Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 06:39
Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.. Wypowiedz się na naszym forum.
rekruter 2015-08-01 20:54
Rekrutacja nie wygląda Przychodzisz, dostajesz pracę i odchodzisz Najdalej po pierwszej wypłacie
tupot 2016-04-22 21:33
@Romi uważam więc, że firma powinna zwiększyć wymagania, by zaniechać właśnie zatrudniania osób niekompetentnych.
Lis witalis 2017-03-08 16:29
Gorszego dziadostwa dawno nie widziałem kadra zarządzająca to ludzie bez pojęcia o pracy którą wykonują np. niejaki KOGUT chłopczyk któremu chyba wujek za dziecka wchodził pod kołderkę o robocie pojęcia nie ma za to chodzi cały dzień i poprawia fryzurę nie mówiąc jak dobrze mu idzie kapowanie cała reszta to albo rodzina prezesa albo znajomi dla których pracownik fizyczny jest nikim a stawki za pracę mają jeszcze z lat dziewięćdziesiątych podwykonawców też oszukują kreślą godziny a odezwij się to ci powiedzą że nie musisz u nich świadczyć usług samo dno i metr mułu
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGOPOL-ZW" Sp. z o.o.