Markit Lipno sp.z.o.o Moore

Toruń

Opinie o Markit Lipno sp.z.o.o Moore

pracownik 2011-03-25 11:33:35
Takich pracodawców niestety jest już mało uczciwi w stosunku do ludzi
anonim 2011-04-04 18:40:05
tak o takich pracodawcow to ... jeden wielki wyzysk-praca na okraglo we wszystkie soboty, nadgodziny za najnizsza krajowa z doplata oczywiscie bo czasy sa tak nierealne ze brak slow- i pomyslec ze ciezka praca to sie oplaca- nie w tym przypadku, wiec nic dziwnego ze kolejny zaklad pada poprostu zajezdzili ludzi i tyle!
pracownik 2011-04-17 09:47:28
ten tekst chyba pisal jakis z wlascicieli bo prawdziwy pracownik napewno mialby inne zdanie.
anonim 2011-04-17 09:48:05
pracownica 2011-08-10 20:39:41
co wy za bzdury wypisujecie takiego pracodawcy w dzisiejszych czasach już nie ma nikt nie pracował na czarno,wszystkie świadczenia miałyśmy a jeśli się ktoś uczciwie przyłożył do pracy to nie miał najniższej krajowej.Większość pracowników dużo by dała aby ten zakład nadal istniał niestety to już niemożliwe
niania 2014-07-25 13:16:02
uważajcie jak was będą kierować do włocławka do pracy w chłodni to oszusty powiedzą wam że zarobicie o koło dwóch tysięcy a to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda będziecie za piepszać po 12 godzin a zarobicie o koło 800zł uważajcie na tą firmę i na usząd pracy bo oni też ludzi w konia robią wiedzą ile moszna zarobić a ludzi kłamią potrzebują niewolników do chłodni więc uwaga ostrzegam każdego
niania 2014-07-25 13:19:37
to jest prawda bo nie ma takich pracodawców jak piszą zgadzam się z tobą
kam 2016-05-17 19:58:31
to prawda, tylko co zrobi to już osobista fantazja prowadzącego
Zostaw swoją opinię o Markit Lipno sp.z.o.o Moore - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markit Lipno sp.z.o.o Moore