Gonvarri Polska

Września

Opinie o Gonvarri Polska

Gall Anonim-robol 2008-12-03 17:30:10
Sytuacja w zakładzie wyglada nastepujaca:
Pracownicy biurowi( kierownictwo)-wysokie zarobki,cieple obiadki na koszt firmy,kawa na stanowisku pracy,głowa w chmurach,jestem lepszy bo mam wyzsze i pracuje umyslowo,a produkcja na mnie zarabia.
Pracownicy produkcji-marna pensja,nie pic nic na stanowisku bo wylejesz,za widzimisie moga cie zwolnic,nie odzywaj sie wogole tylko pracuj,jestes [usunięte przez moderatora] od roboty i nie masz nic do powiedzenia,obowiazuje cie dwa punkty kodeksu pracownika
1- cokolwiek powiesz i tak kierownik ma zawsze racje
2-patrz punkt 1
Im mniej pracy tym wiecej chorych pomyslow ,czepiania sie ,straszenia jak sie odezwiesz ,totalny brak komunikacji i organizacji . Panie i Panowie nie robcie drugiemu co tobie nie mile ,bo to wszystko moze sie obrocic przeciwko wam
ps.pozdrowienia dla gestampu od gonvarriarbeitplatz
anonim 2008-12-04 13:12:13
Słowa kojarzące się z tą firmą to (prawie robi roznice):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .musisz miec plecy,szkolenia - prawie nie ma
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .Atmosfera schyla sie ku dolowi ,ludzie rozni,
Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mozna negocjowac
Najbardziej w tej firmie podobały mi się: ...niektore kobiety
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się : brak profezjonalizmu w zarzadzaniu,organizacji traktowania pracownikow
Anonim 2009-02-16 14:18:33
Praca w tej firmie to wielkie nieporozumienie . Odradzam !!!!
Mateusz 2015-02-17 16:03:01
Odradzam pracę w tej firmię, pani kierownik Joanna zamiast interesować sie pracą i towarem, interesuje sie tylko tym czy maszyna jest czysta i czy nie ma na niej kurzu. :D
Ramzes 2015-08-22 23:10:01
Nie dziwcie,że pani kierownik interesuje się kurzem.Ona jest rozpieszczoną jedynaczką,która nawet w domu nie ściera kurzy,bo robi za nią matka.pozdrawiam.
Ciach 2015-10-22 17:15:04
Na jakie zarobki można liczyć na produkcji
Jakub 2015-11-10 16:58:46
Jakie warunki firma proponuje pracownika
Salvadore 2015-11-19 13:53:18
Pracuję od kilku lat w Gonvarri. Przewinąłem się przez wiele firm i uważam, że tu nie jest źle. Owszem pracować trzeba, ale to normalne - po to się idzie do pracy. Zarobki nie należą do najlepszych ale u konkurencji nic lepszego nie znajdziecie. Są dodatki do pensji, karta medicover, bony na święta, wyjazdy integracyjne, wigilia pracownicza, premia na wakacje i inne drobiazgi. Owszem, zawsze można narzekać, ale ja jestem zadowolony.
Pozdrawiam.
Witam 2015-12-01 10:30:41
Czyli polecasz prace w gonvarri?
A jak z pieniędzmi?
Melhior 2016-01-13 21:15:37
Napewno jest tutaj lepiej niż w Gestampie. Sami pracownicy bynajmniej trzy lata temu mówili, że warto tu aplikować, bo inaczej działa agencja pracy, lżejsza praca i da się normalnie żyć z tego co się zarobi, a podobno więcej niż w firmie obok. Na szczęście ja mam od lat swoją pracę, ale polecam innym.
Ktoś 2016-02-27 22:19:43
Od dawana tu nie byłem. Jestem pracownikiem Gonvy i mogę powiedzieć że we Wrześni lepszej pracy nie znalazłem i to nie jest podlizywanie się bo nie podpisuje się tu nazwiskiem. Chodzi o to że my Polacy lubimy narzekać. Najlepiej sprzedają się narzekania. Prawda jest taką że jak ktoś jest ambitny i pokazuje że coś umie ma szansę się wybić. Asia też robi co może żeby ogarnąć haos. Mam pieniądze na czas i prywatną sł zdrowia. Mi to pasuje i wypłata też a nygusowi to wszędzie będzie źle
lassso 2016-05-13 21:06:33
szu, a gdize było takie ogłoszenie ? Słyszałem, że teraz nowych ofert raczej nie będzie bo nowych kontrahentów nie mogą złapać.
onaion 2016-11-22 16:24:59
Zna ktoś Agatę z Działu Jakości ? Nazwisko ?
Zostaw swoją opinię o Gonvarri Polska - Września
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gonvarri Polska