Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Warszawa

Jola Nowy wpis

Dzień dobry. Czy ktoś może napisać, ile zarabia się w obsłudze klienta w Warszawie? W ogłoszeniu o pracę nie ma o tym słowa i nie wiadomo, czy warto sobie zawracać głowę.

Mumia Nowy wpis

Potwierdzam -osoba zarządzająca w trakcie rozmowy mało uprzejma, impertynencka. Można rzec, że jest grobowa atmosfera spotkania. Brak informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji.

Szymon Nowy wpis

Nadal rekrutacja tak wygląda że wyciągają pomysły na firmę a potem nie zatrudniają? To nie szukają pracowników czy ktoś rozżalony który się nie dostał tak napisał?

Monika Nowy wpis

Udało się komuś dostać pracę bez znajomości? Widzę tu takie zarzuty że rekrutacje są ustawione ale nie chcę mi się w to wierzyć.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ktos

Wszystkie rekrutacje są ustawione, ktoś powinien się temu przyjrzeć. A pani kadrowa to jak duża bufetowa. Nie zna przepisów prawa pracy. Ile czasu ten folwark zwierzęcy Pani dyrektorzyny będzie działał?

Firma umieszcza na popularnym portalu informacje o rekrutacji na stanowiska w swojej firmie. Po czym umawia się z potencjalnymi kandydatami, zadaje im pytania między innymi o tym co się myśli na temat ich strony internetowej i tego jakie ma się pomysły na jej zmianę , a także usprawnienie sprzedaży w zakładzie i w ten sposób zbiera sobie darmowe pomysły, które później bez zgody autora wprowadza w życie. Szefostwo pokazuje jak w darmowy sposób można usprawnić swój zakład pracy. Osoba zarządzająca w trakcie rozmowy nieuprzejma i wie lepiej od kandydata co on sam chce w danym momencie powiedzieć. Ponadto nie zainteresowany i nie przygotowany do rozmowy. Widać, że nie zerknął nawet na CV. Przerywa , neguje wszystkie sukcesy zawodowe odniesione przez kandydata, a także jego pomysły na temat wyróżnienia przedsiębiorstwa spośród konkurencji po czym okazuje się, że zostały one wykorzystane. Oczywiście też nie ma informacji zwrotnej, która w trakcie spotkania jest obiecywana. Nie polecam.

admin

Czy firma Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych to dobre miejsce pracy? Oceń tego pracodawcę w komentarzu.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych - Warszawa

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych