YKK Poland Sp. z o.o.

Mszczonów

Opinie o YKK Poland Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 08:04
Twoja wiedza może być drogowskazem na drodze kariery dla wielu ludzi. Dodaj komentarz o firmie YKK Poland Sp. z o.o..
Były pracownik 2015-10-26 15:19
Solidna, stabilna firma, pozwalająca na zdobycie doświadczenia i obycia międzynarodowego. Tylko trochę mało płacą.
Kris 2016-02-29 20:23
Firma jak firma, pieniądze wypłacane terminowo,uczciwa.Pracowałem tam prawie 10 lat jako przedstawiciel, firma dobra jedynie do przyuczenia, jako pierwsza praca. Szans rozwoju , awansu etc. brak jakichkolwiek. Poziom załogi typowy dla korporacji -czyli ogólna miernota, wszytko trzeba robić samemu.Dla chcących zarabiać mało , ale pewnie, jak najbardziej do polecenia.
SKUWKA 2017-07-10 23:16
Poziom kadry zarządzającej pozostawia również wiele do życzenia. Niektórzy muszą się jeszcze wieleeee nauczyć aby profesjonalnie zarządzać personelem.
KITEK 2017-09-13 08:30
Firma jako firma bardzo dobra.Ludzie ktorzy tam pracuja kreca niezłe lody.Fury po 80tysi.Robilem tam za swego czasu.Zwolnili mnie widocznie nie bylem im na reke.Panowie dyrektorzy macie klapki na oczach?
Pies 2017-09-27 23:12
Ja pracuje w tej firmie i masz racje jest tam kilkanascie osob zamieszanych w pewien biznes to pracownicy ze stażem nawet 15lat. To jest zorganizowana grupa przestepcza. To stali zaufani pracownicy nawet obecni kierownicy.Nikt nawet by po nich sie nie spodziewal takich rzeczy.
Zostaw swoją opinię o YKK Poland Sp. z o.o. - Mszczonów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YKK Poland Sp. z o.o.