Opinie o Datum Logistic Sp. z o.o. w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Datum Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Datum Logistic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Datum Logistic Sp. z o.o. w Bełchatów

Kierowca Nowy wpis

Kto teraz będzie jeździł w Datum jak dzielni kierowcy wracają na Ukrainę bronić swojej ojczyzny , może teraz kierowcy polscy chociaż się dostaną na listę oczekujących do tej przepięknej i przyjaznej kierowcą firmy

Piotr Nowy wpis

Ostatnio spotkałem kierowcę, który aktualnie jeździ w tej firmie, skwitował ją jednym słowem - (usunięte przez administratora)

Kierowca Nowy wpis

Wy z tego go work to jak patrzycie w lustro pewnie bokiem by nie pluć sobie w twarz , co to za portal skoro kierowcy mówią prawdę o Datum , jaki to nicpoń a wy kasujecie wpisy , bo on wam zakazał prawnie , tylko wpisy przez niego są akceptowane , to taki ma być ten portal pomocny , żeby (usunięte przez administratora) innych na minę do tego pracodawcy

Nowy wpis

Witam Serdecznie Zapraszamy Państwa do merytorycznej dyskusji i tylko i wyłącznie taka dyskusja będzie prezentowana na forum. Opinie niezgodne z regulaminem nie będą akceptowane. Jednocześnie chcieliśmy Państwa poinformować iż nie wyrażamy zgody na obrażanie, szkalowanie ani firmy osób tutaj pracujących. W stosunku do osób tak czyniących zostało wszczęte postępowanie zgodnie z art. 212 KK, art. 216 KK oraz art. 190 KK. Postępowanie to zostało wszczęte do kilku użytkowników w tym : "SUBELBA", "MILASEK", "DUPABLADA" oraz kilku innych. Proszę pamiętać, iż każda opinia jest weryfikowana pod względem prawnym, opinie nie zgodne zostają archiwizowane i nie będą publikowane.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Datum Logistic Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Inny pracodawca

A co chcesz sie zatrudnic?

Venus

Za takie brutto plus diety to trzeba robotę szanować

Damian

Byłeś pracownikiem firmy? Uważasz, że pracodawca nie umie zadbać o pracowników. W czym to się przejawiało? Mógłbyś przybliżyć ten temat? Na stronie pracodawcy http://datumlogistic.pl/praca jest ogłoszenie o pracę na stanowisko spedytor krajowy i międzynarodowy. Oferuje możliwość rozwoju, pakiet szkoleń, atrakcyjny system wynagrodzenia, oraz pracę z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi. Wydaje mi się, że te warunki świadczą o tym, że pracodawca jednak dba o pracownika. A co Ty o tym myślisz?

Datum

Dla Pana informacji, kierowców mamy na wszystkie auta.

@Datum

Pełna obsada a ogłoszonko wczoraj dane na olx? Jak tu wierzyć takiemu? Prawdę powie jak się pomyli

@Jarek

Człowieku netto.

Jarek

Oczywiście, że brutto, u Datuma nie ma nic pod stołem . Wszystko legal. O moją robotę się nie martw, normalna firma to i robota dobrze idzie.

Jarek

Auta może i nie są stare ale do nowoczesnych to im daleko a już stan opon na wielu naczepach woła o pomstę do Niebios

Damian

@Klakier Ambersky, swoją wypowiedzią łamiesz regulamin. Na forum Gowork zabrania się obrażania kogokolwiek, a także grożenia innym osobom. Należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i go przestrzegaj, w przeciwnym razie Twoje wpisy mogą zostać usunięte. Aktualnie firma szuka pracownika na stanowisko spedytor międzynarodowy i krajowy. Aplikować można bezpośrednio na stronie firmy http://datumlogistic.pl/praca

Obiektyw

Cały czas na olx, a dostać trudniej niż do jednostki Grom.

Obiektyw

Praca w tej firmie to czysta przyjemność, przyjacielska atmosfera, szefowie i spedytorki to anioły w ludzkich postaciach, nawet leczą rany. Taborek jak spod igły, wszystko w kontrakcie serwisowym, najwyższe kabiny i wersje premium. Wszelkie możliwe automaty do poboru opłat drogowych w całej Europie i części kosmosu. W dzień jeździmy i byczymy się pod rampami czekając na załadunek. W nocy śpimy, tacho czyściutkie jak intencje szefa przy wypłacie. Wszystko, co chcesz będziesz miał obiecane. Mamy pełno premii i dodatków, karty służbowe na wydatki w podróży. Ciuchy robocze od stóp do głów, nawet plaka i pierwszej jakości rękawice robocze. Dostać się można tylko po protekcji. Spróbować warto,sukcesu nikt nie zagwarantuje, niesty ale droga do nieba uslana jest cierniami.

@Obiektyw

To może jak tam taki raj warto wrócić.......?

Helena

Spółka Datum Logistic w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: Spedytor krajowy i międzynarodowy. Oferują możliwość rozwoju, pakiet szkoleń, atrakcyjny system wynagrodzenia oraz pracę z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi. Czy ktoś z użytkowników forum jest zainteresowany tą rekrutacją? @Sprawiedliwy, mógłbyś napisać więcej informacji na temat warunków zatrudnienia w firmie? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Podziel się swoim doświadczeniem. Pomożesz w ten sposób osobom szukającym pracy.

Mróz

ogólnie firma ok, jak wszedzie można i do nich się o coś doczepic. Najlepsi są spedytorzy jak dla mnie. Kasa też ok na czas

Inny

Ja nie rozumiem tyle wam tam nie pasuje a jeździcie ludzie ogarnijcie sie .ja z panem T.nie mogłem sie dogadać bo z nim to nie ma gadki i odszedłem , po co sie męczyć trochę rozumu .

Inny

Spedytorki mają serce przynajmniej .a co do czystości w autach to chyba sprawa każdego który jeździ jak o nie dba.ja jak odchodziłem tez dostałem jakieś obciążenie ale olalem temat

pracownik firmy

a mi z Kasią się super pracuje, pozdrawiam

@pracownik firmy

No i bajka podobienstwa do siebie ciągna

Ccc

To odpoczywaj a nie siedzisz ma forum . Chore

Helena

@Sprawiedliwy, mógłbyś dodać więcej informacji na temat warunków pracy w Datum Logistic? Pracujesz jako kierowca i też przechodziłeś szkolenie na koszt pracodawcy? Czy w firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Pracodawca oferuje premie lub pakiet socjalny? Podziel się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Kark

Jakie bzdury piszesz - piszesz ze maja wydzierżawiona bazę, opowiadasz bzdury - sprawdziłabyś w księgach wieczystych albo na stronach Bełchatowa. Jaka żenada piszących tu jest.

inny

ale nie wiem po co się mścisz na wszystkich z tej firmy, nie każdy tam zasługuje na tak ostre słowa jak mowisz. Też pracowałam u nich i nie jedno widzialem, wiem jak jest.

Pio

Ale bzdury opowiadasz, to szok, myjnie z routexa są, parkingi cześć z routexa a cześć z automatu, czasem się zapłaci ze swoich, zdaje kwit i dostaje zwrot. Nie ma kwitu nie dostaje ale ja zawsze mam kwit. Opony dojeżdża się do końca ale co w tym nie tak. Wiec piszesz niesprawiedliwie. Ja teraz dostałem nowy komplet Ciągnik i naczepa. Mi narazie pasuje nie spasi temat to pójdę jezdzic gdzie indziej proste jak p...... pisząc o ludziach z łapanki masz na myśli kogo - nas kierowców ale jest tu kilku co jeździ już ponad 2 lata a co niekorzy prawie 3 i co jest tak zle i nie poszli nigdzie. Z łapanki było kilku - jeden instruktor z sieradza - w pierwszej trasie naczepa zarysowana i lusterko - Po pierwszym kółko powiedział ze odchodzi bo nogi siadają od jazdy , tak mówił na parkingu na łączce jak go spotkałem. Fakt ubrania robocze mógłby by się pojawić

Sprawiedliwy

Nie,takie zachowanie nie jest fajne,zwolnienia lekarskie są od tego aby czas ten poświęcić na rehabilitację i powrót do zdrowia, a nie na pracę na "lewo" u innego pracodawcy.Moim zdaniem źle to świadczy o pracowniku jak i pracodawcy,który akceptuje taki stan rzeczy i godzi się na takie praktyki.Wiem,że w wielu firmach transportowych kierowcy uciekają na ZLA aby zwyczajnie mieć czas na urlop z rodziną,gdyż należne dni wolne są jakoś dziwnie rozliczane w czasie tygodnia przerwy np w systemie 2/1 czy 3/1.Mam to szczęście,że pracuje w normalnej firmie i akurat korzystam z urlopu w pełnym wymiarze jaki mi przysługuje.

Nie jestem robotem

Prawda jest taka, że jak mówią ze swieci słońce to trzeba zakładać kalosze i brać parasol. Pozdrawiam

Sprawiedliwy

Śmieci woziłeś? Pewnie jak wołałeś odpowiedniej odzieży ochronnej do tego typu ładunków to robili wielkie i zdziwiona oczy.

Helena

@Sprawiedliwy, rozumiem, że praca jest wyczerpująca, a wynagrodzenia jak piszesz jest nie adekwatne do wykonywanej pracy i według Ciebie powinno być wyższe. Czy za terminowe dostawy możesz liczyć na premie? Obejmują Cię bonusy takie jak solidny pakiet socjalny? Dodaj jakie kwalifikacje należy mieć żeby kandydować na stanowisko takie jak Twoje? Czy prócz odpowiedniej kategorii prawa jazdy trzeba mieć ukończone kursy i zrobione certyfikaty? Te informacje zainteresują osoby poszukujące pracy.

@Helena

Za terminowe dostawy bonusy ???? Czy to żart ? Ludzie trochę chyba przewraca wam sie w głowach to przecież jest obowiązek a nie wyczyn !!!!!

inny pracodawca

i ta pensja jest ok według Ciebie?

@inny pracodawca

Wyjeżdżam w niedzielę o 14.00 busem z Łodzi, wracam z piątku na sobotę lub sobota rano za trzy tygodnie, robota ułożona, jazda po tych samych klientach. Prawie 8 dni wolnego i biorę za to samej delegacji 1100 euraczy, a podstawy z dodatkami do 2100-2300 polskich złotych, tak uważam, że pensja jest bardzo ok.

Były busiarz
@Sprawiedliwy

A czas pracy jak liczysz hehe. Po 18 h na dobę i spanie w zapyziałym kurniku. Z całego szajsu jaki jest to wole już jednak ten zestaw i normalna kabinę. Nie wieże ze ma busie masz pauzy wiem bo jeździłem trochę.

Helena

@Sprawiedliwy, dzięki za Twoją wyczerpującą opinię. @Kierowca, jeśli jesteś pracownikiem firmy, może mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Jak określiłbyś atmosferę w pracy? Czy masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Te informacje pomogą osobom poszukującym pracy.

Helena

@Sprawiedliwy, jak myślisz, czy rotacja pracowników jest spowodowana tym, że firma nie chciała przedłużać umów, czy też pracownicy sami rezygnowali? Czy kwestia wynagrodzenia miała też w tym swój udział? @Dawid, jeśli chodzi o o świetną opinię o której piszesz, to co mógłbyś o niej powiedzieć? Jako pracownik firmy dodaj swoją opinię, tym samym pomożesz innym użytkownikom forum, którzy zainteresowani są tą pracą.

@Helena

W czasach rynku pracownika aby pracodawca nie przedłużył umowy trzeba się mocno natrudzić.Tu wypisano dziesiątki powodów tej rotacji i można sobie wyobrazić tą firmę od środka. Ja podam tylko jeden, za pracę w systemie 2 tygodnie w trasie /weekend w domu czyli (usunięte przez administratora)Tak podają w ogłoszeniu na Olx, za moich czasów (usunięte przez administratora)Tymczasem w normalnych warunkach pensja w tym systemie oscyluje w granicach(usunięte przez administratora)

Dawid

Firma ma świetną opinię jako pracodawca!

@Dawid

Ma świetną opinie i również świetną rotacje pracowników niejeden (usunięte przez administratora)mógłby pozazdrościć.

Bartosz

Zastanawiam się jaka jest przyczyna , że rzadko piszecie?

Darek
@Bartosz

Bo wszystko już jak to ktoś napisał zostało o tej firmce napisane.

Zostaw merytoryczną opinię o Datum Logistic Sp. z o.o. - Bełchatów

• Jak się pracuje w Datum Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Datum Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Datum Logistic Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 415 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Datum Logistic Sp. z o.o.