PARTNER WORK S.C.

Zielona Góra

Opinie o PARTNER WORK S.C.

oszukani 2011-05-18 13:18:09
nie wywiązuje się z płatności , nie polecam , przestrzegam ,o pieniądze trzeba sie upominać , terminy wypłat sa odkładane z dnia na dzień.NIE POLECAM RADZE UWAŻAĆ.
anonim 2011-05-18 22:36:38
Halo...halo..pracowalem i wszystko bylo zawsze na czas!!!!A w wiekszości z tego co wiem to są tam umowy o dzieło.Jeśli sie dzieła nie kończy lub nie wykonuje poprawnie to niestety na pieniążki trzeba zaczekac..he..he..prawda..????A po drugie z tego co mi wiadomo to wiekszość bierze więcej zliczek niż zarabia.Ja osobiście polecam....kto chce pracować to zarobi...!!!!!
anonim 2011-05-19 13:00:20
Również nie polecam tej \"firmy\"jest nie uczciwa i wykorzystuje ludzi a o pieniądze faktycznie trzeba się prosić tygodniami i za każdym razem tylko zbywanie proszę zadzwonić jutro,pojutrze, za tydzień...nie polecam nikomu.
esesman 2011-05-19 14:04:35
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] i na dodatek kłamcy, nie wypłacają pieniędzy, nie odbierają specjalnie telefonów i robią z ludzi durni RADZE OMIJAĆ TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM samemu [usunięte przez moderatora] życzę szybkiego zamknięcia tego "opłacz się bido"[usunięte przez moderatora]o interesu
anonim 2011-05-20 08:50:53
Pracowałem w tej firmie na umowę o dzieło 2 miesiące! Wszystko było w porządku, chciałem zaliczkę to dostałem. Wypłata na czas, żadnych PROBLEMÓW!
gosc 2011-05-20 11:00:21
dziwne....a jak ktoś nie brał zadnej zaliczki, wykonał dzieło, wywiazal sie z umowy i od paru miesiecy nadal nie otrzymal pieniedzy?? to nadal godne polecenia?? skoro tacy uczciwi są to dlaczego telefonow nie odbieraja, udaja ze nikogo w biurze nie ma?? prostacy i [usunięte przez moderatora] i tyle mam do powiedzenia na temat tej zalosnej firmy. jak ktos takiego biznesu nie umie prowadzic to w ogole sie za to brac nie powinien. nie polecam chyba ze ktos ma ochote popracowac charytatywnie
anonim 2011-05-20 13:15:41
ten wpis jest zrobiony przez własciciela lub współpracownika więc nie powinien byc brany pod uwagę przy opini agencji .
oszukani 2011-05-20 16:25:18
Chodzi o wpisy pozytywne są spreparowane przez włascicileli agencji widac wyrażnie.
anonim 2011-06-27 14:26:08
do tej pory dziady nie mogą wypłacić zaległych 200 zł od 2 miesięcy a mojej koleżance chyba już od 3 nie wiele więcej co za firma pożal się boże(usunięte przez administratora)
xXx 2011-07-19 09:31:03
No to wiele sie nie zmieniło ! (usunięte przez administratora) JEŻELI DASZ SIĘ IM NABRAĆ TO MIEJ PRETENSJE TYLKO DO SIEBIE,BO OSTRZEGAŁEM !!!!
anonim 2011-08-17 19:50:59
Potwierdzam to wszystko. Jednym słowem - dziadostwo!
anonim 2011-08-17 20:01:02
(usunięte przez administratora)Potwierdzam trudności w odebraniu wynagrodzenia za pracę. Płatności są ciągle odkładane, a tłumaczone jest to pokrętnie i naiwnie. Podobno mają zmienić nazwę firmy na Perfect Job. Ostrzegam więc i przed tą nazwą!
pracownik 2012-01-25 20:48:21
Pracowalem u nich w hollnadi przez dluzszy czas,(usunięte przez administratora)
pppp 2012-01-27 11:05:41
jacy wy ludzie jestescie zalosni!!!!! tylko plakac i oczerrniac przez neta potraficie!!!!!! taki jestes cwany - powiedz to prosto w oczy!!!!!!!!!!!!!
zieona 2012-05-09 11:08:09
(usunięte przez administratora)LEPIEJ BYS WYSZEDL NA SWOIM INTERESIE GDYBYS SZANOWAL CZYJAS CIEZKA PRACE I PLACIL ZA NIA, A NIE STARAL SIE PRZYCIAC NA CZYM SIE DA A NAJLEPIEJ WOGOLE NIE ZAPLACIL, LUDZIE BY NIE UCIEKALI OD CIEBIE, CHCIELIBY PRACOWAC, NIE WYSTAWIALIBY SETKI NEGATYWNYCH OPINII, MYSLE ZE NAJBARDZIEJ BOLI TO ZE OCIAGASZ SIE Z WYPLATA ALBO WOGOLE NIE PLACISZ, TAK TO JEST JAK NIE MOZNA UCZCIWIE ZYC. KIEDYS TRAFISZ NA OSOBE CO MOZE SIE (usunięte przez administratora). TAK ZE POZALUJESZ TEGO MOCNO.
rozczar0wanym być 2012-05-14 20:59:04
Pracowałem u nich (usunięte przez administratora) a jeśli po 3 tygodniach z jakiś przyczyn zmienisz pracę i nie dostaniesz pieniędzy to wiedz że nie dostaniesz ich wcale ,dlaczego ? Bo ja ich nie dostałem.
fbi 2012-05-23 17:17:20
kogo jeszcze zaprosisz buhahaha???? do roboty byscie sie wzieli a nie placzecie i klamiecie....(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) zalosni jestescie na serio
zzz 2013-08-13 12:16:57
Bardzo duzo osob ma teraz problemy przez tego (usunięte przez administratora) nie mowiac juz o rodzinie, gdyby ktos byl odwazny i mogl dolozyc mu jeszcze cos to napewno nie pogniewaja sie w Gorzowie.
sumi 2015-01-16 21:10:41
Twoja wypowiedź nie jest zbyt jasna @ter. Jeśli jeszcze pojawisz się na tym forum to napisz czy ta Twoja trudna sytuacja związan jest z Partner Work ? i jeśli to nie tajemnica to co to właściwie za taka ciężka sytuacja. Co do informacji do pewnie , można Ci je przekazać. Ale o jakie właściwie informacje Ci chodzi?
Gdysz 2015-03-31 02:13:01
@ter w jakiej Ty sytuacji jesteś ? Co ona taka straszna. Szukasz pracy i chcesz się zatrudnić. Dużo osób tak ma i to nie jest coś strasznego, a że potrzebujesz informacji na temat firmy, do której chcesz się zatrudnić to jest przecież normalne. Każdy woli się upewnić wcześniej żeby później nie mieć zgrzytów. Ja też chętnie bym się czegoś dowiedział. Np z ilu etapów składa się rekrutacja ?
miki 2016-05-11 10:31:59
spróbujcie sie z nimi skontaktowac najlepiej, a czy ktos z was odwiedzał wogole ich strone? Bo może tam trzeba szukać czegos i moze cos mają,moze nie zawsze zamieszczają
Zostaw swoją opinię o PARTNER WORK S.C. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARTNER WORK S.C.