Opinie o JUCON Elżbieta Linkowska w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JUCON Elżbieta Linkowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUCON Elżbieta Linkowska o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUCON Elżbieta Linkowska w Ostrów Wielkopolski

Ryszard Nowy wpis

Przede wszystkim do dobry pracodawca , przyzwoite zarobki więc ogólnie warto polecać.

bell tolls Nowy wpis

fgh a możesz mi w takim razie przyjacielu powiedzieć jak w dalszym etapie pracy i rozwoju wygląda wzrost wynagrodzenia?

J-23 Nowy wpis

Właśnie dostałem podwyźke mają być nadgodziny. W kartonie też idzie zarobić. Pozdrawiam

Hans Kloss

Co za zal wpis! Boli Cie ze Prezesi spokojni i wyluzowani a nie sikaja pod siebie. Przytul sie do mamy cycka bo masz kompleksy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie JUCON Elżbieta Linkowska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
pin

firma bankrut same cwaniaki same długi w hurtownia i hotelach ale prezesi głowa do góry w tym kartonie nowym

Rozczarowany Nowy wpis

Jak dla mnie to straszna partyzantka. Zero pojęcia o pracy, zero organizacji na zasadzie "może się uda". No ale życzę powodzenia.

ooo

odradzam prace w tej firmie jeden wielki wyzysk

yyy

Opisałem w bardzo dużym skrócie jak wygląda praca w tej firmie. To czy warto iść tam do pracy to każdego indywidualna sprawa. Ostrowski rynek pracy jest bardzo marny.Dlatego też moja rada dla mniej doświadczonych spawaczy jest taka. Niekiedy lepiej popracować i doszkolić się w firmie (Wagon) gdzie będzie dużo spawania.Rok czasu, może półtora i wyjazd.

yyy

Jest to mała firma w która nie zatrudnia dużo pracowników . Głównym typem produkcji firmy jucon są drzwi,okna,fasady które wykonywane w różnych systemach i dlatego ci którzy pracują muszą wykonywać wszystkie prace ,nie tylko te spawalnicze . Jeżeli chodzi o jakieś konstrukcje, to są to znikome ilości i jest tylko jedna spawarka chłodzona. Reszta prac to jakieś płoty i bramy. O narzędziach nie będę się rozpisywał najlepiej jak się sam przekonasz uwierz mi na słowo.

yyy

Próbki może i przejdziesz ale spawania jest tam bardzo mało.Na odnowienie uprawnień musisz podpisać aneks.Poza tym będziesz robił prace mało interesujące dla spawaczy np.(wciskanie uszczelek w drzwi ,czy szlifowanie). Jaką sobie wynegocjujesz stawkę to taką będziesz miał. Jeszcze jedna sprawa.Nie licz na to że dostaniesz jakieś narzędzia. Będziesz chodził i prosił się jak pies o głupi kątownik i młotek.

xxx

Podbijam pytanie o wynagrodzenie dokladnie mi chodzi o stanowisko spawacza poniewaz mam isc zrobic probki ale nie wiem czy to warte mojego czasu?

Szefostwo robi tylko dobre wrażenie, ale prawda jest taka ,że słoma im z butów wystaje i są dziady. NIE POLECAM

spawaczek

Tak sobie popatrzyłem na firme i jak na taką "młódkę", bo chyba od 2005 r. działają to mają dużo certyfikató i realizacji. To dobrze swiadczy o firmie. Trochę mnei martwi stawka i to że pisaliście, ze nie patrza na doświadczenie. Ja już trochę życia spędziłem przy takich konstrukcjach i liczyłem, ze w takiej firmie mogę sie nauczyć jeszcze więcej ciekawych rzeczy, ale z tego co piszecie to nie ma sie tam od kogo uczyć?

spawacz

powiem tak przy tym co ja pracuje nie potrzeba praktycznie zadnego doswiadczenia tylko trzeba troche wprawy bo to akord i mi z wyrobionych sztuk wychodzi mniej wiecej taka godzinowka ... a jesli Jucon robi tak profesjonalne rzeczy to moim zdaniem powinni miec dobrych fachowcow a nie oszukujemy sie dobry spawacz nie pojdzie do pracy za max 12 zl na godzine

spawacz

to szalu nie ma bo tu gdzie obecnie pracuje jak sie czlowiek sprezy to nawet do 17 zl na godzine ma

tak od 10 zł do 12 zł max

spawacz

Moze ktos napisac ile zarabiaja tam spawacze nie chodzi mi o dokladne wynagrodzenie oczywiscie interesuje mnie na reke juz a nie brutto.

racja

panie zbaty tak waz czytam i macie racje my pracujemy w poznaniu na budowie i to co tam widzimy to szok a najlepsi ci panowie co zawieszali konstrukcje pod lampy podziw jak oni to robili sobie ile oni zarabiają oni mają 2 zł na godz bo my z nich się wiecznie śmiali

Panie dzejdzej tak był garaż i baraki ale było dużo lepiej a teraz od nic tylko kierownictwo a pojęcie mają takie że oj ale nie moja kasa tylko kiedy nam podniosą pensje pozdrawiam

dżejdżej

firma z tradycjami dobrze traktują pracowników. klimat na warsztacie dobry ale trochę czasami napięcia, ale to tylko wtedy, kiedy jest za dużo roboty i trzeba się wyrobić w terminie. Kolega co wcześniej pisał gorzycka to był garaż i baraki. Teraz jesteśmy na hali, w wygodzie. h.c. faktycznie sporo potrafi. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o JUCON Elżbieta Linkowska - Ostrów Wielkopolski

JUCON Elżbieta Linkowska
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wrocławska 93F
    63-400 Ostrów Wielkopolski