Opinie o Instytut Matki i Dziecka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Instytut Matki i Dziecka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Instytut Matki i Dziecka o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Matki i Dziecka w Warszawa

Ex

Spychologia, brak szacunku do personelu administracyjnego. Kolesiostwo, zatrudniane sa osoby po rodzinie ( ciotki, tesciowe, syniwe, siostry, bracia). Pensja 2200-2400 ( jezeli ktos to wychodzi sobie) w adminisyracji, nie ma premii, nagrod, nie ma dodatku stazowego. (usunięte przez administratora) i malaria. Kierownicy Dzialow, Klinik nie walcza o stalych i uczciwych pracownikow. Uciekac mozna tylko z tego miejsca. Rzadzi z-ca dyr, ktora jest pielęgniarka , usunie nawet dlugoletnia sekretarke innej dyrektorki. Nie polecam!

@Ex

Zgadzam się w pełni z tą wypowiedzią ???? jeżeli siedzi się cicho i o nic nie pytasz na wszystko się zgadzasz to pracować będziesz ale jeżeli zaczniesz reagować i walczyć o swoje to szybko zakończysz współpracę.

ooo Nowy wpis

Witam. w ofercie dla salowej jest napisane, że najpierw występuje umowa o pracę na okres próbny. tylko ile on w zasadzie trwa i co jest potem? umowa na czas określony czy może już jednak ta na stale?

Emerytka Nowy wpis
@ooo

Nawet nie bierz tego pod uwagę, zwłaszcza jeśli chodzi o klinikę chirurgii. Beata, pielęgniarka koordynująca cię zajedzie i zniszczy psychicznie stosując nie (usunięte przez administratora) a istny terror. Za poprzedniej oddziałowej jeszcze dało się wytrzymać, teraz rządzi B.M. a nowa oddziałowa z tego co wiem również jej się boi. Wiem też że kiedyś była kadra a dziś ludzie stamtąd uciekają

Jaka występuje teraz atmosfera? czy możliwe, że się poprawiła? ktoś kiedyś pisał o strachu ale jakby nie patrzeć nikt już się co do tego nie ustosunkował a dosłownie ze dwa miesiące temu wygasło mi ogłoszenie dla kierownika projektu. czy jest tu może ktoś kto niedawno pełnił te funkcje albo po prostu wie jak się na tym stanowisku w Fundacji pracuje? czy warto czekać na kolejne?

@anonim Nowy wpis

Atmosfera w tym miejscu jest tragiczna, brak szacunku wśród współpracowników. Spychologia.

Witam, na stronę instytutu dodano dziś ofertę dla specjalisty w dziale zamówień publicznych i zaopatrzenia. Z samego opisu już wiem, że występuje podstawa i dodatek stażowy, kiedyś chyba ktoś pisał, że go nie ma. ale skoro tak to jakie są jego aktualne zasady?

Wiatrak Nowy wpis

Jest stażowe dla osób mających przepracowane min. 5 lat na podstawie umowy o pracę (ogólnie, nie w IMID)

Lola

Dzień dobry, zauważyłam ofertę dla Salowej. Piszą, że to praca na dwie zmiany. nie mam pojęcia jednak w jakich godzinach, bo nie zostało to określone wprost. dodatkowo zastanawiam się czy przypada z tego tytułu dodatek?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instytut Matki i Dziecka, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Informatyk w Dziale Informatyki? Podziel się swoimi wrażeniami!
Pielęgniarka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy na bloku operacyjnym panuje dobra atmosfera? Czy praca w dyżurach? Czy są ranki? Czy są jakieś świadczenia socjalne? Wczasy pod grusza czy cokolwiek? Dziękuję za opinie i pozdrawiam.

Ex

EX
@Ex

Potwierdzam wszystko powyżej większość pracowników spotyka się na rodzinnych świętach, a Dyr pielęgniarka to zakompleksiona osoba, ktorej nikt nie szanuje

@Ex

Chciałem się dowiedzieć, czy trzeba spełniać wszystkie wyszczególnione w ogłoszeniu na Asystenta Zastępcy Dyrektora ds. Nauki oczekiwania? A jeśli nie, to które są kluczowe i przesądzają, zarówno o zatrudnieniu, jak i wysokości pensji? Dobrze znam angielski, więc mogę swobodnie prowadzić korespondencję w tym języku, mam ponad rok doświadczenia w tego typu pracy, ale zamiast wykształcenia wyższego mam średnie. Proszę o odpowiedź i w miarę możliwości podanie przybliżonej choćby stawki.

Prawda

Najniższa krajowa, brak benefitów, 150 zł dofinansowania do okularów. (usunięte przez administratora) pełna gęba, a oni siedzą tym zachwyceni

@Prawda

Zachwyceni? W sensie warunkami pracy? to co jeszcze dodatkowego się na nie w zasadzie składa, że mogą mieć właśnie taki ich odbiór? Jaka występuje atmosfera? co na nią w zasadzie wpływa? W jednej ofercie w benefitach wpisali spotkania integracyjne. Jakie konkretnie są organizowane?

prawda2

z integracji to raz do roku wyjście do podrzędnego baru. atmosfera strachu i niewychylania się z niczym. stawki wynagrodzenia nie zmieniły się od wczesnych lat 2000. polecam omijać szerokim łukiem.

Filip

Wszystko jest na poziomie podoba mi się itd tylko mam jedną uwagę że jak pacjent jest zapisany na 16:40 to wtedy wchodzi do ginekologa na 17:30 straszne opóźnienia są godzin przyjmowania pacjentów zbyt długo się czeka:(

Marzena

Z tego co czytam to kiedyś nie były tutaj osoby zatrudnione zbyt zadowolone z zarobków. Czy z powodu inflacji w instytucie były jakieś podwyżki czy nic się nie zmieniło?

Mama z synkiem

Starszy, siwy, niski Pan jadący z metalowym wózkiem o mały włos nie staranował mojego dziecka na korytarzu!!! Rozumiem że transport odbywa się cały czas ale użycie słów typu "po co dziecko się pcha i niech Pani dziecka pilnuje" jest co najmniej nie na miejscu tym bardziej że to chyba pacjent ma pierwszeństwo?! Poza tym wspaniali lekarze i pielęgniarki i personel pomocniczy bardzo fachową opieka, wszystkim życzę dużo dobrego :)

podwykonawca

kilka miesięcy temu współpracowałam z biurem prasowym instytutu matki i dziecka jako podwykonawca. Pani "Kierownik" tego biura jest osobą niekompetentną do granic możliwości, rozmowa z nią przypomina rozmowę z dzieckiem w podstawówce, brak jakiejkolwiek wiedzy i kultury. Po czasie dowiedziałam się że dostała się tam tylko ze względu na znajomości, to dużo wyjaśnia.

Na jakie zarobki można liczyć teraz w administracji? Przeczytałem, że 3 lata temu było 2200-2400. A ile jest teraz?

Grażyna i Rodzina

5gwiazdek

Grażyna i Rodzina

Dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Mamą Zuzanną i Synkiem Stanisławem. Całemu Zespołowi Instytutu Matki i Dziecka życzymy wszelkiego dobra.

Co wchodzi w socjal Instytut Matki i Dziecka?

Nic :)

Paulina
@brak

A nie wiesz może, ile jest etapów rekrutacji na salową i jakie dają wynagrodzenie na tej posadzie? Jak ktoś dostanie takie informacje po rekrutacji, którą teraz prowadzą, to proszę dać znać, bo jestem ciekawa. I piszcie, jak wrażenie z rozmowy, będę wdzięczna za info :)

@Ex a jak z awansem? Jest możliwy?

@Kasia

Jak jesteś po znajomości z górą to tak.

Barbara

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są warunki?

Nikt na siłę nie trzyma. Uważam, że wystarczy być dobrym pracownikiem a nie trzeba się obawiać kłopotów.

Małgorzata

Co możecie powiedzieć o pracodawcy Instytut Matki i Dziecka w 2018 roku? Jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniały się warunki zatrudnienia i atmosfery pracy u nich? Podzielcie się swoją wiedzą w sposób merytoryczny, bez względu na to, czy wasz opinia będzie miała charakter negatywny bądź pozytywny.

ekspert

opinia zawęzona do poradni audiologicznej.same negatywy dotyczące personelu zatrudnionego do badania słuchu.niekompetentna osoba mająca problemy ze swoim słuchem i wzrokiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Matki i Dziecka - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Matki i Dziecka?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Matki i Dziecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Matki i Dziecka?

Instytut Matki i Dziecka
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kasprzaka 17 A

Instytut Matki i Dziecka