TEAM4YOU

Rzgów

Opinie o TEAM4YOU

anonim 2011-03-24 13:13:06
Nie polecam tej firm, zatrudniają i zaraz zwalniają. Nie brnijcie w to [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-05-20 21:03:48
No cóż nie zgadzam się z poprzednikiem. Firma młodziutka cały czas się rozwijająca. Pracuję tam od początku i wszystko jest ok. Jak chcesz to zarobisz...kasa zawsze na czas...wszystko jasne i klarowne:) Polecam...fakt na początku była rotacja ludzi ale się ustabilizowało:)
anonim 2011-09-12 18:42:58
W tej firmie większość ludzi pracuje po 2-3 miesiące i zmiana. Zresztą wcale im się nie dziwię. Pełna inwigilacja pracowników, pensje głodowe i coś co szumnie nazywa się podstawą jest również uzależnione od wyników. Szefostwo tej firmy nie ma pojęcia o prowadzeniu jakiejkolwiek działalności. P. [usunięte przez moderatora] kompletnie nie ma swojego zdania, tak naprawdę wszystkie decyzje podejmuje p.[usunięte przez moderatora]. Ona natomiast traktuje ludzi jak śmieci i ma w nosie wszelkie sugestie dotyczące poprawy jakości obsługi i znajomości firmy.
jacek 2016-04-19 15:59:38
Niestety, ale TEAM4YOU ze Rzgówa od dawna jest w likwidacji.
Zostaw swoją opinię o TEAM4YOU - Rzgów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEAM4YOU