JUCON Elżbieta Linkowska

Ostrów Wielkopolski

Opinie o JUCON Elżbieta Linkowska

pracownik 2013-11-16 16:21:15
co do pracy w juconie to przede wszystkim brak organizacji, niepotrzebne osoby na warsztacie które tylko przeszkadzają i nic dobrego do firmy nie wnoszą pan (usunięte przez administratora)i pan (usunięte przez administratora) druga sprawa monterzy na budowach i kierownicy do weryfikacji. szefostwo na poziomie (szacunek), ale ma złych doradców i co za tym idzie zły wizerunek firmy.czasy gorzyckiej mogłyby wrócić
zmęczony 2014-02-26 22:02:19
mogliby zrobic porzadek z tymi co siedza w tym kiosku na hali.kiedys rzadził h.c i było wszystko poukładane, a teraz katastrofa
dżejdżej 2014-03-28 17:09:08
firma z tradycjami dobrze traktują pracowników. klimat na warsztacie dobry ale trochę czasami napięcia, ale to tylko wtedy, kiedy jest za dużo roboty i trzeba się wyrobić w terminie. Kolega co wcześniej pisał gorzycka to był garaż i baraki. Teraz jesteśmy na hali, w wygodzie. h.c. faktycznie sporo potrafi. Polecam.
pracownik 2014-04-24 22:31:39
Panie dzejdzej tak był garaż i baraki ale było dużo lepiej a teraz od nic tylko kierownictwo a pojęcie mają takie że oj ale nie moja kasa tylko kiedy nam podniosą pensje pozdrawiam
racja 2014-05-23 22:19:50
panie zbaty tak waz czytam i macie racje my pracujemy w poznaniu na budowie i to co tam widzimy to szok a najlepsi ci panowie co zawieszali konstrukcje pod lampy podziw jak oni to robili sobie ile oni zarabiają oni mają 2 zł na godz bo my z nich się wiecznie śmiali
spawacz 2014-07-15 19:37:05
Moze ktos napisac ile zarabiaja tam spawacze nie chodzi mi o dokladne wynagrodzenie oczywiscie interesuje mnie na reke juz a nie brutto.
pracownik 2014-07-26 23:51:57
tak od 10 zł do 12 zł max
spawacz 2014-08-05 00:05:38
to szalu nie ma bo tu gdzie obecnie pracuje jak sie czlowiek sprezy to nawet do 17 zl na godzine ma
spawacz 2014-08-05 13:01:21
powiem tak przy tym co ja pracuje nie potrzeba praktycznie zadnego doswiadczenia tylko trzeba troche wprawy bo to akord i mi z wyrobionych sztuk wychodzi mniej wiecej taka godzinowka ... a jesli Jucon robi tak profesjonalne rzeczy to moim zdaniem powinni miec dobrych fachowcow a nie oszukujemy sie dobry spawacz nie pojdzie do pracy za max 12 zl na godzine
spawaczek 2015-02-05 23:21:28
Tak sobie popatrzyłem na firme i jak na taką "młódkę", bo chyba od 2005 r. działają to mają dużo certyfikató i realizacji. To dobrze swiadczy o firmie. Trochę mnei martwi stawka i to że pisaliście, ze nie patrza na doświadczenie. Ja już trochę życia spędziłem przy takich konstrukcjach i liczyłem, ze w takiej firmie mogę sie nauczyć jeszcze więcej ciekawych rzeczy, ale z tego co piszecie to nie ma sie tam od kogo uczyć?
były pracownik 2015-06-12 19:36:39
Szefostwo robi tylko dobre wrażenie, ale prawda jest taka ,że słoma im z butów wystaje i są dziady. NIE POLECAM
xxx 2015-07-01 16:14:32
Podbijam pytanie o wynagrodzenie dokladnie mi chodzi o stanowisko spawacza poniewaz mam isc zrobic probki ale nie wiem czy to warte mojego czasu?
yyy 2015-07-17 11:22:47
Próbki może i przejdziesz ale spawania jest tam bardzo mało.Na odnowienie uprawnień musisz podpisać aneks.Poza tym będziesz robił prace mało interesujące dla spawaczy np.(wciskanie uszczelek w drzwi ,czy szlifowanie). Jaką sobie wynegocjujesz stawkę to taką będziesz miał.
Jeszcze jedna sprawa.Nie licz na to że dostaniesz jakieś narzędzia. Będziesz chodził i prosił się jak pies o głupi kątownik i młotek.
yyy 2015-08-26 12:51:10
Jest to mała firma w która nie zatrudnia dużo pracowników . Głównym typem produkcji firmy jucon są drzwi,okna,fasady które wykonywane w różnych systemach i dlatego ci którzy pracują muszą wykonywać wszystkie prace ,nie tylko te spawalnicze . Jeżeli chodzi o jakieś konstrukcje, to są to znikome ilości i jest tylko jedna spawarka chłodzona. Reszta prac to jakieś płoty i bramy. O narzędziach nie będę się rozpisywał najlepiej jak się sam przekonasz uwierz mi na słowo.
yyy 2015-10-01 15:31:07
Opisałem w bardzo dużym skrócie jak wygląda praca w tej firmie. To czy warto iść tam do pracy to każdego indywidualna sprawa. Ostrowski rynek pracy jest bardzo marny.Dlatego też moja rada dla mniej doświadczonych spawaczy jest taka. Niekiedy lepiej popracować i doszkolić się w firmie (Wagon) gdzie będzie dużo spawania.Rok czasu, może półtora i wyjazd.
ooo 2015-10-24 20:38:37
odradzam prace w tej firmie jeden wielki wyzysk
pin 2016-01-23 23:28:39
firma bankrut same cwaniaki same długi w hurtownia i hotelach ale prezesi głowa do góry w tym kartonie nowym
Hans Kloss 2016-01-27 05:50:28
Co za zal wpis! Boli Cie ze Prezesi spokojni i wyluzowani a nie sikaja pod siebie. Przytul sie do mamy cycka bo masz kompleksy.
J-23 2016-01-27 11:18:01
Właśnie dostałem podwyźke mają być nadgodziny. W kartonie też idzie zarobić. Pozdrawiam
Rozczarowany 2016-09-25 14:41:08
Jak dla mnie to straszna partyzantka. Zero pojęcia o pracy, zero organizacji na zasadzie "może się uda". No ale życzę powodzenia.
bell tolls 2016-09-25 19:33:17
fgh a możesz mi w takim razie przyjacielu powiedzieć jak w dalszym etapie pracy i rozwoju wygląda wzrost wynagrodzenia?
Zostaw swoją opinię o JUCON Elżbieta Linkowska - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUCON Elżbieta Linkowska