ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH PRYZMAT

Częstochowa

Opinie o ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH PRYZMAT

nina 2013-07-10 18:33:25
Pracowałam i nie polecam. Warunki sprzętowe poniżej średniej. Praca w charakterze zadaniowym,za którą można sobie samemu wyliczyć wynagrodzenie:) ale...ponieważ to absolutnie niekompetentni kierownicy rozliczają wypłaty za wykonaną pracę to oczywiście większość trafia do nich, a od reszty jeszcze szefowa zabierze kilkanaście lub kilkadziesiąt % na poczet ewentualnych poprawek. Czyli im więcej zarobisz, tym więcej stracisz. Do tego nie ma się co łudzić, że z ustawionego przetargu wygranego po kosztach ktokolwiek oprócz szefostwa cokolwiek dostanie. Umowa tylko o dzieło lub zlecenie, a i tak zrobią wojnę jeśli zechcesz zrezygnować. Jak ktoś ma mocne nerwy, nadmiar czasu lub lubi gdy ktoś nim pomiata to polecam:)
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH PRYZMAT - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH PRYZMAT