P.P.H "PAPIRUS II " Sp. z o.o. ZPChr

Stargard Szczeciński

Opinie o P.P.H "PAPIRUS II " Sp. z o.o. ZPChr

nmk 2015-03-13 16:43:57
Są niewypłacalni. Przez cały czas wypłata się opóźnia a Dyrekcja robi wielkie oczy nigdy nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie!!!
xx 2015-09-21 10:57:43
Są nie wypłacalni i jeden dyrektor zgania na drugiego że to nie on jest od decyzjii. A jak upomnisz się o swoje ciężko zarobione pieniądze to twierdzą że zakładowe konta są puste. Śmiech na sali
BELLA 2015-09-22 20:38:38
Papirus II- TO DNO, okradają właścicieli apartamentowca LIDO w Sarbinowie- wynajmują ich apartamenty nie płacąc im czynszu- ZŁODZIEJE !!!
G.K. 2015-09-25 21:50:41
Są BANKRUTAMI- mieli ogłaszać upadłość, czy już to zrobili?
Dyzio 2015-10-29 17:23:45
Pracowałem w Papirusie 7 lat od 2005 do 2012, prawda jest, że w ostatnim okresie kiedy jeszcze pracowałem, były spore problemy i opóźnienia z wypłacaniem wynagrodzeń. To bezczelne kierownictwo i zarząd firmy tylko żeruje na niepełnosprawnych pracownikach. Pamiętam jak mieli zakupić busy dla dowozu pracowników do zakładu z pieniędzy PFRON, a busów jak nie było tak nie ma, ale za to zakupili sobie samochody np. dla firmy Domy Nad Morzem. Zakład Pracy Chronionej? Chyba tylko z nazwy, nie ma tam stanowisk dostosowanych do potrzeb osób pokrzywdzonych przez los, tacy ludzie muszą na równi pracować z innymi, niezależnymi pracownikami. Zostałem z tej "firmy" zwolniony z powodu nie wyrażenia zgody na pracę w wymiarze 8 godzin dziennie, ponieważ dostarczyłem im orzeczenie lekarskie o wskazanym skróconym, czyli 7-godzinnym wymiarze czasu pracy. Tą postawą chcieli pokazać bat innym pracownikom, aby nie posunęli się do tego samego kroku. Zatem nie polecam nikomu tej "firmy", kto by zechciał tam pracować.
Gall 2015-10-29 17:46:01
Pracowałem w Papirusie II Stargard przez siedem lat od 2005 do 2012 roku. Prawdą jest, iż w ostatnim okresie, kiedy jeszcze tam pracowałem, były problemy z wypłacalnością wynagrodzeń, były opóźnienia. Firma ta jest już praktycznie bankrutem, jeden dyrektor zwala winę na drugiego i tak ludzie żyją w niepewnej dobie. Bezczelne kierownictwo i zarząd tylko żerują na osobach niepełnosprawnych. Pamiętam jak swego czasu miał być dokonany zakup nowych busów do podwózki pracowników do pracy ze środków przyznanych z PFRON-u, a tychże busów jak nie było tak i nie ma, zamiast tego zakupili samochody dostawcze dla firmy Domy Nad Morzem. Zakład Pracy Chronionej? To chyba żart albo kpina, tylko w nazwie figuruje. Brak jest tam stanowisk dostosowanych dla osób niepełnosprawnych, przeważnie praca stojąca, zapylenie i uciążliwy hałas. Ludzie dotknięci przez los muszą pracować na równi z osobami niezależnymi, "zdrowymi". Ja zostałem zwolniony z powodu odmowy podjęcia pracy w wymiarze ośmiogodzinnym, kiedy dostarczyłem do Działu Kadr orzeczenie lekarskie o wskazanym skróconym, czyli 7-godzinnym czasie pracy. Zatem nikomu nie polecam tej "firmy", kto by tam zainteresowany był pracą.
Dyzio 2015-10-29 18:11:43 [użytkownik zarejestrowany]
ja 2015-12-23 17:26:13
Faktycznie jeżeli chodzi o apartamenty Lido to oszukali właścicieli lokali.Apartamenty są przez Papirus wynajmowane a pieniędzy właściciele dawno nie widzieli. Czyżby podobna sytuacja miała spotkać apartamenty Baltic Cliff. Właściciele obu firm mocno ze sobą powiązanych to osoby nigodne zufania i często obiecujące nierealne
BELLA 2016-01-14 20:35:08
Mnie ta firma zalega za cały 2015r- za operatorkę LIDO. PAPIRUS II to firma niewypłacalna, a jej zarząd to oszuści i krętacze.
PRACOWNIK 2016-03-11 10:27:34
pracowałem tam i wszystkie wyżej napisane opinie są prawda - nigdy nie płacili na czas...zalegają z wypłatami i odprawami.Doprowadzili apartamentowiec Lido w SARBINOWIE do upadku i cała firmę sprzedali innej osobie a teraz chcą ogłosić upadłość aby nie spłacać wierzycieli..
wiwa 2016-04-24 20:36:00
To wszystko co powyżej to tylko delikatne muśnięcie problemu. Opóźnienia w wypłatach pensji przez cały 2015. Lekceważenie i okłamywanie pracowników dopominających się o wypłatę pensji. Snucie wizji wielkich zmian w momencie kiedy już zapadła formalna decyzja o ogłoszeniu upadłości. Z tego co wiem to do tej pory pracownicy Lido nie otrzymali pensji za okres wypowiedzenia.
David 2016-05-17 10:16:39
Czy wiecie coś o ST Investments? Jestem właścicielem jednego z apartamentów w Baltic Cliff. Nie jestem w stanie się skontaktować z nikim z firmy ST Investments. Telefony albo nie są odbierane albo są wyłączone (komórki).
Monika 2016-05-17 10:58:21
David, mamy ten sam problem jesli chodzi o Baltic Cliff. Mozemy sie jakos skontaktowac z Toba zeby pogadac?
Pzdr.
David 2016-05-17 12:01:31
Monika, pisz na elpolacco76@o2.pl. Bardziej szczegółowy kontakt na priv.
Artur 2016-09-12 15:36:52
Ja też mam tam apartament . Zawsze z opóźenieniami I to dużymi ale do tej pory płacili, natomiast nie wydaje mi sie aby było dobrze, ciągle trzeba ich ponaglać, kłamią, potem nie odbierają telefonów. Traktują włacicieli apartmentów jak zbędne zło a przecież wszyscy mamy umowę , kasę wzieli a apartamenty wynajmują. HJest po dobrym sezonie na Bałtyku a ja od 20 dni nie mogę się doprosić o płatność swoją!
sophie 2016-09-12 17:24:52
A jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna teraz? Dzięki
Zostaw swoją opinię o P.P.H "PAPIRUS II " Sp. z o.o. ZPChr - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H "PAPIRUS II " Sp. z o.o. ZPChr