Opinie o Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica w Brodnica

Aneta Nowy wpis

A co jest nie tak z szefową produkcji?

Beata Nowy wpis

Gdyby nie szefowa produkcji to może i by się pracowało fajnie. Niestety szefowej w życiu nie wyszło prywatnie i/lub już ma taki charakter, bo 'dowartościowuje' się wyżywając się na pracownikach. Taki człowiek nie powinien nikim ani niczym zarządzać, tylko siedzieć gdzieś samemu, z dala od ludzi i zawijać w sreberka. Ciekawe ilu pracowników już odeszło z firmy przez te właśnie panią? Bo wiem, że niemało.

Wiktoria Nowy wpis

@klementynka w jaki sposób mobbing?

Klementynka Nowy wpis

szefowa produkcji nie do zniesienia. Mobing na każdym kroku. Ludzi ma za zwykłe zero. Nie wiem dla czego kierownictwo trzyma taką osobę. Prędzej czy później ktoś pójdzie z tym do sądu i się skończy, bo ile można wytrzymywać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Brodnica
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS

Opinia nie dotyczy warunków pracy ale uważajcie firma sprzedaje buble niestety

admin

Opowiedz o firmie Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica na naszym forum. Wiele karier jest w Twoich rękach.

Zostaw merytoryczną opinię o Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica - Brodnica

• Jak się pracuje w Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica?

Zobacz opinie na temat firmy Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica?

Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Brodnica