New Look

Polska

Opinie o New Look

anonim 2009-06-01 08:15

Bardzo dobra firma,która stawiała na solidność i dbanie o pracowników.Byłem bardzo zadowolony ze współpracy z firma Top Gear,dzięki której mogłem pracować dla New Look
as 2016-08-06 18:12
Mają też ogłoszenie na inspektora nadzoru, więc chyba warto.
Karolina 2017-08-07 19:10
Na rynku pojawiło się kilka ofert pracy od New Look. Czy ktoś z was pracował w tej firmie i wie jak wygląda proces rekrutacji? Czy jest on kilku etapowy, na co warto zwrócić uwagę, czego wymaga pracodawca? Odpowiedź na te pytania będzie pomocna dla osób potencjalnie zainteresowanych dostępnymi ofertami pracy.
Em 2017-08-28 00:52
Nawet się w to nie pakuj, szkoda twoich nerwów, zdecyowanie cie polecam pracy w New Look, pracowałem tam, ale stanowczo za długo. Nie chcesz poznać regionalnej Pani Małgorzaty z wieczną min [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cego kota, młoda dziewucha a zgorzkniała bardziej niż niejedna stara baba.
Zostaw swoją opinię o New Look - Polska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Look