Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o CBA Recruitment

Pracowałeś w firmie CBA Recruitment i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
uczciwy - 2014-10-03 18:00:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wystrzegajcie się tej agencji, podczas rekrutacja była bajka a kiedy przyjechałem do oslo bańka pękła, oszuści umowa nic nie warta gorzej niż śmieciowa pracy mają bardzo mało, traktują ludzi jak śmieci, oszukują na wszystkim mieszkaniu,kilometrówce, zwrotami za parking NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ każda inna agencja jest lepsza pozdr.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBA Recruitment

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy CBA Recruitment?
Zadaj pytanie
x