Famot Pleszew Sp. z o.o.

Pleszew

Opinie o Famot Pleszew Sp. z o.o.

famot 1 2009-07-10 12:27
może zatrudnicie spcjalistkę ds. prawa i administracji
były pracownik 2010-09-21 15:39
istny [usunięte przez moderatora], wynagrodzenie prawie najniższa krajowa. [usunięte przez moderatora] na wydziale obróbki mechanicznej wiecznie "dziękuje" za wykonaną pracę ciągłymi wyzwiskami, ponieważ wiecznie za mało, wiecznie za wolno.
pracownik 2012-06-05 12:49
zwalniam sie z tego bałaganu !!!sami niedowartościowani nieudacznicy co robią z siebie coś zwłaszcza mowa o tych co mają stanowiska [usunięte przez moderatora],pracownicy czyli robole tzw. robią najwiecej a traktowani są poniżej krytyki !!!odradzam tą firme po własnych doświadczeniach .
BYLY 2014-09-25 23:28
TAK WAM DOBRZE ŻE NIC NIE PISZECIE W WEKKENDY PRACUJECIE NA NIC CZASU NIE MACIE KALENDARZ PRZESTAWIONY ZA TE MARNE 3KOŁA??????????????
ex 2014-10-11 21:52
no co tu pisać jak każdy się boi..umieszczać komentarze takze
pffff 2015-01-07 20:54
a ja mam zamiar tam złożyć papiery tylko nie wiem czy warto ?
pffff 2015-01-07 20:54
a ja mam zamiar tam złożyć papiery tylko nie wiem czy warto ?
PracownicyFirmyKalisz 2015-01-11 10:30
Prosimy, jeśli ktoś może o podanie adresu, meila bezpośrednio do zarządu.
Jestem pracownikiem pewnej kaliskiej firmy, z której za mobbing wobec pracowników został zwolniony pewien „człowiek „ (ze stanowiska dyrektora narzędziowni), chociaż to określenie „człowiek” stosunku do tego indywiduum jest mocno na wyrost i obraża resztę ludzkości.
Niestety miał dosyć duże znajomości w zarządzie naszej firmy i nie było tak łatwo.
Sprawa musiał dopiero oprzeć się o zarząd w centrali za granicą, a i tak zwolniono go najłagodniej jak się dało, ponieważ dostał możliwość zwolnienia się na własną prośbę, i jeszcze załatwiono mu pracę w firmie we Wrocławiu na stanowisku kierowniczym.
Jak to bywa zazwyczaj osobnik ten nie zmienił się absolutnie i po pewnym czasie a nie trwało to nawet rok pokazał, co potrafi i został zwolniony z Wrocławia prawdopodobnie dyscyplinarnie, a z pewnego źródła wiem jeszcze, że pracownicy potraktowali go trochę w mniej cywilizowany sposób, jeżeli rozumiecie, o czym mówię (mianowicie dostał wP….ol)
Tak, więc proszę o jakieś kontakty: związki zawodowe, zarząd, dyrektor personalny itp.
Mamy podstawy podejrzewać, że został on zatrudniony w Famocie Pleszew lub nie długo zostanie zatrudniony, chcemy ostrzec wszystkich pracowników i zarząd przed tym człowiekiem, ponieważ prędzej czy później będą mieli z nim kłopoty, a w razie, co my jesteśmy w stanie pomóc w ewentualnej sprawie przeciwko niemu.(Posiadamy materiały i dowody o wyczynach tego S….syna)
Nie będę podawał nazwiska tej osoby podam tylko, że to Przemysław.N., jeżeli u was pracuje to skojarzycie, kto to.
A jeżeli nie to wiedzcie że jeśli jest ktoś podobny to na pewno da się z nim wygrać.
Pracownicy z Kalisza.
janek lewicki 2016-02-22 19:37
ja pracuje w famocie na motarzu obuz pracy
Marian 2016-08-31 11:38
aż tak zle?
robol Montazu PM 2016-09-21 18:46
nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!
szok 2016-09-22 21:04
Może jednak wiecie jakich zarobków można sie teraz spodziewać? Podobno oprcz podstaw dorzucają premie.
WASZ W A L D E M A R 2017-03-11 10:14
Witam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie famot ,a raczej w sekcie jaką stanowi góru prezes i jego wiernych przydupasów kierowników

TO NIE JEST PRACODAWCA ROKU

TO GRUPA LUDZI - KAPO KTÓRZY UWAŻAJĄ SIĘ ZA KOGOŚ KIM NIE SĄ

JEDNA WIELKA FARSA UKŁADY ..... NEPOTYZM ..........

NIE POLECAM !!!!!!!
CZEKAM NA KOMENTARZE ???????
brzeszczot 2017-03-11 10:23
to co napisałeś to tylko wierzchołek góry lodowej tu przydały by się POWAŻNY E-MALE DO NIEMIEC POPARTY FAKTAMI I NAJLEPIEJ JAKIMŚ ZDJĘCIEM
Dobrze wiedzacy 2017-03-15 17:40
Obecnie zakład bardzo kiepski. Z roku na rok coraz gorzej. Wiecznie za mało i za wolno. Chcieli by dużo maszyn podwyżek brak. Nadgodziny norma. Obecnie zmiany wydłużone do 10 godzin dziennie i bez gadania ze komuś nie pasuje. Jak nie odpowiada zesłanie na najgorszy dział w zakładzie. Kierownictwo klapie się z mistrzami A pracownik jest nikim. Mało który kierownik zna się na swojej pracy. Wymagania kolosalne A nic w zamian. Jedyny plus to wypłata na czas wypłacana bez problemu. Jak nie musisz przychodzić tutaj do pracy to nie skladaj papierów....
były pracownik 2017-03-15 20:01
Nadal ogóreczki kroją majstrom pracownicy i im panny lekkich obyczajów stawiają by mieć ich przychylność?
Szczery 2017-03-15 21:50
Znowu, bo mistrz K.....powrócił do swoich podwładnych. Cała reszta jak wyżej. Z dnia nadzień rosną ........ ale tylko wymogi.
Kojot 2017-03-16 17:29
A co na to Związki Zawodowe , podobno sa jakies??????????
Zostaw swoją opinię o Famot Pleszew Sp. z o.o. - Pleszew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Famot Pleszew Sp. z o.o.