Opinie o YKK Poland Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy YKK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w YKK Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YKK Poland Sp. z o.o. w Mszczonów

Logistyk spadł mi styk....

Pseudo Brygadzista logistyki... weź sie do do roboty!!! Wtracasz sie w nie swoje sprawy, spacjalistka w kazdej dziedzinie tylko nie w logistyce. Ściemniasz! Codziennie ktos jest niezadowolony z powodu braku kompontów.codzienne jazdy z brakiem komponentów. Kiero prod Pan M tylko cie chwali.... Czym go omotałas? Albo chwali bo musi... Ludzie chcą pracować. A przez wiecznie niezorganizowany dział logistyki są problemy.

@Nikt1

Mogę wymienić osoby które wiedzą o praktykach jak powyżej i co to zmieni? Cały dział sprzedaży, zakupy, najbardziej poinformowany jest Łukasz, planowanie które widzi ile zleceń jest nie zamkniętych przez magazyn i ponownie zlecanych przez CS, produkcja której statystyki lecą w dół no i na końcu Anna która udaje że odwala kawał dobrej roboty. Chyba że te wszystkie osoby nie mają o tym pojęcia to tym bardziej nie powinno ich tam być. To świadczyłoby o tym że pracują w ykk po dwadzieścia lat i nie mają pojęcia o zachodzących tam procesach. Ewentualnie wola mieć święty spokój, po co się wychylać, mają ciepła posadkę nie przemęczając się, zero odpowiedzialności... Taki kierownik to pożyje. A co na to pan Dyrektor L, widzi i nie reaguje, tak jak nie reagował gdy jego gumowe ucho okradalo firmę, pan W.

Siwy0101

Co tam się w ogóle odwala??? Więcej rządzących jak pracujących, ktoś zbiera oklaski za kogoś podrzucając mu cała najgorsza robotę.Jak tak dalej będzie nie wróze przyszłości tej firmie,pracowałem krótko na szczęście ale wystarczająco żeby zobaczyć co się dzieje. Nie pozdrawiam. Mogę plunac na to wszystko, tfuuu

Staracie się żeby wszystko było jak najlepiej? Ale o co chodzi? odnoszę wrażenie, że wątek jest jakiś wybrakowany. Mimo wszystko co jest wdrażane dla poprawienia sytuacji? po późniejszych komentarzach widzę, że ktoś chciał to konsultować? Doszło do tego?

Olcia Nowy wpis

cześć, jak oceniacie pracę Key Account’a? biegłość w języku polskim jak i angielskim posiadam mam też wymagane doświadczenie w branży tekstylnej. Zarobki by mnie interesowały, ponieważ nie wiem czy nie czekać na kolejna ofertę albo czy nie wysłać po prostu CV. jakie są widełki?

Nocny pelikan imieniem ... Nowy wpis

I całe szczęście.

Inez Nowy wpis
@Nocny pelikan imieniem ...

Hej, co jest takim szczęściem? Też chciałam aplikować na te ofertę dla Key Account’a. Zastanawiam się czy cala rozmowa jest prowadzona po angielsku może? i sami pracownicy w jakim języku zazwyczaj miedzy sobą rozmawiają?

funny Nowy wpis
@Inez

Rozmawiaj zazwyczaj korzystając z języka suahili, dialektu pustynnego potocznie zwanego syczeniem pustynnej żmiji.

Jeśli oferta na KA komuś czmychnęła sprzed nosa to nie ma co żałować? A napiszecie mi proszę o dziale IT parę słów? Młodszego specjalisty od niego szukają od paru dni, chce aplikować. Czego na samym początku się nauczę?

Odradzasz konkretnie prace jako młodszy specjalista ds. IT? jeśli tak to z jakich przyczyn? z tego co widzę oferty już nie ma choć miesiąc temu ktoś ja zapowiadał, skoro nie wznawiają to ktoś może być już na okresie próbnym czy raczej od razu normalna umowę tu dają?

filipinka

Odradzam konkretnie pracę w tej firmie. Odradzam, bo osoby decyzyjne w tej firmie wolą zajmować się usuwaniem na bieżąco niewygodnych wpisów na forum zamiast rozwiązywać problemy u podstaw.

Ta oferta dla młodszego specjalisty ds. IT widzę ze dalej jest widoczna, pytanie tylko czemu. zastanawiam się czy trudno jest się dostać czy raczej coś nieatrakcyjnego oferują? nie widzę wpisanych widełek w ofercie, stad wątpliwości

Podejmowanie się próby przekazania informacji o tym co w firmie się dzieje? Jakby nie patrzeć trochę opisów się pojawiło i co ciekawe w niektórych przypadkach są rozbieżne. czy mógłby ktoś je nieco doprecyzować? Miesiąc temu wygasła mi oferta dla Key Accounta, zastanawiam się na ile mogę żałować?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie YKK Poland Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier - Młodszy Specjalista ds. Logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy pensja w YKK Poland Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Koordynator Sprzedaży, ich ogłoszenie jest 30 sierpnia na Pracuj.pl.

Siwy0101

Człowiek
@Siwy0101

Mimo wszystko rotacji nie ma? mam bardziej na myśli to, że nikogo nowego nie potrzeba? Nie widzę ofert o prace na stronie. piszesz o oklaskach za czyjeś zasługi? I na nich oraz uśmiechu się kończy czy są może jakieś premie albo inne formy nagrody? Są jakieś konkretne normy do wyrobienia?

jj
@Człowiek

Pracujesz na wieloletnich pracowników, którzy odcinają kupony. Przychodzi nowa osoba i wykazuje się po czym odchodzi a Pani .M bądź ktoś inny przypisuje sobie jej pracę.

Fanka lag
@Człowiek

Rotacja w dziale logistyki produkcji jest znaczna. Podobnie jest z osobami zarządzajacymi magazynem finish food. Brak ofert pracy na stronach o niczym nie świadczy. Sukces ma wielu ojców. Formą nagrody za ciężką pracę oraz wiedzę jest ...

@Fanka lag

Ja także czekam z niecierpliwością jak jednak podsumujesz w jakiś sposób to stwierdzenie. Opowiesz mi o tej logistyce całej? Co się tam u nich dzieje? Czy teraz wraz z nowym rokiem nie zaszły przypadkiem jakiekolwiek zmiany?

Magda logistyk

Ale dokładnie co masz na myśli Magdo? Codziennie o 14 mamy przekazanie zmiany na starej palarni, przyjdż i powiedz co jest źle. Może coś razem wymyślimy żeby tej jak nazwałaś (usunięte przez administratora) nie było. Pozdrawiam i udanego weekendu życzę.

Logistyk spadł mi styk....

@Logistyk spadł mi styk....

Brak komponentu w gnieździe produkcyjnym nie zawsze spowodowany jest niezorganizowaną logistyką wewnętrzną. To wymaga większej wiedzy, której Ty być może jeszcze nie posiadłeś. Przypuszczam, że nie wiesz czym jest brak materiałowy. Brygadzista ma tylko jedną głowę i dwe silne ręce i sam wszystkiego nie zrobi. Praca fizyczna w magazynie, praca operacyjna w przepływach, cała logistyka zwrotna, praca analityczna, Współpracownicy w dziale myślący jedynie o pyskowaniu i stawianiu się i jak utrudnić życie i zadbać o swój tylek. Brygadzista próbuje przekazać informację pracownikowi a ten odchodzi ignorując przełożonego a potem pretensje o brak przekazywania informacji.

Siądź na kiblu i Żmij :)
@Logistyk spadł mi styk....

Zanim nazwiesz kogoś ściemniaczem i nadasz mu tytuł pseudo zastanów się nad sobą...zorganizuj se produkcję w firmie i właściwie nią zarządzaj. Tylko udawać że się na wszystkim znasz, przesiadywać na sraczu w koncie hali a dookoła nic sensownego. Pseudo Kierownik Produkcji ..

@Logistyk spadł mi styk....

Zróbcie coś, aby cyrkulacja dobra w firmie nie była jedynie przepływem wyrobu gotowego w kierunku magazynu wysyłkowego ????. Taki żart logistyczny.

@Logistyk spadł mi styk....

Nie ma to jak ściemniacz lub grupa ściemniaczy zarzuca komuś kłamstwo. Istnieje na to w języku polskim pewne określenie. To określenie to hipokryzja ;). Pan kiero prod M. sam omotał się kablami jakich wiele. Rozumiem, iż 6 polubień pod wpisem to liderzy, którzy w sposób genialny potrafią zorganizować pracę podległym pracownikom lub pracownicy którzy zmuszeni są sami sobie organizować pracę ;). "Nie kłamie tylko ten, co nic nie mówi".

Ociemniały
@Mati

Liderzy? Napewno nie ! Liderzy dobrego słowa o kierowniku nie powiedzą, przynajmniej nie przy nim i nie na forum, ale podczas podlizywania zapewne tak. Poza tym liderzy w naszej firmie mają złote życie, kawki, papieroski, ploteczki, latanie z choinką w te i na zad. Żeby lider miał do zarządzania 4 osoby które w sumie siedzą i cały czas robią to samo...hmm dziwne rzeczy. Dlatego organizują sobie długie rozmowy telefoniczne, ploty po całej firmie, bieganie za choinką. Jak to mówią ryba psuje się od głowy....wymagacie od pracowników dobrej pracy to najpierw bądźcie przykład dla nich, bo jak na razie to pokazujecie jak być dobrze ślizgającymi się obibokami

Bekon

Ludzie szanujmy się. Wszechwiedzące nieroby, wieczni krytykanci...czy warto kombinować i obgadywać? Najlepiej uczciwie pracować. Kablowanie i wytykanie błędów nie pomaga.

@Bekon

Uważam, iż Pani Marzena powinna zostać dyrektorem firmy Ykk, natomiast Pan Jacek kierownikiem logistyki, choć znacznie lepiej czuje się będąc nieoficjalnym liderem.

@Witam

jako pracownicy macie jakikolwiek wpływ na tego typu wybory? kto ostatecznie ich tutaj dokonuje i na jakiej podstawie?

@Honorata

Wspomniane osoby dokonują tego typu wyborów. Pani M. i Pan J. czują się totalnie bezkarni i nie wiedzą czym jest szacunek do przełożonego i współpracowników.

Witam

W firmie pracują ludzie, którzy wiedzą czym jest szacunek. Niestety wspomniana para nie należy do tego grona.

@Witam

Widocznie przykład idzie z góry.

@Nikt

Zdecydowanie masz rację. Jak na górze tak na dole. Góra dobiera ludzi. Wszystko musi do siebie pasować charakterologicznie. Mam tutaj na myśli Pana Marka, bo zarząd z Japonii może być niczego nieświadomy. Wystarczy, że podczas spotkania z zarządem kilku liderów nakreśli niekoniecznie realną wizję sytuacji i gotowe. Pani Marzena i Pan Jacek od samego początku nie byli zwolennikami Pana Marka na stanowisku k., więc na miejscu szefa produkcji byłbym ostrożny. To wyznawcy Pan Bogusława/ Bogumiła/Bogdana, bo Wspomniana osoba rozmawia z pracownikami. W firmie ludzie lubią, gdy się z nimi rozmawia. Szkoda, że tak niewiele z tego dialogu wynika dla dobra firmy.

@Witam

Zwolennikiem nie była też Pani Beata, Pan Tomasz i wielu innych. Może dlatego że Pan Marek jest człowiekiem ambitnym i pracowitym i za coś dostał ten awans. Nie chodził i nie plotowal po firmie tylko siedział i pracował. Wiadomo Pani Beata i Pan Stasiu powiedzą, że został dyrektorem dzięki cyferka bo tylko cyferki trafiają do dyrektorów. Ale z drugiej strony, czy Pani Beata, Pani Marzena, Pan Stasiu, Pan Tomek, itd mają pojęcie o zarządzaniu ludźmi? Potrafią zarządzać swoimi dzialami? Oczywiście najlepiej komentować człowieka, który ma pod sobą najwięcej ludzi i spoczywa na nim największa odpowiedzialność. Waszym zdaniem powinien słuchać pierdniec każdej osoby i być wodzony za nos?

Bonus

Panie z księgowości mają tu największy szacunek do innych osób.

Nikt

Dobre pytanie. Pozostają w odpowiedzi same domysły.

@Bonus

To chyba pozytywnie? A ile ich jest teraz na dziale, atmosfera jest dobra i warto się starać o miejsce?

he
@1

Wydaje mi się, że Pan Zbigniew i inni liderze są zwolennikami Pana Marka. Skoro wspomniane osoby nie mają pojęcia o zarządzaniu to co robią firmie ? No chyba, że kierownik lubi mieć wszystkie działy na głowie i masę problemów. Wiadomo, że ręka rękę myje. Pan kierownik raz powie ze czarne jest białe, a następnego dnia że białe jest czarne a Pan Z. tylko zgodzi się i kiwnie głową i tak kręci się ten interes. Ambicja to nie wszystko. Manager powinien umieć podejmować właściwe decyzje i nie wtrącać się w sprawy, na których się nie zna. Najlepiej zająć się działem logistyki zamiast produkcją lub pójść na układ z Panią M....ehhh

@Logistyk spadł mi styk....

(usunięte przez administratora) Pan Marek może i jest pracowity ale nie ma pojęcia o zarządzaniu. Brak komunikacji ze swoimi pracownikami, brak chęci współpracy z innymi działami. Chłopak nie ma o tym pojęcia i mieć nie będzie ponieważ nie chce, jest mu dobrze w jego skorupie. Mając kiedyś fantastycznego kierownika produkcji który był bardzo krótko, komunikował się z nim mailowo, a siedział obok niego. Czy tak zachowuje się osoba na menadżerskim stanowisku. Za to bardzo chętnie wchodzi w układy np z byłym już kierownikiem magazynu. Jak pracownicy mogą szanować kogoś takiego kto nie ma wykształcenia ani chęci nauki, i lubi śliski pieniądz. Po czymś takim powinien zostać zdegradowany. Kolejna osoba Anna, która robi porządki w magazynie poprzez oszukiwanie. Kasuje PK do którego nie może znaleźć towaru który gdzieś się zawieruszyl w otchłani magazynu. Dział CS zleca ponownie produkcję i lokuje na kolejnym Ok. Czy ktoś się nad tym pochylił Jake straty to generuje? Ale przecież brak opóźnień i wszyscy są zadowoleni. Tylko jakim kosztem. Wydaje mi się że rola kierowników powinno być dbanie o dobrą kondycję finansową firmy a to co robią jest jej (usunięte przez administratora). Wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie powie Zarządowi bo po co jest dobrze, daje wegetuje, biorę kasę i udaje że pracuje.

Nikt1

Ludzie jak wiecie o takich praktykach to dlaczego tego nie zgłosicie. Jeżeli macie obawy co do skuteczności swoich uwag mówionych , należy to zgłaszać na piśmie. Firma daje takie możliwości. Jest skrzynką w kantynie do której można składać swoje opinie ,uwagi. Masz zagwarantowaną anonimowość. Dlaczego tego nie przeciąć. „ Wszyscy wiedzą” tylko KTO to jest wszyscy. Gdyby zarząd o tym wiedział na pewno byłaby reakcja z jego strony.

ZA
@Nikt

A skąd Ty to wszystko wiesz? To jest tylko Twój punkt widzenia lub punkt widzenia osób od których zebrałeś te plotki. Przerażające jest to że w Święta z rana myślisz o tych wszystkich Marzenach, Markach, Annach... naprawdę nie masz, co robić? Naprawdę az tak Cię to wszystko mierzi że nawet w takim czasie myślisz o firmie? Może musisz zmienić pracę skoro nie potrafisz oddzielić czasu prywatnego od pracy? A może idź do dyrektora powiedz o swoich uwagach to chociaż awans dostaniesz, bo pisanie tutaj o tym to trochę psu na budę się zda...przemyśl to ????

@Nikt1

Forma nagrody za ciężka prace oraz wiedzę jest…? akurat w tamtej opinii wymienione zostały działy takie jak logistyka, produkcja czy tez magazyn. a jak wygląda teraz sytuacja na utrzymaniu ruchu? Widzę po prostu dostępna ofertę dla młodszego mechanika. Jest tu ktoś kto teraz ogarnia te maszyny i by napisał czy faktycznie jest tak ciężko? po jakim czasie można przejść stopień wyżej? O ile więcej się wtedy zarabia?

No nie

Ha ha (usunięte przez administratora) Ty człowieku już na głowę upadłeś naprawdę przecież to się w głowie nie mieści co Ty tu wypisujesz.Ale niebawem dowiemy się kto taki dowcipny jest spawa jest w właściwe ręce oddana więc prędzej czy puziniej się dowiemy i wtedy zobaczymy kto będzie się śmiał ostatni

@No nie

o co mogło chodzić? czy to było związane z warunkami zatrudnienia, które obecnie przysługują tu w firmie czy to jakaś sytuacja stricte personalna niezwiązana z pracą? jak tego typu przykładowe konflikty są rozwiązywane pomiędzy pracownikami? sami między sobą to robią?

Xxx
@Honorata

Konfliktów się nie rozwiązuje, zamiata się je pod dywan i niestety złe emocje ciągle narastają dlatego suma summarum mamy tutaj tyle negatywnych wpisów. Każą zgłaszać sytuację a potem to z Ciebie robią winowajcę i nikt Ci nie pomoże, ani HRy ani inne osoby odpowiedzialne za te kwestie.. niestety taka rzeczywistosc

Paula

A sami pracownicy rzucali już jakieś pomysły jak można byłoby te wspomniane sytuacje rozwiązać? I jak częste jest to wspomniane odchodzenie w perspektywie czasowej? Zastanawiam się jak duża liczba kandydatów jest potrzebna do uzupełnienia tych luk, o których wspominacie

Ksenia

Jakieś dofinansowanie do posiłków przy tym sugerujesz? Ty mi lepiej napisz jak teraz BHP wygląda. Jeszcze kiedyś był taki wątek, w którym ktoś pisał o wypadku operatora i karetce. Jakie do dziś zmiany mogły nastąpić od tamtego zdarzenia? Tutaj ubezpieczenie i opieka normalnie przysługuje?

Ryba
@Ksenia

Kontener pełen kartonów luzem o wadze kilkunastu kilogramów i jeden człowiek, który musi cały ładunek rozładować. bhp.

Zdziwiony
@Ryba

Sprawa już załatwiona przez Panią liderkę na spotkaniu z dyrektorami

ryba
@Zdziwiony

w jakim języku było mówione ?

@ryba

Co to za sugestia co do języka? Tak dla jasności każdy posługuje się językiem polskim? Z każdym się dogadasz? Jeśli o angielski chodzi to czy będzie on wymagany jedynie w biurze? rozmowa tak czy siak jest po polsku?

Ale ogólnie to z każdym po polsku się dogadasz, tak? chce dopytać, bo widzę ze się nie odnosisz do tego już wcale. Co do samej humorystyki to jaka atmosfera w końcu jest na miejscu? :D zależy od sytuacji / działu? Integracje wchodzą w grę?

Daga

Z perspektywy każdego stanowiska można sugerować, że pracuje się na tych starszych stażem? Ktoś zarzucił taką sugestią jakiś czas temu i ciekawi mnie opinia ogółu. Do tego czy może ktoś ocenić prace koordynatora ds. Wsparcia Sprzedaży oraz Marketingu? Widnieje właśnie taka dostępna oferta i ciekawią mnie w pierwszej kolejności zarobki. ile wynoszą?

W Mszczonów YKK Poland Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Koordynator Sprzedaży. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

K

Jakie są obecnie warunki zatrudnienia ? Podstawa, premia, flota ?

Honorata

Do jakiego stopnia maszyny są niezdolne do pracy? Mam teraz na myśli teraz ostateczne efekty, na czym firma by zarabiała? Co się konkretnie z nimi dzieje i co z jakąś konserwacją lub serwisem?

Ociemniały
@Honorata

A ta karetka 2 tygodnie temu przyjechała dlatego, że operator miał wypadek spowodu zepsutej maszyny?

Za naruszenie godności drugiego człowieka i jego dóbr osobistych w świetle przepisów kodeksu cywilnego, kodeksu karnego oraz przepisów prawa pracy grozi kara grzywny a także kara pozbawienia wolności. Kara ta może spotkać każdego, kto w perfidny sposób, naruszając prawo próbuje zniszczyć komuś dobrą reputację i podważyć jego dobre imię . Taka kara powinna zapewne spotkać i Ciebie za niszczenie czyjegoś wizerunku i ośmieszanie na forum publicznym. Zawiść i zazdrość niszczy Cię od środka nieszczęśliwy człowieku. Pamiętaj, że to jak człowiek traktuje innych ludzi jest zawsze odbiciem tego, kim sam jest.....

Pracus

Cały dział CS + zakupy + marketing musiałby mieć postawione zarzuty jak powyżej. Niestety dotyczy to również kierowników tych działów. Smutne. Firma bardzo fajna, rozwojowa, zarząd daje możliwości niestety długoletni pracownicy niektórych działów nie potrafią tego wykorzystać z korzyścią dla swoich pracowników i firmy. Dawno temu powinny być wymienieni.

Wspomnieliście, że niektóre działy mają z góry narzucone terminy urlopów. Średnio mi się to podoba :( A jak wygląda kwestia wzięcia pojedynczego dnia albo L4? Kierownictwo podchodzi bardziej elastycznie do osób, które mają małe dzieci?

Info
@Anna

W niektórych działach podchodzą bardzo elastycznie. Mozna ciągnąć urlop bezpłatny do upadłego

Izabela
@Info

Nie ma płatnego urlopu wcale? Przecież na umowie o pracę powinien być? Jest tu w ogóle możliwa umowa o pracę?

@Izabela

Jest płatny urlopu, który na wyraźną prośbę pracownika pracodawca dzieli na poszczególne dni. To zapewnia Ci kodeks pracy, natomiast wieczne L4 i wieczne urlopy niepłatne to jest zaletą tego zakładu pracy. Jeżeli chodzi o dostanie umowy o pracę czyli przez zakład pracy a nie przez agencję to trzeba wykazać się twardym tylkiem i głębokim gardłem. I naturalnie wykazać się umiejętnościami strzelania z ucha do liderów i podkładania baboli innym tak tu wygląda ścieżka kariery.

@Nikt

Czy w Ykk obecny jest (usunięte przez administratora)? Jeśli tak to w jaki sposób firma radzi sobie z przypadkami mobbingu ?

Antoni

skąd słyszałeś o takim traktowaniu w tej firmie? Napiszes dokładniej jak to wygląda?

@Antoni

Mój wpis miał charakter pytania, a nie stwierdzenia. @Nikt w swoim wpisie wspomina, że w firmie mają miejsce sytuacje polegające na podkładaniu baboli. Czy nie uważasz, że podkładanie baboli można uznać za (usunięte przez administratora)? A może podkładanie baboli to po prostu dobry pomysł na zrobienie kariery, który świadczy o byciu ogarniętym pracownikiem ?

Edyta
@Info

A na miejsce takiego pracownika zatrudniani są okresowo jacyś inni? Czy stanowiska zostają puste po prostu?

@Mati

Skąd bierzesz w takim razie pomysły na tego typu pytania skoro twierdzisz przy tym, że nie dysponujesz żadna informacją w tym zakresie? które działy szczególnie tu podkreślacie i jaką atmosferę można obecnie na nich zobaczyć?

Dobrydzem

Pod względem ludzi i zarządzających to najgorsza firma w Mszczonowie nie polecam omijajcie szerokim łukiem

M.

Tam dom twój, gdzie serce twoje. W magazynie rzeczywiście ciemno, lecz nie za sprawą braku światła ????

@M.

Czyli jakąś przenośnię chciałeś tu przedstawić? Dalej byłaby aktualna? Jeśli tak to opiszesz? I mimo wszystko jak z ergonomią teraz tam stoją? chyba, że o oszczędności jakieś chodziło?

Księżniczka0

Pan z magazynu jest bardzo miły, uprzejmy, chętny do pomocy, chętnie współpracuje z innymi działami.... radosny. I ogólnie jest najlepszym człowiekiem w całej firmie :-)

@Księżniczka0

Są jednak pozytywy w tym zakladzie????.

Marzena
@Nikt

A jakieś jeszcze oprócz tego pana z magazynu są?

@Marzena

Oprócz tego pana z magazynu jest Pani Kasia, która zawsze służy pomocą. Pracując w firmie zawsze mogłem liczyć na jej radę i wsparcie. To jedna z nielicznych naprawdę pozytywnych osób. Wydaje mi się, że powinna mieć znacznie większą pomoc w kontrolowaniu zapasów komponentów.

@no bo D

A ta Pani to jakieś wyższe stanowisko tu ma? Ciekawa jestem czy za to, że tyle od siebie daje jest lepiej wynagradzana

@Honorata

Honorata, wspomniana osoba pracuje w biurze i posiada ogromną wiedzę. Nie sądzę, aby była lepiej wynagradzana. Jestem przekonany, iż powinna być lepiej opłacana, bo jej praca jest niezwykle odpowiedzialna. Oprócz tego to dobra i pomocna osoba. Właśnie tacy ludzie to skarb firmy.

KTOŚX
@no bo D

to chyba jakiś żart. Oan zajmuje się konfliktowaniem, nie nawidzi nowych pracowników, zajmuje się udowadnianiem że ona zawsze ma rację. Tak dokładnie kontroluje stany magazynowe, że nie zorientowała się ze suwaki wyjeżdzają na złom za przyzwoleniem jej b.....

@KTOŚX

I to każda nowa osoba ma tutaj podobne odczucia? Rozumiem, że jakieś błędy jednak popełniają i problem w tym, że trudno delikatnie w tym zakresie się dogadać?

@KTOŚX

Pracowałem z tą osobą i wiem co mówię. Zawsze mogłem liczyć na jej pomoc i dobre słowo. Nie zajmuje się konfliktowaniem pracowników i nie przejawia negatywnych zachowań wobec nowych pracowników. Dysponuje ogromną wiedzą i ktoś powinien ja wspomóc w dziale.

Kamil
@no bo D

Może Ciebie weźmie do pomocy, widać, że sporo wiesz? Czy mają tu jakieś wolne wakaty?

@KTOŚX

Pozdrawiam serdecznie autorkę tego komentarza :-)

@Kamil

Mój czas dla tej firmy skończył się.

Kky

Bardzo dobrze pracuje mi się w tej firmie. Mam satysfakcję i rozpiera mnie duma,że mogę być tu codziennie. Zawsze jak muszę brać urlop to cierpię.

Honorata

A skąd wiadomo, że to jakiś Marek napisał? ;)

@Honorata

Nie wiadomo. To dobra rada dla każdego Marka i każdej Marzeny w firmie YKK.

@Kyk

Marzena to kobieta z klasą. Ma nieprzeciętną charyzmę i temperament Zna się na wszystkim, służy dobra radą. Taki pracownik to skarb. Zaplanuję, dostarczy, rozstawi. Wprowadza nowe innowacyjne rozwiązania do firmy. Posiada spore doświadczenie w wielu dziedzinach i dyscyplinach. Nadaje się nawet do działu CS.

@Roland

Myślę, że żyjesz w zakłamanym świecie lub dysponujesz nieprzeciętnym poczuciem humoru. Stawiam na opcję numer dwa, lecz mogę się mylić ????

@Kyk

Pracowałem kiedyś z M, wiem co mówię. Super babka ogarnięta.

Podobnie jak Ty.

@Kyk

(usunięte przez administratora) Pytanie mam urlopowa niesprawiedliwość dalej obowiązuje w tej firmie? Produkcja i logistyka ma z góry nakazane dwa terminy? A magazyn i oczywiście towarzystwo z biura chodzi na urlop kiedy się podoba? Nie biorą 2 tyg z rzędu tylko wybieraja po parę dni? 2 dni tu 3 dni? A jak firma stoi królewny mają zdalną pracę?

Kierownik
@Roland

Ludzie weźcie Wy się wreszcie za robotę, a nie głupie komentarze. Niech każdy patrzy na siebie i swoją pracę,a nie obserwuje innych. A jeśli Wam nie odpowiada praca, płaca, ludzie itp. to się poprostu zwolnijcie.

Kierownica
@Kierownik

Te kierownik nie pisz jak nie wiesz...skoro takie tematy się tu pojawiają jest coś na rzeczy.

Stefan

Hahahhaha dobre to

Heniekkkk
@Kierownica

To skoro dzieją się takie rzeczy w firmie , moje pytanie brzmi dlaczego nikt z tym nic nie robi ? Każdy gada a nie robi nic, na zebraniach/spotkaniach stoi i nie otworzy nawet ust. Każdy na każdego gada, Każdy każdym się interesuje, zajmijcie się ludzie sobą i patrzcie na siebie

Echo Zmijowa
@Heniekkkk

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Każdy boi się układów w firmie. Niewielu ma odwagę postawić się. Forum GoWork daje możliwość anonimowego poruszania tematów stanowiących problemy firmy. Dlaczego pracownicy ciężko pracujący każdego dnia muszą zastanawiać się nad zmianą pracy? Uważam, że firmę YKK powinny opuścić osoby, które stanowią tak zwany beton. W dziale logistyki produkcji mamy do czynienia z dużą rotacja pracowników i nikogo to nie zastanawia. Nowi pracownicy przychodzą i bardzo szybko rezygnują są zwalniani w dziwnych okolicznościach. We wspomnianym dziale pracuje osoba która nie ma wystarczających kompetencji, jest niezwykle złośliwa, potrafi celowo działać na niekorzyść, uwielbia donosic i wytykać błędy współpracowników, choć jakość pracy tej osoby pozostawia wiele do życzenia. Oprócz tego przypisuje sobie pomysły i ciekawe rozwiązania, które stanowią efekt wiedzy i doświadczenia innych osób. Dlaczego mamy do czynienia z taką niesprawiedliwością?!

Uuuuuuu

Widzę, że dobrze tu nie jest z kąt u was tyle tych toksycznych afer z obserwacji wynika , że już każdy dział jest pod lupą. Współczuję pani M. Labowi, Hr, Księgowości itp. Pracy z takimi ludźm którzy w Oko w oko super współpracownicy a za plecami lub właśnie na forum każdego jak by mogli by z błotem zmieszali niby dorośli a zachowanie dziecka porażka ????

@Uuuuuuu

Czyli w firmie tak wprost to nikt nie potrafi się normalnie rozmówić?

Wielbicielka

Kierownikowi to dajcie spokój, ja o takim marzę. Niestety mój kierownik jest z innego świata ☹️ za tomkierownik produkcji ma głowę na karku. Myślicie, że nie miałby ochoty zwolnić części ludzi za ich dziwne charaktery? Pewnie miałby, jak każdy na jego miejscu, ale wtedy też byście narzekali, że co to za kierownik, co tylko ludzi zwalnia! Niestety ma w zespole więcej specyficznych osób, humorzastych i leniwych, ale cóż...życie takie właśnie jest, trzeba wszystkich tolerować

Ty
@Wielbicielka

Kierownik produkcji powinien zająć się produkcją a nie na przykład logistyką o której nie ma bladego pojęcia. Organizacja produkcji jest na słabym poziomie a YKK to firma produkcyjna. Kierownik stałe ingeruje w dział logistyki zwlaszcza magazyn komponentów oraz przepływy. Problemem firmy jest raczej logistyka zewnętrzna, czyli ciągłe opóźnienia w dostawach. Nikt nie dba o utrzymywanie bezpiecznego zapasu komponentów. Lepiej planujcie i zarządzajcie produkcją, bo to wplywa na logistykę i na odwrót. Gdyby szef chciał pozbyć się liderów to zrobiłby to, ale nie chce, bo mu odpowiadają. Przypisywanie sobie cudzej inicjatywy i wysilku to nie jest właściwe zechowanie. Zamiast inwestować ogromne pieniądze w prototypowe rozwiązania w magazynie zainwestujcie w oświetlenie. Magazyn komponentów jest słabo oświetlony. Na hali produkcyjnej stoją regały półkowe uginające się od komponentów. Zakupcie spadnie grawitacyjne, które pozwolą zadbać o FIFO, poprawiają ergonomię zarówno po stronie logistyki jak i produkcji. Zadbacie o zwykłego pracownika. Szanujcie ludzki wysiłek, inicjatywę oraz kreatywność.

M.

To niedobrze, że nikt nie zwraca uwagi. Ktoś w końcu powinien zainteresować się pracą i zachowaniami tej osoby.

@M.

No a nie ma tu takiej możliwości, żeby pójść z tego typu problemem do jakiejś osoby wyżej? Bo jak tutaj się tego typu sytuacje tak właściwie rozwiązuje?

Info

Pamiętaj jeszcze o funkcji Anety. Jej możesz zgłosic wszelkie nieprawidłowości....

@Info

O widzisz, czyli dobrze sądziłam, że jest jeszcze jakaś nadzieja. A faktycznie reaguje i jest skuteczna? Jakie stanowisko tu zajmuje?

kurde

@Roland

Jakie nowe innowacyjne rozwiązania Pani Marzena wprowadziła w ostatnim czasie do firmy ? Podaj przykład pracy, której jest autorką.

@no bo D

Znasz odpowiedź, tak samo jak znasz piosenkę LP mniej niż zero.

Jass
@Nikt

Myślę, że Pani Marzena musi brać przykład z Pani Beaty - ona ma same dobre pomysły, jest miła, uprzejma, szczera, zabawna, kulturalna i elokwentna.

@Jass

Myślę, że wiele osób powinno brać przykład z Pani Beaty, która jest niezwykle uroczą kobietą.

Jass
@no bo D

Chyba nie wyczules/las mojej ironii... Poczekaj, poobserwuj, poznasz prawdziwe oblicze

@Jass

Jass, myśli się jest rzeczą ludzką. Poobserwuję oczyma wyobraźni ;)

@Nikt

Pani M zawsze może zostać autorką cudzego pomysłu lub pracy. Zgodzi się Pan że mną Panie Kierowniku ?

Na jakie wsparcie w YKK Poland Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracownik 321

Nie odniosę się do kobiet w ciąży, ale odpowiedź będzie w tym temacie. Niestety zauważalne jest ogólnie niewłaściwe traktowanie kobiet. Często są słyszalne komentarze, że skoro pani źle się poczuła to pewnie jest w ciąży. To że trochę przytyła oznacza, że jest w ciąży. To że wyszła za mąż oznacza, że jest w ciąży. Ciągle komentowanie, obgadywanie i dopytywanie jest bardzo niewłaściwe nawet jeśli ktoś to robi w formie zartu. Tym bardziej, że nie każdy chce lub może mieć dzieci. Niestety osoby które się tego dopuszczają to również kierownicy, czy Pani liderka. Pozostawiam ten temat do rozważenia i zastanowienia się na przyszłość, czy jednak nie wchodzicie w czyjąś bardzo intymna strefę życia. Pozdrawiam

bubu

Pan i Pani M. oraz samozwańczy lider Jacek - trójkąt bermudzki, w którym znikają wszystkie problemy logistyki wraz z liderami i kierownikami logistyki.

Zostaw merytoryczną opinię o YKK Poland Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w YKK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy YKK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YKK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YKK Poland Sp. z o.o.