Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Tu wpisz Nick

@Pracodawca . Zastanawia mnie fakt osób pracujących przy zdawaniu materiałów na magazyn FF nie mają co robić w ciągu tygodnia (oszczędzają pracę) chowają się za palety tylko po to żeby w sobotę zrobić 100. Przecież tam roboty to na dwie zmiany i to jeszcze mało. Nie wiem czy na każdej zmianie tak jest ale jak patrzę na tą babę to szlak trafia

Robol

Te "Development Talk" to jakaś kpina ze zwykłych roboli. Dostaliśmy do wypełnienia jakieś papierki bez informacji co wypełnić. Pytania o osiągnięcie celów ustalonych na poprzedniej rozmowie. Jakich celów? Ktokolwiek z szanownego robolstwa pamięta jakie cele zapisał do osiągnięcia na poprzednich rozmowach rozwojowych? Jak mam ustanowić sobie kolejne cele do osiągnięcia? Jestem robolem a nie jakimś zarządzającym grupą ludzi. Mój cel do zrealizowania może nie mieścić się w głowie tym korposzczurom, którzy wymyślają takie brednie. Mój cel to przyjść do tej fabryki trocin i kurzu, odwalać robolską robotę przez osiem godzin i iść do domu. Wszystko po to, i to jest nie do pojęcia, by po miesiącu robolowania dostać przelew na konto. To jest moim celem. Zapierdzielanie przy maszynie by mieć na opłacenie rachunków i kupno jedzenia. Jak mam zamiar się rozwijać? Nie mam potrzeby. Przelewy na konto przychodzą bez brania na siebie dodatkowych obowiązków i odpowiedzialności. Wystarczy mi narzekania lidera jak to on ma źle bo dorzucają co chwila mu obowiązków i odpowiedzialności. Dodatkowo, ktoś chyba nie pomyślał i po chamsku zerżnął dokumenty z Lubawy bo pada w nich pytanie o stanowisko pracy w zakładzie IKEA Lubawa, które będzie kolejnym krokiem rozwoju XD Między kawkami nie starczyło czasu na przejrzenie tego co rozsyła się na produkcję? Pozdrawiam roboli. Pamiętajcie - 8 godzin i do domu. Za bramą już nie jesteś robolem tylko obywatelem. PS. Wiem, nie IKEA Wielbark tą bzdurę wymyśliła.

Sztos
@Robol

Pięknie to opisane. Mogło by być jeszcze pièkniej opisane. To że co chwilę (usunięte przez administratora) nas z pieniędzy. Premia covidiowa trzeba było się dopatrzeć i upomnieć, i też dla siebie nie zapomnieli wźiąsć. Thank też trzeba ludziom wcisnąć kit że niby problemy techniczne i przy wypłacie obciąć parę złotych . Zwykły robol może się nie doliczy .

Jasio

Jak to jest możliwe że znów w Ikei stawka godzinowa będzie niższa niż najniższa krajowa? W ikei 26.90 a krajowa najniższa 28.10

haha
@Operator

Bzdury piszesz, na umowie jest stawka godzinowa i obowiązuje minimalna stawka godzinowa z ustawy.

Studentka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 godzin.

Hej! Wierzę, że uda mi się zebrać wystarczającą ilość odpowiedzi ???? Będę ogromnie wdzięczna, jeśli znajdziecie chwilkę na wypełnienie ankiety dotyczącej „Zarządzania różnorodnością w percepcji pracowników Ikea”. https://forms.gle/sTpwwsEhtavYJYeSA

Tadeusz Jebiewdenko.. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Oto nadchodzi widmo..Widmo zwolnień w waszej "ziemi obiecanej".Bida z nędzą nadchodzi.Pseudo związkowcy za waszymi plecami,już układają się z zarządem.I co wy na to???

Prawda Nowy wpis

Tylko doradzają niektórzy kiero i pseudo liderz lakierni a sami (usunięte przez administratora) masakra

Bolek Nowy wpis

To widać jak niektórzy mają dużo pracy i obowiązków Wystarcz zaobserwować przez zmianę spacery na palarnie tych zapracowanych Rozpoczęcie pracy mija pół godziny nawet nie a pracusie ci co nie mają czasu nawet do kibla iść już na palarnie maszerują i tak przez 8 godzin z 10 razy albo i więcej ta brygada pracusiow parami i w pojedynkę wymieniają się by było komu pełnić warte przy dogaszajacych się pętach.

Tu wpisz Nick

Klusek_w_kotlecie

A w tym tygodniu na stołówce: Poniedziałek - zupa orientalna która jest orientalna dlatego że dodali do niej plasterki limonki i zasypali jakimś chili. Do tego makaron ryżowy wyglądający jak zwykle kluski. Wtorek - Kotlet pożarski, który pożarski jest tylko z nazwy. W kotlecie, prócz mięsa mielonego, makaron "podobno" ryżowy, który nie zszedł dnia poprzedniego. Został to dodali do mięsa bo tak... W środę będą pyzy ziemniaczane z ziemniaków które nie zejdą we wtorek. Już słyszę "Nie smakuje to nie jedz"...

Nie narzekajcie, Wielbark jako jeden z niewielu oddziałow ma tak dobra stolowke. Zobaczcie Zbaszynek, czy Lubawe, tam jest duzo slabiej

Kurp

Pracownicy należący do związku zawodowego Dialog zastanówcie się czy wasz przewodniczący jest odpowiednią osobą na tym miejscu i czy faktycznie dba o Wasz interes, a nie dba tylko o swój ciepły stołek i swoje finanse… Dziś gdy mógłby się stawić w obronie pracowników, którym zabrano możliwość spożywania posiłków na drugiej i nocnej zmianie w tartaku, w miejscu w którym ów człowiek zaczął swoją karierę w firmie i gdzie zdobywał pierwszych członków swojego związku zawodowego, w miejscu od którego fabryka w Wielbarku zaczęła mieć swój początek - odmówił im pomocy… Stanął po stronie pracodawcy, zastanówcie się po czyjej stanie stronie gdy przyjdzie Wam prosić go o pomoc…

Kurp z mazur

Może się spodziewali jakiejś pomocy, poparcia, skoro związek zawodowy jest po to aby być po stronie pracowników i bronić ich interesu to do czego jest akurat ten związek? Aby bronić kogo? O dobrobycie nie wspominajmy.

Lee

Przerwa robią rotacyjne Przecież to nie ma sensu albo się coś (usunięte przez administratora) i już po przerwie rotacyjnej a co można przez 30 min. Nadrobić niccccccc a ludzie tylko są przepychani już dawno duże firmy nie kultywują takich sposobów. Bo to się nie sprawdza chyba że za (usunięte przez administratora)

Lider

26.90 a nie powino być 27.70 wspaniała firma świąteczne po świętach płacone

Fajna

Co z tym swiątecznym ,niby ma być dopiero po świętach ,że niby e-maila dostali dlaczego my z dołu o tym nie wiemy

@Bolo
@Fajna

Tak z marcową wypłatą,to związki nic nie powiedziały?

Operator
@Fajna

Na stołówce wisi kartka " Wiadomości z Wielbarka " I tam napisano że oświadczenia składane są do 15 marca i dodatek wypłacony z marcową wypłatą w kwietniu

Jasioo

Może ktoś by się zainteresował panami z maszynowni? Na każdej maszynie tylko siedzą w telefonach i chodzą na papierosa i jakoś nikt tego nie widzi, nie wspominając już o Ukraińcach tam pracujących którzy pała fajki wychodząc tylko za drzwi magazynu gdzie są zaladunki

haha

Zwłaszcza jak muszą zatrzymywać produkcję praktycznie na każdej zmianie ze względu na brak miejsca. Lakiernia też nie ma gdzie pchać i tak w kółko.

Mrówka

Ale liderka z lakierni z panem liderem co godzinę chodzi a po fajeczka . Szybciej dziewczynki róbcie bo kierownik patrzy , bo kierownik karze , bo to na wczoraj te drabinki. Do łazienki jak się idzie to już w biegu najlepiej jak by się rozbierał żeby jak najszybciej wrócić bo kierownik patrzy. Za nic ludzi mają. Zero poszanowania.

Lakier

Co nie długo ? Obsady nie ma ale to nie wina Bossa,brak ludzi do pracy a przyjęć nie ma.Lakiernia to nie przedszkole ,jest 2 zł dodatku do godziny więc trzeba pracować.Miejmy nadzieję że będzie lepiej.

bombowo

a co ty myslales, zawsze robole fizyczni mają najciężej, dlatego trzeba wychodzić z założenia rób tyle ile musisz albo mniej, nikt nie doceni ze będziesz robił za 3, jedyne czego się dorobisz to garba, juz nie jeden był kozakiem ile to on nie zrobi palet, a później ba, zwolnienia i po lekarzach bo kregosłup wysiada

Xoxox
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy już wiadomo ile będzie wynosiła premia świąteczna? Czy ona wogl będzie? Czy ktoś co już wie ?

Dojazd

Ile wynosi stawka godzinowa w Ikea 27,70?

lókos

nie przejmuj się, w wiekoszci tutaj to ludzie toksyczni, kiedys zapytalem co danego dnia na obiad serwują bo mi pisali ze jak mi sie nie podoba to moge kanapki ze soba brac xd

Sztos

Ale 26,90 to brutto a na rękę to około 21 ,80 albo mniej

Ktoś się może orientuje na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Specjalista ds. usprawnień procesów produkcyjnych?Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacją na to stanowisko.

Krajoweczka
@Anonim

Najniższa krajowa i owocowe czwartki

Gosc

Jak podoba się wam negocjacja związków z pracodawcą w sprawie podwyżek.Spora kasa do zgarnięcia!Po podwyżce będziemy na niej spać

podwyzki
@Gosc

gdyby te nieroby ze związków,nie mialy pensji z ikei a tylko od ludzi co zapisują sie do związkow to by walczyli o ludzi, a że dostają pensje + procenty od ludzi którzy są zapisani do związków to mają to gdzieś, zarząd ikei wie co robi i ma pod kontrolą związki, żeby za bardzo się nie wychylali, wystarczy ze by nie zgodzili się na te podwyzki tylko negocjowali, sprawa wyglądała by inaczej, a tak dostaną pod(usunięte przez administratora) umowe do podpisania, do tego koperte z odpowiednią sumą i podpisują lesery jedne, dziwie się ludziom którzy są dalej w tych związkach. Bo co dostaną, pościel, albo kołdre na święta, albo płyn do kibla, żenada.

Bez rezultatu

Jak powstawał pierwszy Związek miało być tak Pięknie i cudowanie .Później przyszedł czas na 2 związek i było identycznie, zapowiedzi zmian i poprawa warunków. W obu przypadkach skończyło się jak widać tylko na zapowiedziach . Teraz proponujesz to co oni wtedy bez żadnego pokrycia . Na piśmie proszę przedstawić co zostanie zrealizowane odrazu po założeniu związku z adnotacją że osoby ,które Cię poprą nie widząc rezultatów odrazu Cię eksmitują . Na chwilę obecną po podwyżkach największymi wygranymi są Kordynatorzy od UR .Chciał nie chciał 10 zł do godziny dostać musi minimum .I za co ? odpowiedzcie sobie sami .Co do największych przegranych to Ci którzy , łapami przewalają materiał.

Ur
@Bez rezultatu

Kim są Ci koordynatorzy Ur możesz rozwinąć?

bolo

I jak się podobają podwyżki ?

Najnisza krajowa a robota na akord że po 5 latach kręgosłup do wymiany nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 452.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 420, z czego 75 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 272 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.