Okno-Pol Sp. z o.o.

Mników

Opinie o Okno-Pol Sp. z o.o.

rozak 2010-04-29 19:51:09
wypowiedzcie sie na temat zarobkow chcialbym sie tam przyjac i zasiegnac opini ba temat firmy
gfdfds 2010-05-15 20:50:04
kasa jeszcze w miarę ok 3000 netto ale ostro tyrać trzeba
greg 2011-01-26 19:09:45
jeżeli ok 3 tys. to wporzo ale po ile godz. jak traktują człowieka?
greg 2011-01-26 19:18:55
a nowo przyjętemu też tyle dadzą ? chciałbym się przyjąć ,pomóżcie
Edek 2011-05-28 09:48:41
Robiłem przy oknach już w kilku firmach w okolicy w porównaniu wypadają najlepiej. Praca 8 godzin trzeba [usunięte przez moderatora].. ale pieniądze dobre.
Nie ściemniają przy wypłacie.
nock 2011-06-03 14:46:03
nie wypowiadam się - powinno wystarczyć.
Rrrrr 2012-03-28 15:56:15
brać się do roboty a nie głupoty pisać
wydy many 2014-08-31 21:47:56
w tej firmie nie płacą za nadgodziny, ani nawet nie wypłacają całej pensji, umawiasz się na pewną kwotę a przy wypłacie minus 300-400zł. Więc chętnych zapraszam do pracy....
Mentor 2014-10-27 12:37:18
Praca na hali odpowiedzialna, nie ma lekko trzeba duzo z siebie dać ale kasa w porządku. Jeśli chodzi o pracę biurową to dużo zależy jak się ktoś zaprezentuje na rozmowie:). Jeśli powiesz za mało to potem ciężko będzie się wybić, jeśli powiesz za dużo a mało robisz to od razu cię zwolnią:). Trzeba wszystko wypośrodkować. Wypłata na czas, super kadrowa:). Jeśli firma jest stratna bo coś źle zrobiłeś to zabierają z pensji wiec trzeba się z tym liczyć! Prezesi lubią często zmieniać pracowników nawet jeśli dobrze pracują. Trzeba się mieć na baczności w sezonie jesiennym gdy jest mniej pracy także lepiej nie brać wtedy kredytu! W biurze są osoby, które naprawde dużo z diebie dają, sa solidni i sumienni ale szkoda, że prezesi nie zauważają obiboków, którzy prawie nic nie robią a mają wysoką pensję- może warto zwrócić uwagę co w danym miesiącu każdy zrobił??
Liberty 2014-11-11 22:35:43
Zapomnieliście wspomnieć o wypowiedzeniu umowy o prace o godz 14.55.
gh 2014-12-03 20:48:13
pozdrawiam wszystkich oczarowanych tą firmą
jaskier 2015-01-23 03:31:58
W ogóle to poelcacie pracę w okno-pol, czy raczej radzicie poszukać jej gdzie indziej, bo w sumie sami po cichu szukacie innej roboty? czy dają tutaj umowy o prace na czas nieokreślony, ile w ogóle zajmuje uzyskanie takiej umowy, bo chyba można 3 razy przedłużać umowe na czas okreslony. Pozdrawiam serdecznie.
Mentor 2015-01-24 22:35:56
Firma przyjmuje raczej z doświadczeniem, ale może komuś sie uda bez doświadczenia- większe szanse jeśli ktoś zna dobrze języki obce w mowie i piśmie. Fundusz gwarancyjny? Istenieje w ogóle coś takiego?:). O nadgodzinach nic mi nie wiadomo bo mój czas pracy wynosił dokładnie 8 godzin a w trakcie pracy 15 min przerwa, którą trzeba sobie samemu zorganizować. Umowa często jest na 3 miesiące a potem na kolejne 3 lub umowa na rok, rzadziej na stałe, zależy w jakim dziale. Można popracować tam ze dwa lata w ramach doświadczenia bo ogólnie praca łatwa nie jest zwłaszcza jeśli ktoś nie potrafi pracować w grupie.
Liberty 2015-01-25 09:18:22
Nie patrzcie tutaj na umowe,to nie ma żadnego znaczenia. Nie ma roboty to wypad.Ostatnio popsuła sie nawet atmosfera pracy. Patrzą Ci na ręce, wyciskają z ciebie coraz wiecej i szybciej obniżając Twoją wypłatę rzekomo za coś. Także nie polecam, chyba że lubicie tak pracować.
zetx 2015-05-02 16:46:42
Nie jest źle. Pracować przykładnie i będzie ok ze strony jako pracobiorca bo tylko o tym tu mowa
pracowniś 2015-08-05 19:59:16
Jeżeli się przykłada do pracy to naprawdę to doceniają. Lekko nie jest bo ciężko ale raz, ze od tego się nie umiera, idzie dać rade. Jak zobaczą chęć do pracy to i osobę bez doświadczenia przyuczą i dadzą pracę.
nowy3 2016-01-10 18:31:23
jak będziesz smarowal brygadzistom i kierownikom to daleko zajdziesz
życzliwy 2016-01-21 22:05:01
Ktoś prawdę napisał ,ale widzę ,że już nie ma tego wpisu -amelia napisał,że nie ma się co dziwić , ale jak jeden pracownik robi na trzech w biurze to co się mam ameli dziwić ,bo jakby ktoś miał płacone od roboty a nie na godziny to by inaczej patrzył na sprawe
były 2016-02-04 22:02:53
ale właśnie płacą od roboty i to jest niesprawiedliwe! bo okno i okno to jest różnica -coraz bardziej pracochłonne okna się robi a kasa taka sama tylko że więcej osób do podziału i co z tego że się robi dłużej jak się zarabia mniej!!!!to jest sprawiedliwość!!!!
były 2016-03-02 20:37:12
pewnych rzeczy się nie przeskoczy ,to fakt , ale ,że produkcja jest zawsze wykorzystywana to też fakt , a system jest taki ze wszyscy mają placone na godzine , a produkcja od punktów ,chociaż przy takich oknach jakie się teraz robi to niewiele się robota różni od nietypówki ,czy drzwiówki- oprócz tego ,że tam się pracuje na spokojnie a tu trzeba [trochę] się spocić ,żeby coś zarobić
rish 2016-03-02 23:09:37
ŚWIĘTA PRAWDA - JAK WSZYSCY PRZYCHODZĄ TAK BĘDĄ ODCHODZIĆ A NA TO SIĘ ZANOSI BO 3000 NIKOGO NIE ZATRZYMA!!!!!
nowy3 2016-03-12 16:46:55
3000 tys.to było w tamtym roku,a obecnie dużo mniej
rish 2016-03-12 21:18:46
ale markę trzeba podtrzymywać - tyle ,że za frico
rish 2016-03-22 23:54:32
z wypłatami nie ma problemów -zawsze na czas - ale wysokością zarobków to już czarna magia - jak Masz płacone na godziny ,to nie ma problemów ,ale jak na akord to nie wiadomo o co chodzi???? czasem mam wrażenie ,że im więcej robię tym mniej zarabiam -soboty o ile się robi - to nie Wiesz za co?? nikt Ci tego nie wytłumaczy !!!
Mentor 2016-04-16 00:24:04
Z tym rozliczaniem sie to prawda, ze nikt nie wiedzial dlaczego dostal taka wyplate pracujac na akord ( taka niską oczywiscie). Zawsze chciało mi się śmiac jak była wypłata i rozdawali kwitki i po chwili sznur pracowników halowych do prezesa dlaczego taka wypłata?? Śmieszne w tej firmie jest jeszcze to, że często z hali produkcyjnej zostaje przenoszony do biura bo prezesi maja taka wizje:) albo na inne stanowisko: D. Choć uważam, ze to akurat dobry pomysł z halowymi bo taka osoba kuma o co chodzi i nie zadaje później kierownikom w biurze głupich pytań. A zarobki w biurze przyzwoite!
Mentor 2016-04-16 00:25:27
cyz 2016-09-27 18:21:56
Po nabyciu doswiadczenia lepiej poszukac firmy, która potrafi docenić.
Leok 2016-09-28 15:15:55
Moim zdaniem firma jest w stanie docenić pracownika, pod warunkiem, że mówimy o tym, że pracownik jest lojalny firmie zależy przecież przede wszystkim na tym, aby trzymać dobre i sensowne relacje miedzyludzkie
Zostaw swoją opinię o Okno-Pol Sp. z o.o. - Mników
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okno-Pol Sp. z o.o.