Mantra Firma transportowo spedycyjna

Mysłowice

Opinie o Mantra Firma transportowo spedycyjna

AKTUALNIE ZATRUDNIONY 2011-03-25 11:35:11
najwyższa stawka w firmie to 10zl na godzinę. Na święta nawet życzeń nie złożą o premiach zapomnij, urlopu nie dostaniesz wtedy kiedy ty chcesz tylko wtedy kiedy im pasuje. Pani prezes zobowiązuje pracowników nawet do zapłacenia grzyw nakładanych Przez ITD na Kraju chłopcy sprzęt maja żaden a wymaga od nich pełnego profesjonalizmu po 5 - 6 transportów dziennie pasy stare zużyte ale jak coś sie stanie to Dlaczego Pan pojechał? Czas pracy? heh ustawa o czasie pracy kierowców tzn. najczęściej 12- 15 godzin pracy później masz 9 godzin na dojechanie do domu wyspanie sie i powrót i dawaj dalej heh normy paliwa.. heh Pani prezes uważa ze 31L/100km to spalanie zatrważające i będziemy płacić z wypłaty za wyższe spalania ponieważ wszyscy ja okradaja heh NIE POLECAM.
Królik 2011-03-31 22:04:24
Prawda jest taka że firma MANTRA zapewnia rozwój .............. ale tylko nerwicy i irytacji.Wszyscy pracownicy w oczach ( usunięte przez administratora )to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i alkoholicy.Oczekiwania w stosunku do pracowników są nieadekwatne do wynagrodzenia gdzie maksymalna stawka to ( usunięte przez administratora )nawet jezeli pracownik wypracuje sobie nadgodziny które sa 100% płatne to( usunięte przez administratora ) i tak potrąci sobie za jakies pierdoły bez znaczenia.Szukanie takich błachostek zaczyna sie od 1-go do 10-tego kazdego miesiąca z wiadomych powodów. Dyspozytorzy !!!!!!!! Jeden który nie potrafi sie odnaleźć,a drugi ze słownictwem jak w rynsztoku.dla których wszyscy kierowcy w firmie nie potrafią jezdzic i ( usunięte przez administratora )Stan pojazdów w firmie pozostawia wiele do życzenia podobnie jak materiały do zabezpieczania ładunków( krzywe łańcuchy i poprzecierane pasy). Jestes zdrowy zafunduj sobie nerwice z ( usunięte przez administratora )
Zostaw swoją opinię o Mantra Firma transportowo spedycyjna - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mantra Firma transportowo spedycyjna