Datum Logistic

Piotrków Trybunalski

Opinie o Datum Logistic

kamil 2016-04-16 20:19:39
Mają 14-15 samochodów. Kierowców szukają non-stop , znaczy; rotacja jak na Okęciu. Robiący za właściciela łysy facet oferuje stałą pensję. Miesiąc temu 4600, obecnie 5000 zł. Widać, że frajerów brak i lizing zżera. Ta stała pensja to „lody kręcone”, bo niemożliwe, żeby co miesiąc przepracować tą samą ilość godzin w identycznych warunkach. Na umowie najniżej, czyli 1850. Facet pozuje na takiego co potrafi krwi upuścić. Jego konik to retarder o którym wie, że gdzieś pod spodem, coś tam hamuje. Zadaje pytania z czasu pracy kierowców, ale takie na które sam nie zna odpowiedzi. Poza tym spoko facet, ale lepiej by wyglądał gdyby majtki pod pachy zaciągnął…. oczywiście z napisem dziadtrans.
wojtek 2016-04-27 14:34:41
Rotacja nie rotacja, znam właścicieli, nie przyjmują byle kogo po prostu.
xxx 2016-04-28 14:03:04
Kamil podaj do siebie telefon chciałem zadzwonić i podpytać co to powiedzieli - jeśli oczywiście masz odwagę podać. Stała pensja to stała bez km stała co miesiąc.
byłem tam 2016-06-08 14:42:14
"Pacz Pan" znów szukają. Ale lustra nie lubią, bo lustro wymaga spojrzenia sobie w oczy, a oni nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy.
Zostaw swoją opinię o Datum Logistic - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Datum Logistic