Jaron Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Jaron Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 07:44:31
Jak wygląda praca i zatrudnienie w firmie Jaron Sp. z o.o.? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć dobrą pracę.
jadwiga 2016-09-12 11:32:04
swego czasu firma oferowała pracę w niemczech i w wielu miejscach w polsce, zatrudniali, obcokrajowców z krajów wschodnich azjatyckich (wiem o tajlandczykach) i ukraińców, ale dla polaków tez była praca jeśli się godzili na warunki pracy, tj praca ciezka fizyczna, rodzaj umowy no i ilosc godzin, ale zarobki godne. ci obcokrajowcy gdzieniegdzie zarabiali duzo lepsze pienieadze niz niejeden fizol czy zwykly pracownik w polsce, ale praca swiatek, piatek i niedziela.
Robili tez swoje produkcje makaronu w torzymiu, bano trade plska , i tam tez polakow zatrudniali jak i czasami obcokrajowcow i sprowadzali zywnosci z azji i niemiec. Pracowałam na wiankach, praca byla na akord, wiec nie dla wszystkich, ale dobrze finansowo dorobiłam.
Zostaw swoją opinię o Jaron Sp. z o.o. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaron Sp. z o.o.