Gronex

Opinie o Gronex

allanonim 2010-04-21 17:14:07
jeśli chcesz być inwigilowany i nie mieć płacone za nadgodziny to zapraszam , tam takich lubią
byly pracownik 2012-02-27 16:32:00
[usunięte przez admina]nie placa kasy czlowiek musi zebrac o swoje kierownicy pomiataja ludzmi samochody kompletne zlomy codzienne zmagania z ich odpaleniem to koszmar
Ktos 2012-09-07 13:02:28
A może za wszystkie błędy pracownikow będzie płacił szef chyba zwariowaliscie każdy płaci za siebie [usunięte przez admina]
Były pracownik 2012-09-28 22:30:11
Czyżby odezwał się sam właściciel ???? Najpierw trzeba mięc chonor i się normalnie porozliczać z ludźmi . Bez kolejnych kontroli inspekcji pracy i kontroli ZUS się nie obejdzie.
olo 2012-10-02 18:27:27
Przyłączam się , może zbiorowe wezwanie inspekcji pracy i ZUS pomoże . Dajcie znać to się umówimy. KŁAMCZUCHY[usunięte przez admina]!!!!!!.
circumvenit 2013-06-03 16:49:11
Gronexu już nie ma .... Ogłosił Trzewik upadłość. Założył na syna drugą firmę, nazywa się Mega-Fruit.... i rządzi dalej niepodzielnie. To co dotyczy Gronexu zbywa ..i odsyła do syndyka. Gdyby napisać to co ciśnie mi się na usta...... nie zostało by to opublikowane. Biedny, oszukany, bez grosza przy duszy, a ci wredni i bezduszni pracownicy ciągle chcą od niego pieniądze.....
circumvenit 2013-06-09 18:45:07
Smutna dla tych, którzy nie mogą odzyskać pieniędzy. I być może nigdy nie odzyskają całej kasy. Pocieszeniem jest to, że nazwisko w światku dostawców i sprzedających jest niezbyt dobrze kojarzone i mam nadzieję, że niewielu ludzi da się nabrać na puste słowa.
circumvenit 2013-06-14 18:36:50
Jest syndyk i do niego zgłasza się wierzytelności. Gorsze jest to, że odzyskać można tylko pieniądze z umowy...... A reszta .........
Jest bezkarny. Twierdzi, że nie ma pieniędzy i nic mu nikt nie jest w stanie zrobić.
circumvenit 2013-06-20 16:00:44
Jest takie powiedzenie " Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy ". Czas pokaże......
circumvenit 2013-06-20 17:31:18
Pewnie masz rację. Ale prawnie niestety nic nie można zrobić. Pozostały tylko środki nieprawne.... Jest inne powiedzenie, pewnie bardziej pasujące..: Gów..... ruszysz, za człowieka dostaniesz" Na dokładkę gów.... zacznie śmierdzieć. . Więc każdy ma prawo wyboru. Osobiście lubię słońce i wiatr.... Wiem, że cierpliwość czasami popłaca.
circumvenit 2013-06-21 19:38:26
Trochę osób jest.... Czy wybranych??? Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie.
circumvenit 2014-03-03 19:11:24
Pociesz się, że nie jesteś jednyny. Ja też czekam...... już długo..... I nie wiadomo jak długo jeszcze. Wesele w czerwcu... Kasa potrzebna.
circumvenit 2014-04-06 17:58:00
Patryk, przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem wszystkie wpisy. Gronexu już nie ma. Teraz nazywa się to Mega-fruit. Prowadzą to ci sami ludzie. Osobiście nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy u tych ludzi. (usunięte przez administratora)
circumvenit 2014-04-22 20:01:17
Gepardzior, długo.... Dzisiaj mam wrażenienie, że za długo. Do dnia dzisiejszego nie rozliczyli się do końca ze mną. Na lewo i prawo opowiadają, że już z byłymi praciwnikami się porozliczali, a to nie jest prawda. Ja wciąż czekam.
Dostawca 2014-05-08 08:09:13
Jestem jednym z dostawcow stracilem ponad 250 tys zl a jezeli chodzi o majatek sp.to nie wystarczy nawet na splate bankow wiec nikt nic nie dostanie
circumvenit 2014-06-23 18:25:04
Dalej prosperuje, teraz nazywa sie Mega Fruit. Ci sami ludzie. Niestety nie mogę napisać więcej... Bedzie cenzura.
circumvenit 2014-12-30 14:55:38
Lulek, wiem z doświadczenia, lepiej iść żebrać pod kościół niż pracować w tej firmie. Chyba, że lubisz pracować za darmo - najlepiej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.
circumvenit 2015-07-20 20:36:24
Tomek, Co tu rozumieć. Gronex zbankrutował. Ci sami ludzie prowadzą inną firmę w tej branży. A dlaczego mam o nich tak złe zdanie?? Dużo można o nich powiedzieć, ale napewno nie to, że są uczciwi i rzetelni. Czasami mam ochotę napisać dosadnie na ich temat, ale cenzura nie przepuści. Z doświadczenia wiem, że to jest ostatnie miejsce w jakim człowiek chciałby pracować. Lepiej iść żebrać, niż pracować tam, choćby to było ostatnie miejsce na ziemi do pracy. Przeczytaj dokładnie wszystkie wpisy. Będziesz wiedział wszystko..
circumvenit 2015-08-26 08:37:11
Pelok, życzę Ci powodzenia. Na szczęście nie ma już tej firmy, więc sobie aplikuj do woli, zdobywaj doświadczenie. I nie zapomnij zapisać się do psychiatry. Na wizytę czeka się bardzo długo.
circumvenit 2015-09-28 19:38:21
Omik, to nie są wpisy narzekających. To są wpisy ludzi, którzy mocno odczuli pracę w tej firmie.
Powodzenia.
circumvenit 2015-10-28 12:55:56
Mireczek, pewnie pomarudzić każdy lubi, ale pracować za darmo to już chyba nie. A tam pracowało się i żebrało o jakiekolwiek pieniądze.
circumvenit 2015-12-17 22:48:38
Kluska, przeczytaj wcześniejsze wpisy. Gronex to już przeszłość, teraźniejszość to inna firma z tymi samymi szefami.
circumvenit 2016-05-22 18:55:27
Powodzenia w poszukiwaniu firmy Gronex.
Zostaw swoją opinię o Gronex - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gronex