Opinie o PPHU SAWEL WACŁAWA SARZYŃSKA w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPHU SAWEL WACŁAWA SARZYŃSKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PPHU SAWEL WACŁAWA SARZYŃSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU SAWEL WACŁAWA SARZYŃSKA w Rzeszów

Uncknow Nowy wpis

Dzień dobry, zwracam się do Pana Sta proszę być milszym i bardziej zrozumiałym człowiekiem a nie tylko niemiłym prywaciarzem... Ta firma to jedno wielkie BAGNO NIE POZDRAWIAM

Ewelina Nowy wpis
@Uncknow

Dość specyficzna prośba. :( Ale o co konkretnie chodzi z tym całym byciem niemiłym? Rozumiem, że praca tutaj Ci nie odpowiadała zbytnio?

JorkizMajorki Nowy wpis
@Ewelina

Domofon się zepsuł po 2 dniach,wsystkie kable się pozwierały, aż mi zasilacz (usunięte przez administratora)

Nicki Nowy wpis

idealna praca jak szukasz kopania rowów ;)

gh

Hej, wiecie czy do produkcji i pakowania w fabryce słodyczy można się wciaż załapać? Nie ukrywam, że byłoby to dla mnie bardzo dobra opcja, bo i premie się trafiają do zarobków, więc jest o co walczyć.

Były

Szambo i tyle (; z resztą jak większość firm z tej branży w pl.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PPHU SAWEL WACŁAWA SARZYŃSKA po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku INŻYNIER BUDOWY - ZAKRES INSTALACJE NISKOPRĄDOWE. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Rottan

Omijaj szerokim łukiem !

niko

Rafi a ile tam pracowałeś?

niko

Również popieram wypowiedzi poprzedników atmosfera w tej firmie to koszmar bo stres to za mało powiedziane. Ta firma przoduje ale w rotacji pracowników ponieważ nikt tam dłużej psychicznie nie wytrzyma. Rodzinny biznesik kosztem ludzi którzy szukają normalnej godziwej pracy.

sta

rafi sorki to nie do ciebie moja opinia tylko do skubiego bo to na pewno ktoś z rodzinki "s"

RAFI

DO SZEFA ,,Sta'': Prawda w oczy kole . Wszystko co napisane jest prawdą . - Koszmar za najniższą krajową ....

Sta

Bzdury pleciesz ciekawe który to kolega . Szef hahaha

RAFI

Pracowałem tam krótko ( na szczęście ) . Masakra . Kasa porażka ( chociaż na czas ewentualnie bardzo drobny poślizg )Inwigilacja , podglądanie , podsłuchiwanie , GPS w samochodach - jakby ktoś chciał użyć w celu prywatnym seicenta ( śmiechu warte ) pracowników - premie za donoszenie . Szef cienki bolek - trochę słoma wystaje mu z butów prostak fałszywy chodziarz na pierwszy rzut oka sympatyczny - szefowa dużo bardziej konkretna i z klasą - fajna babka i to jest chyba jedyna normalna osoba w tej firmie . Synek ( prawie właściciel ) - bez komentarza . Wiadomo prywatna firma patrzy zeby cię wycisnąć nie ma poszanowania dla czasu pracownika - o nadgodzinach dowiadujesz się w ostatniej chwili - nie wana jakie masz plany , co chwilę szuka ludzi z branży i oczywiście po jakimś czasie nikt im nie pasuje . Kazdy mądry zaraz odchodzi - chyba ze nie ma poszanowania dla swojej osoby. Ludzie z branży mają wyrobioną opinię o tej firmie i nawet podań nie składają . Jeżeli chodzi o starych pracowników to co mają robić - siedzą jak myszy pod miotłą - chociaż jak by się trafiła okazja CHĘTNIE by zmienili - Zero rozwoju , lizanie ..... i stres . Dobra praca dla poznania branży która jest bardzo ciekawa . Kokosów żaden prywaciarz nie nawali ( zwłaszcza jak ma dorosłych synów z wielkimi potrzebami ) ale chociaż atmosfera powinna być przynajmniej dobra .Ogólnie omijac szerokim łukiem .

skubi

Jak się znasz na tym co masz robić to nawet sie nie zastanawiaj. Ludzie pracują tam przez wiele lat. Mam tam kolege i też bym chciał ale nie mam właściwej szkoły. Z tego co słyszałem możesz mieć dobrą kasę. Szef podobno ok ale tępi leserów.

dza

Witam. Jak wyglądają warunki pracy w tej firmie ? Interesuje mnie posada informatyka. Jeśli ktoś wie coś na temat tego stanowiska byłbym wdzięczny :)

stachu
@dza

Tam nie potrza informatyka - szef wszystko ogarnia :) po angielsku - Nie widziałem żeby informatyka szukali . Bardziej od ciągnięcia druta ( kabla ) po 12 godzin bez premii - lub handlowiec do seicenta ( chociaż to teraz to modne auto )

jefrej

nie polecam w trakcie rozmowy obiecanki a jak się zatrudnisz to się zaczyna rozliczanie i próba uzależnieni pracownika lojalkami . kasa na czas ale szukanie za co by tu obcioł

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU SAWEL WACŁAWA SARZYŃSKA - Rzeszów

• Jak się pracuje w PPHU SAWEL WACŁAWA SARZYŃSKA?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU SAWEL WACŁAWA SARZYŃSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPHU SAWEL WACŁAWA SARZYŃSKA
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Lwowska 83
    35-301 Rzeszów