ABC COLOREX

Opinie o ABC COLOREX

Szczerze mówiąc ja byłam bardzo zadowolona, pensja super,kierownictwo oraz Prezes super, atmosfera w pracy jak rodzina…niestety ale kłopoty zdrowotne sprawiły, że musiałam się zwolnić :(

Julita
@Kasia

Pensje miałaś na początek do negocjacji czy od razy dali Ci zadawalająca kwotę? Mogliście sobie wszyscy mówić po imieniu, nawet do prezesa? Wiadomo żeby skrócić dystans :)

Pracownik Nowy wpis
@Julita

Nie ma negocjacji, albo akceptujesz co Ci dają albo do widzenia :) Nie ze wszystkimi jest się na Ty a z Prezesem tym bardziej .

Agatka Nowy wpis

To jaką pensję trzeba byłoby zaakceptować jako chemik, bo teraz rekrutują? Ja chyba będę aplikować, ale jeszcze ta kasa trzyma mnie w niepewności. Widzę, że podają tylko info, że praca jest zmianowa, ale nie ma szczegółów co do godzin.... Może ktoś poda?

Incognito Nowy wpis

Polecam prace z całego serduszka super zespół mega miła atmosfera pani Natalia kierowniczka zawsze wysłucha i pomoże w czym trzeba brygadziści pan Kamil pan Adam i pan Wojtek bardz sumienne i wporzadku osoby polecam jako obecny pracownik Colorexu

Anna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Witam Jak wygląda w tej firmie praca na stanowisku pracownik produkcyjny lub pakowacz (chodzi mi szczególnie o kobiety)? Czy polecacie pracę w tej firmie?

Ktoś coś opowie o stanowisku operator pras krawędziowych?? I jasno napisali, że praca jest na zmiany. Wiecie, jakie są godziny zmian i system rotacji zmian? Czy te zmiany obowiązują w trakcie tygodnia, czy także trzeba weekendami pracować obowiązkowo?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC COLOREX, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ABC COLOREX?

Alan

Wysłałem CV do pracy z ogłoszenia i żadnej informacji zwrotnej. A ogłoszenie jest nadal aktualne

@Alan

Może trzeba poczekać do końca rekrutacji jak już wszyscy chętni się zgłoszą? W ogóle wiesz w jakim czasie zwykle się odzywają do kandydatów? Na jakie stanowisko aplikowałeś?

WO

Aplikowałem na co kolwiek. Jakie były dostępne w ofercie . Złożyłem aplikacje w sierpniu i nawet nie była moja aplikacja otwarta. Wysyłałem gdzie kolwiek do innych firm i też nie są do dnia dzisiejszego otwarte

Oczyszczlnia

Jak wygląda praca na oczyszczalni ścieków polecacie tą robotę ?

Na jakie wsparcie w ABC COLOREX mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pola

Warto do nich wysłać na pracownika produkcji, bo jest nabór? Szukam pracy ale na takie stanowisko no to w okolicy jest naprawdę sporo ofert. Zwłaszcza, że tu niżej ktoś pisze o dużej rotacji w pracy, to jak z tą stabilnością z oferty? Umowa jest na dłużej, co z wypowiedzeniem?

Bardzo duża rotacja pracowników, zarobki niewiele wyższe od najniższej krajowej, kontrola za pomocą kamer i rozrosnietego biura do granic absurdu..Na zakończenie współpracy pan kierownik (działu obróbki) w ramach pożegnania mówi (usunięte przez administratora) Firma nie godna polecenia.

koko

Praca na stanowisku Specjalisty ds. HR Pojawiło się ogłoszenie, jakie zarobki i opinie ?

@koko

A to ciekawe bo ja nie mogę znaleźć takiego. Na tym stanowisku też wpisana jest umowa o pracę? Można na taką liczyć? Też chętnie poznam warunki.

Czy jako doświadczony z 8-10 letnim stażem Operator Maszyn CNC można dostać 6 tys na rękę?

narcyz11
@Nowy

Teraz jest słaby czas w tej firmie, więc wydaje mi się że nie.

@narcyz11

Czemu jest słaby czas? Skoro Twoim zdaniem operator tyle nie zarobi to jakie mogą być realne stawki? W ogóle tylko podstawy tu macie czy premie też?

Staszek

Witam chciałbym wyglądać jak wygląda stanowisko spawacza w Abc Colorex ? Co jest do roboty i jakie są stawki dla spawaczy?

Iwona

hej, dowiem się czegoś więcej na temat obecnej pracy kobiet tutaj? widziałam jak rok temu ktoś pisał, że nawet nie jest tak ciężko ale wolałabym poznać szczegóły z własnego doświadczenia. Ktoś pomoże? jak praca wygląda, jakie zadania i ile płacą?

@Iwona

Hej dalej cisza a sam jestem zainteresowany pracą w tym zakładzie ,dziwne trochę ,że nikt nie napisze nawet jaka jest stawka początkowa .

Władek
@Mariusz

Najniższa krajowa

@Władek

A czy po okresie próbnym jest szansa na podwyżkę albo jakieś premie? I czy oprócz tego jakieś benefity pozapłacowe macie?

Dzięki.

Barbara
@Mariusz

Hej, powiesz coś, czy udało Ci się dostać pracę? Chciałam spytać, jaką stawkę ci zaproponowali, jeśli tak. Napisz proszę, jeśli to nie jest problemem dla Ciebie.

@Barbara

Hej nie składałem CV jeszcze tyle wiem ,że powyżej najniższej krajowej plus premia a ile to może ktoś napiszę:)

Dorota
@Władek

Dobra stawka to najniższa krajowa, tak? A umowa? O pracę możliwa od razu czy może dopiero po czasie?

TylkoHajs
@Władek

A ile hajsu zarobi spawacz ? Jaka stawka bo po małe pieniądze to mi się nie opłaca schylać nawet

XYZ

Praca jest ciężka, bo fizyczna, nie każda kobieta się tam nada. Co do pieniążków na początek da się wyżyć, później albo Cię dadzą na wyższe stanowisko albo nie xd Jest tak że niektórzy dostaną „starszego pomocnika lakiernika” po 3 miesiącach, a niektórzy (tak jak ja jako kobieta) po roku. Na niektórych halach jest naprawdę super atmosfera, dzięki czemu robota idzie szybko. Ale są hale gdzie robota ciężka, naprawdę ciężkie rzeczy nosisz, prosisz się o pomoc kogoś, ale oczywiście nikt nie widzi.. Kamery są, i oczywiście nie widzą błędów kierowników lub brygadzistów, ale jak stoisz 5 minut, czy jak idziesz zapalić to już Cię zgłaszają.. co do przerw jako kobiety dostajecie karteczkę i macie zaznaczać kiedy na siku, kiedy na przerwę, kiedy idziecie zapalić, kiedy macie co robić, kiedy nie, ale mężczyźni tego robić nie musza XDD Mi się tam dobrze pracowało, bo robota sama w sobie naprawdę fajna, ale psychika Ci siada przez ludzi, oraz nieumiejętne rozporządzenie ludźmi.. Także kobietki nie dajcie się tam!

Barbara
@XYZ

Jak to, mężczyźni nie muszą, serio? I jak to tłumaczą, że inne zasady obowiązują ze względu na to, czy jesteś kobietą czy facetem? No ciekawa jestem bardzo.

XYZ
@Barbara

Jeśli chodzi o wypełnianie karteczek na przerwy, to tak, mężczyźni nie muszą. Nie raz było tak że siedzieliśmy koło 17 minut (a nie 15), i od brygadzisty dostawaliśmy upomnienie. Chłopcy zaś, jak siedzą 25 minut na przerwie 15'sto minutowej jest okej! Ja tu mówię o jednej hali, nie o wszystkich. Akurat moja co do takich spraw bardzo ciężka była.

Mikkel

Jak wygląda praca spawacza w tej firmie? Zarobki oraz warunki?

Oferta

Jak wygląda praca w biurze na stanowisko Specjalista ds. przygotowania produkcji- ostatnio widoczna oferta pracy. Jak z atmosferą oraz zarobkami?

Tyskie

Nie polecam zarobki ok,szkoda zdrowia brak wentylacji i odciągu spalin z palników pieców i wanien chemicznych ponieważ polityka firmy nie pozwala wypuścić ciepła z hal by nie generować dodatkowych kosztów z ogrzewaniem a ty pracowniku się truj .UTR ciągle coś naprawia gdyż wszystkie linie to samoróbki wykonane na widzi mi się prezesa .Wszędzie lata kurz z malowania do tego stopnia ze potrafił sie przykleić dosłownie wszędzie również w nosie pracownika .Sanatorium to nie jest .

Krzysiuee

Hala 10 powinna być okrągła jak cyrk , tak się tam odpierdala XD wszyscy latają jak na sranie ani stanąć ani się po (usunięte przez administratora) podrapać bo zaraz afera ze staniesz na chwile …

@Krzysiuee

Ty też tam pracujesz czy gdzieś indziej?

Niestraszony janek

Praca w abc colorex na produkcji wyglada tak 3 zmiany po 8 h zarobki na początku nie najwyższe ale da się żyć po 3 miesiącach awans na wyższe stanowisko czyli z pomocnika na starszego pomocnika potem możliwość przyuczenia się na lakiernika jesli ktoś ma chęci i jakieś ambicje czy jest ciężko ? I tak i nie wszystko zależy co w dany dzień jest malowane i oczywiście na jakiej hali że tak powiem hala hali nie równa jak dla mnie praca nie najgorsza ale do emerytury bym tu nie pracował uważam ta prace bardziej jako przejściową

Julia
@Niestraszony janek

Super że jest ścieżka awansu. A jak z warunkami? Wszystko jest jak należy tzn odzież ochronna, zabezpieczenia?

Mario
@Niestraszony janek

Cześć a możesz napisać na jaką stawkę można liczyć będąc starszym pomocnikiem .

Zostaw merytoryczną opinię o ABC COLOREX - Kraków

• Jak się pracuje w ABC COLOREX?

Zobacz opinie na temat firmy ABC COLOREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC COLOREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABC COLOREX