Opinie o Trustel Poland Łukasz Kuczmański w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Trustel Poland Łukasz Kuczmański. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trustel Poland Łukasz Kuczmański o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trustel Poland Łukasz Kuczmański w Poznań

trosk Nowy wpis

a moim zdaniem taka sprawa ma dwie strony medalu, bo za równo może być też tak, że jest tak super, że nie ma na co narzekać, a wiadomo, że często ludzie lubią w internecie wylewać swoje żale

marcin Nowy wpis

W ogóle co się dzieje z trustel, bo ich strona internetowa zwraca jakiś nietypowy błąd i nie działa...

king Nowy wpis
@marcin

no to jest już po prostu błąd ich strony internetowej , nad którym muszą popracować i to wszystko. Nie ma co doszukiwać się w tym jakichś problemów samej firmy, bo takich z tego co mi wiadomo to nie posiada. W ogóle ludzie mówią o nich całkiem dobrze. Wy również zgadzacie się z tymi dobrymi opiniami ?

Morgi Nowy wpis

Zawsze da się zrezygnować w razie czego, nawet w Trustel, chociaż z komentarzy powyżej da się wywnioskować, że raczej nie rezygnują.

XXX

Ja powiem tak jeśli ktoś umie sprzedawać albo ogólnie szybko się uczy i nie ma oporu przed niekiedy wciskaniem czegoś klientom to luz ja np nie mam z tym problemów :P Sprzedaje sie dość łatwo bo to tą stali klienci. Koordynatorzy wiadomo wymagają ale są ogólnie spoko konsultanci tworzą fajną atmosferę także po kilku dniach jesteś już \"swoim człowiekiem\" :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Trustel Poland Łukasz Kuczmański? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
I

Anonim - 2012-08-19 17:42:35 Moim zdaniem jeśli chodzi o tą firmę i branżę to jest ok. Kasa tak ja poprzednicy pisali,warunki ok, fajna ekipa i częste wyjścia integracyjne :) Ogólnie polecamW pełni się zgadzam :D Ogólnie jestem zadowolona. Trzeba tylko pamiętać, że ta praca polega na sprzedaży i za samo siedzenie bez wyników długo płacić nie będą :P

Toxic

Ja ogólnie czułem się źle przy takiej pracy bo trzeba się naprawde starać zeby sprzedać mi jakoś nie szło Ale byłem też w innym cc i było gorzej niż tu, więc ogólnie to juz trzeba wiedziec ze niby sie siedzi i luz ale nie każdy sie nadaje. kasa jak to kasa jak w takich firmach standardowo 7,5/h + premia ale z nią to wiadomo różnie. ekipa spoko

jak to praca w tego typu firmie, trzeba lubić gadanie 8 godzin dziennie tego samego no i mieć gadane, żeby sprzedawać. Kokosów się tu nie zarobi, ale jak dla studenta to ok :) Fajna atmosfera zgrana grupa przełożeni też luz. Zależy kto czego szuka...

kik

Ogólnie nawet jak komuś nie pójdzie sprzedaż godzinówka gwarantowana. Oczywiste, że jak ktoś mało sprzedaje to długo się nie utrzyma...Premie różne, niektórzy fajnie wyciągają. Sprzedaje się łatwo bo to głównieobecni klienci enki. Atmosfera spoko z koordynatorami idzie się zawsze dogadać ogólnie jak na callcenter to wporzo. Pozdrawiam

anonim bis

buhahahah Anonim ale z ciebie matoł! Przecież wiadomo, że w cc cisną. a co ty muślałeś. ja kiedyś byłem w trustel i jakoś się tam pracowało, nie było zbyt lekko ale jak teraz jestem w arwat to miło wspominam tamte czasy. w każdym razie ludzie co tam pracują w tr są spoko, kasa na czas ale trzeba na nią zapracować = sprzedaż bo były tylko takie projekty a nie wiem jak dzisiaj. Pisze to bo rozwalają mnie takie płaczliwe ANONIMY które ryczą jak je wykopią z roboty za obijanie albo są poprosytu słabe. z takim nastawieniem to na kasę e biedrze nawet cię nie wezmą hahahah

Praca jak każda inna. Ja swój czas w Trustel wspominam bardzo dobrze. To jest praca a stresu w pracy to normalka. Jak kiedyś będę miała okazje to tam wrócę .dla mnie firma ok

witam nie zgadzam się z przedmówcami. pieniądze mam zawsze na czas super atmosfera w pracy . a mój koordynator zawsze służy mi pomocą.

blik

ponoć jest tam jakas sprzedaż telewizji n. Wiadomo jakie sa prowizje i czy idzie to sprzedać?

jurand

Zgadzam się z opinią Anonim,wszystko to prawda,zabierają pieniądze bez podstawnie.Nikt nie ma pojęcia o prowadzeniu tej firmy.Koordynatorzy mają wiele do życzenia.A premie co tydzień podają inną kwotę(im bliżej wypłaty ona się zmniejsza)Śmiech :))))))))Nie dajcie się złapać.A sprzedawcą jestem świetnym.

xyz

To nic dziwnego , że masz dzwonić w końcu zatrudniona jesteś w cc. Jeśli jest sie słabym sprzedawcą nie można liczyc , że się będzie trzymało takiego pracownika. A że koordynator nie myje włosów to nic nic poradzę.

ANONIM

Odradzam z góry prace w tej firmie!!!! wypłaty nigdy nie ma na czas!!!nikt nie potrafi Ci powiedzieć ile dostaniesz premii bo jeszcze nie wiedzą ile ci zabiorą do własnej kieszeni!!!!Jeden koordynator nosi tą samą koszulkę cały tydzień i nie myje włosów a drugi potrafi mówić tylko DZWONIMY MOI DRODZY DZWONIMY!!!wyjście do WC liczy się do twojej przerwy!!!! jest umowa o dzieło a jak nie ma Cię w pracy dłużej niż 3 dni to musisz przynieść zaświadczenie od lekarza że jesteś chory!!!CAŁA TA FIRMA JEST ŚMIE (usunięte przez administratora) WARTA!!!! tzw. prezes odwiedza firmę raz w tygodniu i nawet nie wiesz kiedy!!!ale z każdym problemem masz się kierować do niego!!!! pierwszy jest tylko do zabierania twoich zarobionych pieniędzy!!!! Jeśli nie masz 19 min czasu rozmównego zabiera Ci 20% godzinówki a jeśli nie sprzedaż 10 artykułów dziennie następnego dnia pracujesz tylko 3h czego nie ma w umowie!!!!Nie zarobisz tam więcej niż 800 zł.A jedyne dobre komentarze jakie są na stronie są wystawione na polecenie prezesa!!!! więc jeśli szanujesz swój czas daj sobie spokój z tą firmą!!!!!ładnie wszystko wygląda tylko na rozmowie o pracę!!!!

kat.

Praca niełatwa, trzeba być silnie zmotywowanym i mieć chęci, po pierwszych 2 tyg zaczyna być lepiej. plusy: pewna podstawa + premie, płatność w terminie, pierwsza pensja z prowizjami 1700 na rękę, od każdej sprzedaży prowizja. minusy: cały czas trzeba robić plany i ciągnąć je w górę, nie dla tych którzy nie są wytrwali, dużo młodych ludzi przez co głośno jest przy stanowisku. pozdro k

Anonimka

Zdecydowanie nie polecam, pracowałam tam jakiś czas temu i już nigdy na pewno nie wrócę. Rodzinna atmosfera? hahaha, no ale ubaw, na pierwszy rzut oka może i tak się wydaję ale tak naprawdę jest fałszywa. Co najlepsze nawet nie mają odwagi, żeby powiedzieć wprost, że cie zwalniaja, no bo przeciez by to zepsulo "rodzinna atmosfere", oficjalnie jest sie przenoszonym do holiconu, bo sie zmniejszyl projekt, ciekawe...skoro zmniejszyl sie projekt to czemu zaraz nastepnego dnia juz szukaja nowych pracownikow. A czy luźna atmosfera, jest taka dobra to też bym polemizowała, niby fajnie jak nikt Ci nad głową nie stoi ale z drugiej strony jak kilka osob sie wydziera do siebie (nawet koordynatorka!) na temat jakis pierdol, tak ze sie nie slyszy nawet siebie, juz nie mowiac o kliencie, a akurat przedstawia sie oferte, to juz troche kiepskawo sie robi :/ Juz nie zamierzam wspominac o tym, ze norma do wyrobienia jest praktycznie niemozliwa do uzyskania, bo kto po sezonie zamierza kupic dystrybutor z woda i to w dodatku cholernie drogi na tle konkurencji. Osobiśćie wystawiam ocenę mierna, a tylko dlatego tak wysoka, ze wyplate dostalam taka jaka powinnam co do grosza.

anonima

Atmosfera naprawdę rodzinna:) Najfajniejsza praca w jakiej byłam.Nasi opiekunowie są super. Agata jest taka radosna i troskliwa ma nieziemskie teksty :) np: "ACHA?? [usunięte przez moderatora] się pójdziemy dalej", "Pozdrowionka!! Kupujemy - sprzedajemy", "Montujemy się na słuchaweczkach ", "Mam bardzo mokro, będą 3 umówki", "Po 4 umowie mam chcice", "osikałam i [usunięte przez moderatora] się" Bartek też jest niczego sobie opiekunem. W firmie jest bardzo wielu fajnych chłopaków, atmosfera sprzyja do romansów. Dzięki firmie poznałam super chłopaka. Najgorsze są plany, wręcz nie do wykonania, nie sposób ich zrobić ale jak się nie wykona to jest trochę mniejsza kasa, ale spoko ponad osiem stów. nic ekstra, ale trochę sianka jest :) Z kasą nie ma problemu. Wypłaca Szef. Zawsze jeszcze pogada popyta. No supcio :)) Polecam

hejka, pieniądze zawsze wypłacają, bez żadnych problemów, czasem nawet a konto, w tym temacie jest super. Młoda ekipa w pracy też ok, pracować ciężko trzeba to fakt, ale gdzie nie trzeba:(

Zostaw merytoryczną opinię o Trustel Poland Łukasz Kuczmański - Poznań

Trustel Poland Łukasz Kuczmański
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Marcina Chwiałkowskiego 8 lok. 8
    61-543 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042