besave

Kraków

Opinie o besave

anonim 2011-03-25 13:18:00
Uwaga na tą firmę i cały system BESEVE nie polecam jak ktoś chce mieć problemy z ZUS to niech wejdzie w ten biznes ale moim zdaniem nie warto sie w to zagłębiać lepiej płacić ZUS i mieć spokój z Panem [usunięte przez moderatora] i całą bandą. JAk macie podobne doznania napiszcie lepiej ostrzec innych przed oszustewem.
anonim 2011-03-25 13:18:41
Uwaga na tą firmę i cały system BESEVE nie polecam jak ktoś chce mieć problemy z ZUS to niech wejdzie w ten biznes ale moim zdaniem nie warto sie w to zagłębiać lepiej płacić ZUS i mieć spokój z Panem Zbyszkiem i całą bandą. JAk macie podobne doznania napiszcie lepiej ostrzec innych przed oszustewem.
zenon 2011-05-05 22:37:06
Powiem krótko.

Nie potwierdzam ani jednego słowa z powyższej wypowiedzi. przystąpiłem, pracuję, wszystko jest w porządku.
ddddd 2011-06-05 04:30:58
to idź do ZUS niech wydadzą Ci zaświadczenie o niezleganiu wówczas sie przekonasz czy wszystko jest OKI. Też mam problemy z tą firmą. Poprostu nie płacą składek ZUS a na tym miało to polegać.
Stalowy 2011-06-21 21:58:08
Zenon chyba nie wiesz o cxzym mówisz. Uczciwa firma. Firmy Krzaki, niepłacące ZUS i udające że pomgają przedsiębiorcom, nie opłacajcie żadnych abonamentów to ściema na kólkach, a ZUS i tak Was dopadnie że nieopłacone socjalne i fundusze tak że nie ma sie co udzić besave nie pomoże Wam w biznesie a raczej narobi roblemów.
Jacek 2011-09-13 15:46:58
Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o całej tej firmie.
Naprawde nie warto.
bhj 2016-04-18 23:29:48
hej! Dawno nikt tu nie zaglądał! Czy może ktoś udzielic mi jakichkolwiek informacji na temat firmy - jak się pracuje, jak atmosfera, czy w ogóle warto aplikować. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Zostaw swoją opinię o besave - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie besave