M.A. BIZNES MARCIN KROK

Rzeszów

Opinie o M.A. BIZNES MARCIN KROK

xxxx 2015-11-21 15:12:01
Lokale samego pracodawcy są naprawdę bardzo przyjemne, klienci, pracownicy, ale niestety sam SZEF pozostawia wiele do życzenia.
Nie można krzyczeć na pracownika, kiedy dookoła są ludzie i to tylko dlatego, że ma się z tego satysfakcję, że sprawiło się komuś przykrość. Nie można obarczać pracownika winą, za błędy kogoś innego. Nie można od niego tylko wymagać, trzeba też zwrócić uwagę na to co zrobił dobrego i jak poświęca się tej pracy...Nie można wszytskiego wpisywać na kreskę do zeszytu i później odliczać z wypłaty. Nie można robić głupich podchodów, by celowo doprowadzić do tego, żeby udowodnić, że nie jest się uczciwym czlowiekiem.....
Niestety ludzie lubią tę pracę, ale zwalniają się...bo nie są w stanie wytrzymać takiego przedmiotowego traktowania. Co również wpływa na jakość obsługi, ponieważ każda nowa osoba musi się nauczyć jak to wszystko w tym lokalu funkcjonuje.
Polecam do odwiedzania lokale pracodawcy, jednak nie mogę polecić pracy..
Zostaw swoją opinię o M.A. BIZNES MARCIN KROK - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.A. BIZNES MARCIN KROK