fahnenberg

Opinie o fahnenberg

anonim 2011-03-25 11:57:18
Ludzie jeśli otrzymaliście ofertę pracy od Fahnenberg to OSTRZEGAM!!! Na początku przez pierwszy tydzień słodko, miło i naprawdę fajnie ale potem zaczyna się prawda,jak to wszystko tak naprawdę wygląda w tej firmie i NIE JEST JUŻ WCALE KOLOROWO.Handlowcy i telemarketing mają poprostu przechlapane.Wymaganie dosłownie rzeczy niemożliwych, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na każdym kroku, że to wasza wina i tylko wasza. Nie ma możliwości powiedzenia swojego zdania,nawet jeśli macie racje bo już leci się z wypowiedzeniem na zbity pysk.Zarobki w tej firmie opłakane.JEŚLI MACIE TAKĄ SZANSĘ I MOŻLIWOŚĆ NIE PAKUJCIE SIĘ W TO NAPRAWDĘ, NO CHYBA ŻE SAMI CHCECIE SIĘ PRZEKONAĆ ŻE TO CO JEST NAPISANE NA FORUM TO PRAWDA.WASZ WYBÓR.
były 2011-12-08 16:22:09
widzę że nic się nie zmieniło, pracowałem tam kilka lat temu,potwierdzam w 100 procentach
kiełba 2016-04-22 08:54:19
firma powinna tutaj być wpisana jako Freiherr Von Fahnenberg Sp. z o.o bo tak jest wpisane w krsie obecnie
Zostaw swoją opinię o fahnenberg - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fahnenberg