Wit Sp.J.

Łódź

Opinie o Wit Sp.J.

kolomisiolo 2013-02-26 19:21
firma bardzo w porządku, dobrze traktuje ludzi miałem okazję tam pracować i dla porównania z innymi pracodawcami zdecydowanie na plus.
Jak się komuś nie chce pracować to zawsze powie, że kierownik, że lizusy itd... Ja ze swojej strony nie mam zastrzeżeń
polecam !!!!
anonimka 2013-02-26 20:53
Witam a ja tam pracuje od roku i podoba mi sie niemogę powiedzieć złego słowa fajna ekipa wyplata na czas pozdrawiam całą firmę WIT :-)
szukampracy 2013-02-26 20:56
a są jakieś przyjęcia do pracy może? pliss powiedzcie?!
ja 2013-05-03 17:42
jest ok,kierownik (fajne ciacho lol :):D nie ma nic przeciwko mniejszosciom seksualnym
byly 2013-12-09 11:56
Firma ok
Podchodzą jak do człowieka. (usunięte przez administratora)
zdziwiona 2015-04-23 12:35
...a ja pracuję w Wit już jakiś czas i chwalę sobie. Pewnie, że trzeba pracować i czasem nie jest lekko, ale gdzie dają dziś kasę za darmo...?, jak ktoś zna takiego pracodawcę, to niech podzieli się wiedzą. Znam w Wit ludzi, którzy pracują po 15 lat i nie szukają niczego innego. (usunięte przez administratora)
anonimka 2015-06-14 09:53
A powiedzcie jak wygląda u nich praca na magazynie w Łodzi, też są takie okropne warunki? Czy może da się jakoś przeżyć?
arek 2015-09-14 11:40
Firma spoko , wskazane jednak doświadczenie bez którego sobie niestety nie poradzisz . Kto chce pracować a nie ściemniać może dobrze zarobić , bo przecież w tym kraju nic nie ma za darmo. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę .Podstawa 3200 netto , działalność , plus dużo różnych innych prowizji. Fakt ,że kasy u klientów do których sprzedałaś musisz mocno pilnować .
hi hi 2015-11-13 16:30
(usunięte przez administratora)....ciągła rotacja PH....mam namiary na byłych przedstawicieli...
pająk 2015-11-14 23:24
z tego co widziałem to do pracy szukają ludzi na całą Polskę od Sosnowca po Łomże przez Kraków przechodząc
już 2015-12-03 23:06
Cześć. Gdyby ktoś szukał porządnej pracy, to wpadła mi w oko oferta od Wit Sp. J na regionalnego przedstawiciela handlowego. Wymagane jest dwuletnie doświadczenie, najlepiej w branży kosmetycznej.
johny bravo 2016-05-10 14:45
No same rarytasy....
romko 2016-10-04 15:22
@Aleale to przeciez inaczej powinno byc z tymi zarobkami
Kos 2016-11-15 19:10
Nie polecam !!!
Zostaw swoją opinię o Wit Sp.J. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wit Sp.J.