku?
Zostaw swoją opinię o F.U.H MJM SEZAMEK MIrosław Jankowski I Wspólnicy sp.z.o.o - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H MJM SEZAMEK MIrosław Jankowski I Wspólnicy sp.z.o.o