AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Opinie o AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Joanna

Dziś zostaną dodana oferta dla asystentki działu sprzedaży. doświadczenie nie zostało wpisane w wymogach, więc mógłby ktokolwiek opisać jak rozmowa rekrutacyjna wygląda? ciekawi mnie jakie pytania mogą paść

ZASTANÓW SIĘ Nowy wpis
@Joanna

Każdy pracodawca ma obowiązek przekazywać grafik pracy pracownikom minimum z tygodniowym wyprzedzeniem okres krótszy niż okres rozliczeniowy, obejmujący jednak co najmniej 1 miesiąc. Może być on dostarczany na różne sposoby – zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Istotne jest także, aby pracownicy mieli stały wgląd w przygotowany harmonogram czasu pracy. A w AQ Łódź w piątek dowiadujesz się na którą masz przyjść w poniedziałek.

SAMSZLAM Nowy wpis

gowork to wielkie g.....

SAMSZLAM Nowy wpis

gównowork i tyle

KP

Każdy pracodawca ma obowiązek przekazywać grafik pracy pracownikom minimum z tygodniowym wyprzedzeniem na okres krótszy niż niż okres rozliczeniowy, obejmujący jednak co najmniej 1 miesiąc. Istotne jest także, aby pracownicy mieli stały wgląd w przygotowany harmonogram czasu pracy. (Kodeks pracy) . A w AQ ŁÓDŹ pracownik dowiaduje się w piątek na którą ma przyjść w poniedziałek.

ROBOL Nowy wpis
@KP

Szczególnie w dziale zarządzanym przez zaświdrowanego mućkę

Monter

Opowieści o niesamowitych zarobkach , o tym jaka wspaniała to jest firma jaki to szef jest dobry i sprawiedliwy jak ciężko się dostać tu do pracy , rotacja jak jasny gwint a na koniec umowa 11 zł brutto.A co lepsze egzamin po miesiącu jak bym awansował na jakieś niesamowite stanowisko,co najmniej na kierownika działu

Czy zarabianie 3600 PLN na stanowisku Pracownik Produkcji w mieście Łódź jest realne? Kojarzycie firmę, która oferuje tyle na Pracownik Produkcji?

L

Niestety masz rację. Też mnie to wkurza. Trochę jak dawniej w wojsku; kto nie pali, ten pracuję dalej. A na serio: wystarczyłaby premia za brak nałogów.

Kaśka
@L

Ja to akurat za biurem się oglądam, tutaj chyba każdy za siebie robi, ale w przypadku produkcji jak to w ogóle wygląda? nie ma norm żadnych, żeby sobie regulować prace? palacze może są „na styk”?

Monica1966
@Kaśka

Są normy. Ale nie da się wyrobić xd

@Monica1966

A ciekawi mnie jak z tymi normami u was na zakładzie to wychodzi w ciągu roku. mam na myśli przyjmowanie jakichś sezonowców lub cokolwiek, zawyżają wam je? u mnie na produkcji tak bywało, więc wole poszukać czegoś bardziej stabilnego

Ale Leee

Witam czy są tu dobre zarobki jak tu wyglądają premię itd można więcej info ?

L
@Ale Leee

Zależy na którym dziale. Jeśli produkcja, to minimum plus mała premia. Inne działy, jeśli masz układy tj. dojście do nadgodzin i weekendów, to ugrasz więcej. Ale trzeba dużo nadrobić, bo podstawą jest nędzna. Pytanie czy warto poświęcać czas i zdrowie...

Szybko i Łatwo

Jedno Wam Napiszę Polacy I Łodzianie większość pracy na Produkcji jest Lipa ciekaw Jestem jaka teraz Wypłatę dostaniecie jestem ciekaw czy jakieś Premię macie czy Raczej.nie pozdrawiam..

@Szybko i Łatwo

Łodzianie to nie Polacy według Ciebie? Przynajmniej w pewnym sensie można tak to zrozumieć. :D wypłaty też jestem ciekaw, przelewy do 10tego są? a czemu piszesz, że „Lipa”? pod jakim względem?

Biuro za to może być ergonomiczne? Widzę, że ktoś pisał o problemach ze zdrowiem ze względu na pracę w zakładzie, mnie natomiast interesuje praca jako kontroler finansowy. Ciekawi mnie wyposażenie oraz ogólna atmosfera, czy można pracować w osobnym pomieszczeniu?

Mila

Co z tego że nawet jestes dobrym pracownikiem. Nikogo nie obchodzi tam że masz problemy ze zdrowiem nabyte w zakładzie. Potem idz swoją drogą bo za dużo masz zwolnienia .Wola przyuczyć mieć wiele błędów nikomu nie dawać premi . Po za tym Ukraina tania siła robocza bo nie mają rodzin wiecej przepracują .moim zdaniem czasem (usunięte przez administratora) zrobia strata materiału czasu i pieniędzy. Atmosfera jak wszędzie. Zależy od osób którzy mają inteligencję. Jeśli ja posiadają to nawet jest miło. Ale to tylko garstka. Co do płacy płacą najniższa ale są wypłacalni. Mają już swoich na stałe. Reszta to osoba wymienna .

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z AQ Wiring Systems Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kamilo

Pracownicy odchodzą sami, bo mają dosyć nierówności. Ukraina jest lepiej traktowana, zarobki nie powalaja na początku. Na większość działach nikt nie docenia Twoich wysiłków. Raczej dostaniesz negatywny feedback.....

@Kamilo

Pod jakim względem czujecie się gorzej traktowani? Niby pisali cos kiedyś o jakichś normach, że chyba mniejsze mieli czy cos? do dziś tak jest? bo zastanawiam się jak to będzie wyglądać jakby nikogo z PL już nie było? To jakie te normy wtedy by były? Kasa ta sama?

Lk

Sami się zwalniaj po jak na umowie próbnej 3400 brutto to flaszek taka samą stawka tylko że dochodzi 450 zł premii która za 3 błędy tracisz więc sami sobie odpowiedzcie

@Lk

Jeszcze tu nie robiłem to pewnie dlatego aż tak w temat wgłębiony nie jestem ale o jakich bledach jest tu mowa? piszesz tez o liczbie trzech, czyli jeśli na dwa sobie pozwolę to nic szczególnego się wtedy nie dzieje? Ta wspomniana premia jest zerojedynkowa? Nie ma nic poza nią? I czy zasady co do tego są spisane?

Wielki Bobo

Jak to ktoś ładnie napisał źe (usunięte przez administratora) taka jest prawda ale Słysze źe Ukraińcy też już Wybredni są co do Pracy ale to ich Problem nie nasz na pewno masz i inna Prace niż w AQ Systemie będziesz miał ją pracowałem w Połowie Lutego i do Końca Marca dałem Spokój Robotem nie Jestem a Pensja jak na 2023 raczej nie była taka Fajna a obiecują cuda źe lepiej ich nie Słuchać mój Ziomal tak samo ich zostawił miał mieć ponad 4 tys zł zależy na jaki dział a dostawał to co ja 2750 (usunięte przez administratora)

Czegoś tutaj nie rozumiem. To przed podpisaniem umowy nie wiedzą, że będą tak mało zarabiać? Piszecie, że obiecują jedno a potem co innego. To wszystkie uzgodnione warunki nie są zapisane w umowie?

Mikhail S.

Regulaminowa zmiana płatności nadgodzin. Nie do końca zgodna z kodeksem pracy. Nie jasne zasady zliczania wynagrodzenia z nadgodzin. Zainteresowanych odsyłam do Kodeksu Pracy art. 151 KP dokładnie paragraf 1.

Najdziwniejsza rekrutacja jaką miałem w życiu. Pani zadzwoniła czy może zająć dwie minuty, zapytała o to dlaczego szukam pracy, czy chce na trzy zmiany i ile oczekuje pieniędzy, podziękowała i się rozłączyła. Połączenie trwało dwie minuty i zero sekund czyli słowna. Dziś SMS, że dziękuje na ten moment i trzeba było się dopytać dlaczego w ogóle, no i okazuje się że pieniądze są powodem ale jak coś się zmieni to będzie dzwonić. Niepoważne to trochę ale OK.

@Kandydat

Możesz mi tylko napisać przy tym jaką kwotę podałeś tak dla jasności? chce się dowiedzieć czy dla mnie będzie w ogóle sens, żeby składać dokumenty. I tak w ogóle o co jeszcze można dopytać w takiej sytuacji, że tak powiedziała?

Wwwwww
@Kandydat

Tam masz tylko 2750 albo więcej tam ludzie pracują jak Roboty ja tylko Miesiąc wytrzymałem był to okres Luty marzec nie Polecam tej firmy ps Więcej Ukraińców niż Polaków Pozdro

@Wwwwww

czy pora roku mogła także wpłynąć na Twój odbiór warunków pracy? z rok temu robiłeś to ta stawka która piszesz będzie aktualna teraz w lutym czy jednak oni cos zwiększają?

Wwwwww

A co ma Pora Roku ja byłem tam w Połowa Luty do Końca Marca(usunięte przez administratora)pło ale nie.o to chodzi a stawka w nowym roku 2024 Będzie taka na Godz 27.70 Brutto na Rękę będzie 21.75.zł to będzie wynagrodzenie brutto 4242zl brutto a.Netto to wyjdzie 3222.zł od 1 Lipca stawka. Będzie 28.10 zł Brutto Netto to będzie 22.07zl od 1Lipca to pensja jaka będzie Brutto 4300zl a Netto co dostaniesz do Kieszeni 3261zl jak nie masz jeszcze 25 Lat to masz Więcej bo nie płacisz podatku ale napisałem ile będzie wypłaty w 2024 Roku Pozdro

Wielki X..

Elwood ja to napiszę ja byłem na PO1 i to najgorsze co mnie tam spotkało jest jeden typek co Lubi foto robić i wiesz o Kogo chodzi nie którzy tyrają jak Wariaty na ten Akord żeby mieć 4 tys czy cholera wie ile Kasy śmiać mi się chce jak jeden po drugim tylko się Chwali ile Zrobił Akordu pracowało się Po prostu (usunięte przez administratora) Tam 90% Procent to teraz (usunięte przez administratora) co się Cieszą że zarobią jeszcze 2750 po nowym roku to już 3 tys zł dostaną to już będą zadowoleni ale nie wnikam niech pracują młodzi jak tam pójdą to szybko wyjdą ..(usunięte przez administratora)

Wielki X..

Pewnie Pracowałeś (usunięte przez administratora) albo mylę się ją to tak jak napisałem w tym Roku w Lutym tylko wytrzymałem moźe jeszcze Połowa Marca umowa na 3 miesiące człowiek tam musi być jak (usunięte przez administratora) poza tym ludzie Nie Którzy to K. Taka jest prawda poza tym robisz swoją pracę a inni nie docenia tego więc szkoda czasu było jeszcze byłem jak (usunięte przez administratora)ale Raczej dla Polaka tam praca za Mniejszą Krajową to nie Pasuje zobaczymy po nowym Roku czy będą tam dużo Ludzi Pracować hehehe

Ktoś

Dobrze że jest gowork, ratujecie nas kandydatów przed pójściem do złych firm. Pełno ofert pracy na olx tej firmy i ciekawe kto tam pójdzie po opiniach byłych pracowników. Chyba tylko ludzie lubiący (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i zarabianie groszy czyli po prostu (usunięte przez administratora).

Iza
@Ktoś

no forum jest po to by przedstawiać rzetelne informacje odnośnie pracy. A ty tam pracowałeś? Możesz podać jakieś przykłady sytuacji?

R
@Ktoś

To nie są opinie jedynie byłych pracowników ale również aktualnie pracujących. Pracuje tu kilka lat i uwierzcie, że 99% negatywnych opinii to najczystsza prawda. Sam też mam zamiar powiedzieć pa, pa! Problem w tym, że firmie nie zależy na zatrzymaniu wieloletnich pracowników. Nie podoba się to nara, wyszkolimy sobie kogoś nowego, najlepiej obcokrajowca. Oni nie marudzą i są zawsze zadowoleni.

Beata
@R

Zabrzmię jak świnia, no ale z ich perspektywy to akurat bardziej korzystne jeżeli taki pracownik będzie pracował tak jak trzeba i będzie z tego zadowolony. No to chyba wtedy obydwie strony są na plus wtedy, co nie?

@Ktoś

Potwierdzam w 100%. Zastanówcie się dobrze czy chcecie zostać wykorzystani.

@Beata

No nie zgodze sie z Toba. Na 10 nowych osob zostaje jedna reszta ucieka po tygodniu pracy.. A moj pracodawca nie szanuje swoich ludzi, ktorzy maja wieloletni staż i naprawde duza wiedzę i wolą zamienic ich na ukraincow, którzy sa tylko roszczeniowi bo im sie nalezy to raczej slabo swiadczy o zakładzie. Dziwne jest to ze ukraina jest lepiej traktowana niz polacy. Oni nie musza robic norm spedzaja czas na tel i pogawedkach Dla nich sa zawsze nadgodziny bo oni sa potrzebujący my natomiast jestesmy tylko popychadłami. Ale obroci sie to przeciwko zakladowi poniewaz kiedys juz tez tak bylo. Zatrudniali duza ilosc ukrainy ktora mialas gdzies jakosc wykonywanych rzeczy a pozniej skutkowalo to tym ze ciagle zjezdzaly duze ilosci reklamacji. Jedyna rzecz jaka trzyma tu ludzi to normalne umowy o prace a nie agencja pracy

Emilia
@Kropeczka

Czyli teraz też już widać więcej zgłaszanych reklamacji czy jeszcze nie? Może tym razem tak nie będzie?

@Emilia

Mysle ze bedzie. Im nie zalezy na jakosci pracy. Tylko na tym aby 8h zleciało plus nadgodziny. Oni maja w większości stawki godzinowe a my akordowE

Emilia
@Kropeczka

No dobra to może chociaz ktoś u góry przejrzy wtedy na oczy, jak myślisz?

Boss
@Kropeczka

Od jakosci pracy i produktow to jestes ty i inni pracownicy, a liderzy są od zarzadzania ludzmi. Zapamietaj to sobie.

Joanna
@Boss

Liderzy też są oceniani przez pryzmat jakości swojej pracy chyba? Nie macie takich corocznych spotkań z przełożonym np gdzie oceniacie swoją pracę? Oni też są pod kimś chyba?

@Boss

Oj widzę ze tu jakis brygadzista sie wypowiada bądź jeszcze wyzej. Zapamietaj sobie ze jesli nie bedzie ludzi do produkcji to ty tez bedziesz zbędny ????

Beata
@Kropeczka

No to jak już każdy sobie wszystko wyjaśnił to nic tylko pracować. ;) A kto tu jeszcze wyżej jest od tego, żeby utrzymać dobrą relację między pracownikami a liderem? Bo widać, że może by się przydało

Kamilo
@Emilia

Już widać więcej reklamacji. A co zatrudnieniaja jakieś osoby to jak jak na 10 jest jeden Polak to już szczyt możliwości.

ciężko pracująca
@R

starzy pracownicy odchodzą a firma ma coraz więcej reklamacji na grube pieniądze, ale chyba taka jest polityka kadrowa tej firmy

Neutraln@
@ciężko pracująca

szkoda tylko że nie mogą powiedzieć i pokazać że te reklamacje są spowodowane praca tamtych starych pracowników nie mówią bo rodo ale ludzie między sobą wiedzą tylko każdy myśli że jak dlugo pracuje to na pewno jest lepszy i dobry przykra prawda jest taka że ci niby doswidczeni sieją najwięcej fermentu i zwalaja wszystko na nowych na rotscje na ukraine zamiast dobrze robić swoją robotę

Wujek Paluch
@Kropeczka

@Pracodawca tam nie długo nie bedzie ż(usunięte przez administratora)taka prawda dla nich 2780 to jest dużo no ale dwa razy więcej musza wydac na mieszkanie wiec też im chyba nie pasuje praca większości co pytam to narzeka na grosze taka prawda jest

Lk
@Ktoś

Poszedłem i jeszcze pracuje,praca nie jest zła ale rozliczanie pracy to nie ma nic wspólnego z akordem zawyżone mocno czasy na komax tak aby pracownik nie zarobi a na PO2 ilości wiązka na 5 sztuk liczone jako jedna więc trzeba być jak robocik i to prawda 3 miesiące najniższą krajową a później nie spodziewam się więcej wszytko zależy od zleceń jakie ci załadują

@Lk

Piszesz, że nie spodziewasz się więcej po tych trzech miesiącach, czy podczas jakiejś rozmowy powiedziano Ci to wprost czy raczej po prostu masz takie przewidywania. Co do tych wspomnianych zleceń jeszcze, poważnie nie masz na nie żadnego wpływu? Przy okazji także, skoro jeszcze pracujesz to wiadomo jak to od nowego roku ma wyglądać? cokolwiek się zmieni?

Lh

Na rozmowie po okresie próbnym stawka ma się zwiększyć ale z tego co mówi inni to nieprawda więc przetrwam zimę i szukam czego lepszego

Olka

W biurze jest jedna zmiana, prawda? Widziałam wątek ze na innych stanowiskach chyba nawet 3 występują. opisze ktoś prace młodszego specjalisty do spraw kluczowego klienta? taka oferta teraz wisi na pewnym portalu na Zakładową, jak na razie badam teren. Przede wszystkim przedziały placowe mnie interesują, poda je ktoś? jaki jest zespól teraz na miejscu i w jakiej atmosferze się pracuje?

PBart

Na jakie zmiany pracuje się w firmie? Praca jest podobno dwuzmianowa, w jakich godzinach się pracuje?

Wujek Soda
@PBart

@Pracodawca. Są Chyba 3zmiany a nie dwie

Kobieta pracująca

Praca w tej firmie to (usunięte przez administratora) Idąc tam musicie pogodzić się z tym, że zarobicie przez pierwsze 3 miesiące tylko najniższą krajową. Pracownicy, którzy chcą zarobić normalne pieniądze muszą przychodzić w weekendy na nadgodziny. Dodatkowo przez pierwsze 3 tygodnie jest szkolenie z tworzenia wiązek (usunięte przez administratora) Za najniższą krajową musicie bardzo szybko przyswoić sobie rysunek techniczny oczywiście najlepiej by było mieć wiedzę i umiejętności inżyniera ( tak za najniższą) bo trener podejdzie i (usunięte przez administratora)że wszystko źle robisz. A z jakiej racji pracownik ma się dokładnie starać wszystko zrobić (usunięte przez administratora) Co tydzień na zebraniach jakościowych obgadują jak to pracownicy źle pracują żeby potem (usunięte przez administratora) Śmiechu warte. Oczywiście na pierwszym miejscu umowę przedłużają (usunięte przez administratora) Polak nie ma żadnych praw tylko obowiązki. Mogłabym jeszcze wiele tutaj napisać ale myślę, że ten kto tam pracuje ten wie jak to wygląda. I tak mnie dziwi, że znaleźli aż 500 osób do pracy a podobno będą musieli zatrudnić drugie tyle w nowej hali. Najwyraźniej mamy bardzo słabo wykształcone i mało rozgarnięte społeczeństwp, które godzą się na takie warunki. (usunięte przez administratora)

Wujek Paluch
@Kobieta pracująca

@Pracodawcaja tam pracowałem zaledwie 1/5 Miesiaca wiadomo czemu Kasa i jeszcze Najgorszy Dział jaki tam Jest (usunięte przez administratora)nie polecam. Przyjdą Nowi i Szybko Uciekną zobacza co jest i tyle a wymagania mają no Wiadomo Jakie Pozdrawiam

Wesoła Ruda

Eee tam Ludzie fajnie tam się pracuje Ludzie Spoko wypłata też spoko i tak.Ładnie napisze można pracować????

@Wesoła Ruda

Nie polecam atmosfera do bani wymagania z kosmosu , pieniądze marne , kierownictwo wyżej (usunięte przez administratora) niż(usunięte przez administratora) ma

Zostaw merytoryczną opinię o AQ Wiring Systems Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AQ Wiring Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AQ Wiring Systems Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.