Opinie o Mamut sp. z o.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mamut sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mamut sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mamut sp. z o.o. w

Bylypracowniksprzedazy Nowy wpis

Odradzam zatrudnienie w firmie mamut. Ciągła rotacja, zmiany w systemie premiowym, problemy u dystrybutorów, towar nierotujący. Zarządzanie firmą w stylu lat 90-tych.

@Bylypracowniksprzedazy

To jak ten system premiowy teraz wygląda? Miałam aplikować na krajowego managera sprzedaży, a na tym stanowisku premia to duża część wynagrodzenia, do tego piszą na skoncentrowaniu na realizacji celów. Mówiąc o zmianach masz na myśli też plany sprzedażowe?

Były już na szczęści Pracownik Nowy wpis

Dopytaj proszę, ilu przewinęło się w ostatnim okresie /2 lat/ Krajowych Kierowników. Podpowiem -3. Czyżby sami nieudolni?, czy dyrekcja taka doskonała?. Nastaw się na gołą podstawę /poziom PH/, a premią się nie przejmuj, bo jej nie zobaczysz. Żebyś nie miała źle, w swoim mieście możesz się pokazać nowym BMW. Dobrze, żeby Twój chłopak/mąż dobrze zarabiał i pracujesz hobbystycznie w prestiżowej firmie.

Alvin Nowy wpis
@Były już na szczęści Pracownik

A jakie są wymagania od pracownika i sposób ich komunikacji? Bo od kandydata na regionalnego menadżera sprzedaży oczekiwali minimum 5 – letniego doświadczenie pracy w branży FMCG.

Jest o pracy zmianowej (system 4-brygadowy) w ofercie pracy dla Elektryka. To jedyny możliwy system pracy tutaj? Chcę mieć jasność, bo szukam pracy, gdzie popołudnia będę spędzał z rodziną.

Ona

Pojawiła się oferta pracy PH. Jaka jest atmosfera pracy w firmie? Czy oprócz podstawy można liczyć na dobra premie? Jaki samochód dostaje przedstawiciel? Pozdrawiam

Ona

Pojawiła się oferta pracy, PH. Czy oprócz podstawy można liczyć na dobra premie? Jaki samochód dostaje przedstawiciel? Pozdrawiam

Irena
@Ona

gdzie masz tą oferte? bo tutaj nie widze udostepnienia? jakie zarobki podano w ogloszeniu ? bedziesz wysylac cv, ?

@Irena

Oferta znajduje się na (usunięte przez administratora). Podali tylko że umowa o pracę i pełny etat. ????

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mamut sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
łysy25

Ile można dostać na rękę na produkcji?

Julia
@łysy25

A czemu pytasz? Jest jakaś oferta gdzieś? Bo na ich stronie internetowej nic nie ma.

To duża firma? Ilu jest aktualnie pracowników ?

okij

no wiesz premie to raczej beda chociaz moga to byc tez takie uznazniowe lub zalezne od wynikow @henks no i tez nie jest powiedizane ze one beda na samym poczatku mozliwe ze dopiero dostanie siee je po jakism tam odpiwiednim czasie pracy na przyklad :)

LASY

Bardzo słaby producent maszyn leśnych nie polecam nikomu kupna tego sprzętu poznieważa nie wywiązują się z umów gwarancji

olo

jakie auta? jaka kasa dla PH?

Mamudek

Mamudy nie żyją

biszkopcik

Ej mamutki zyjecie??

Szr

Szary sobie siedzi na zwolnionku i bierze pieniążki a ty na to płącisz

Zebi

A gdzie podział się szaraczek? Znowu go boli kolanko?

mamutek

No aniola tez wywalili!!!!!

mamutek

Anioła też zwolnili???

klijent

...co się stało z tą bułką tartą co za dziadostwo teraz robicie i z sucharami to samo , a byliście jedną z najlepszych firm w Polsce ...

Logistyk

A z którym? No trochę zmian by się przydało?

kontroler

no i zrobili ale nie z tym!!!!

Logistyk

Psi,myślałam,że wreszcie zrobią porządek z tym fantastą!

kontroler

W D.Handlowym Polska!!!! BEDZIE , BEDZIE SIE DZIALO..... LA LA LA NA NA NA

Zostaw merytoryczną opinię o Mamut sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Mamut sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mamut sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mamut sp. z o.o.