Volner Polska sp. z o.o.

Opinie o Volner Polska sp. z o.o.

Kasia 2013-09-06 17:57:46

Stanowisko:
Asystenkta Sprzedaży

Przebieg rekrutacji:
Chciałam Państwa ostrzec przed pracodawcą Volner.ch.

Pracodawca (Prezes firmy!) podczas rozmowy rekrutacyjnej spytał mnie o kilka niedozwolonych prawnie pytań: wiek, czas trwania związku małżeńskiego oraz czy posiadam dzieci. Na koniec jako kolejny etap rekrutacyjny zaproponował bezpłatny test pracy. czyli praca bezpłatna przez 3-4 dni po której odbędzie się kolejny etap - czyli rozmowa o warunkach zatrudnienia. Takie postępowanie jest niezgodne z prawem oraz nieuczciwe wobec potencjalnego kandydata.
PM 2013-10-11 16:27:42
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.
Firma proponowała bardzo atrakcyjne warunki. Poprosiłem o przedstawienie na pismie na jakich warunkach będę pracował. Znalazłem wiele niedopuszczalnych zapisów. Między innymi musiałem przekazać firmie weksel na poczet domniemanych strat firmy.

Nie polecam tej firmy. Człowiek będzie pracował a po miesiącu będzie musiał spłacać weksel firmy na 100.000zł.
NIenzany 2014-03-06 23:14:00
Zostałam okłamana na rozmowie kwalifikacyjnej jaka to nie jest wielka firma. Okazało się że jest to Prezes + Ja. Jest najgorszym pracodawcą z jakim miałam do czynienia. (usunięte przez administratora) Praca byłaby może ciekawa,ale psychicznie nie wytrzymałam miesiąca.
nic 2016-05-01 22:07:27
Chyba nie @Czarek, ale pewne jest to, że wynagrodzenie jest adewatne do obowiązków.
Zostaw swoją opinię o Volner Polska sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volner Polska sp. z o.o.