Blejkan Sp. z o.o.

Gryfino

Opinie o Blejkan Sp. z o.o.

Byly pracownik 2011-03-24 23:34
Firma pomimo kryzysu placi w regularnie, kokosow nie ma, wiadomo obnizki pensji, ale robotnik srednio zarabia 2500 netto + 2x w miesiacu zwrot za dojazdy do miejsca zatrudnienia + wyplata diet 23zł/dzien, srenio z dietami wychodzi ponad 3 tys.; choc niektorzy maja lepiej
pracownik 2015-09-30 13:08
Firma o bardzo specyficznym podejściu do płatności. Z założenia nie płaci w terminie a kontakt z sekretariatem jest tragiczny. Równie dobrze można mówić do ściany - odpowiadają metodą zdartej płyty. Bez zaliczek bądź przedpłat nie polecam wykonywania jakichkolwiek usług dla tej firmy. Profesjonalizm nie ma twarzy Blejkan niestety...
długoletni pracownik 2017-01-11 18:55
napisz konkretnie co i kiedy ci nie zapłacili. ja pracuję już ponad 7 lat w tej firmie i napewno nie jest idealnie, ale co do terminowości płacenia to są rewelacyjni - wszystko w terminie a nawet przed terminem. do tego diety, zwroty za dojazdy, dobre noclegi w delegacji, bony na swieta itd. chyba firmy pomyliłeś albo nie wiesz kiedy powinieneś dostać wypłate
Zostaw swoją opinię o Blejkan Sp. z o.o. - Gryfino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blejkan Sp. z o.o.