Hotel Ossa

Ossa

Opinie o Hotel Ossa

emo 2011-01-01 20:52:59
Jeżeli chodzi o pracę w hotelu jako kelner/barman to przychylam sie do poprzedniej wypowiedzi; powinna tym jak najszybciej zająć sie inspekcja pracy. Pracuje sie tam po ok. 12-15 h codziennie jak jest robota a jak nie ma to całe tygodnie siedzi sie w domu noi obowiazkowo praca w święta...Atmosfera jest nie bardzo, pracownika tam traktuje sie jak śmiecia, który nie ma nic do powiedzenia. [usunięte przez moderatora] stawki głodowe/h wrecz przy takim cenniku...Gorrąco NIE POLECAM!!!
anonim 2011-10-27 10:21:25
zgadzam się że to zasługa DYrekcji - osoba na nieodpowiednim miejscu - brak kultury, umiejetności.
czlowiek, ktory nie ma pojeciu o zarządzaniu zasobami ludzkimi
Calme 2011-12-20 21:50:26
Brak słów co się tam dzieje... Każdemu odradzam to miejsce pracy. Jak już było wspomniane: praca standardowo ponad 12h, wynagrodzenie żałosne a do tego często brak przerwy żeby coś zjeść. Nic dziwnego że rotacja pracownikami tam jest bardzo duża. Dla mnie były to najgorsze 3 miesiące pracy w moim życiu.... :/
byly 2012-02-13 09:54:04
Dyr.gastronomi kladzie hotel! prezesi wierzą mu bezgranicznie,obudza sie ale bedzie juz po wszystkim!
freqqq 2012-04-02 18:56:00
Najwspanialsza firma w jakiej można zmarnować sobie życie zawodowe [usunięte przez moderatora]
cv 2012-04-24 11:17:47
[usunięte przez moderatora] Wyzysk! Klamstwa i Itp NIE POLECAM
księgowość ossa 2012-07-19 17:42:14
Szukają kogoś do księgowości ?

Czy ta osoba sama zrezygnowała i czy powodem są niskie zarobki jak piszecie w tym hotelu ?
black 2014-03-01 19:39:58
Witam... odnośnie hotelu "Ossa" mogę powiedzieć bardzo dużo. 15 min przerwy w 12 godz okresie pracy.Dyrekcja, kadra kierownicza nie ma podejścia do człowieka mimo tego że się stara najlepiej jak potrafi. Zero podwyżek, niewypłacone nadgodziny. jednym słowem (usunięte przez administratora)..... nie polecam ;-(
Look 2014-03-13 20:32:43
Cześć...... miałem przyjść tam do pracy. Dzięki za info....... 15 min przerwy na 12 godz?!!!! Szok... napewno nie skorzystam. POZDRO!!!!!!!
Mirek 2014-05-08 02:17:16
To raczej chodzi o stanowisko, praca recepcjonisty jest praca stojącą, nie wazne, czy jest gość, czy go nie ma, stac trzeba.
ktos pomoze? 2014-05-26 16:56:07
szarpi, ale chyba nie pracowales w hotelu, tak? wiecie, to trzeba lubic. Aha, jaka atmosfera w Hotel Ossa, ok?
Mefiu 2014-09-12 19:17:40
Najgorsza praca jaka może być czasem na 12 h nie ma w ogóle przerwy !!! Odradzam pracować w tym hotelu już nigdy więcej tam nie będę pracować...i nikomu nie polecam,traktują pracownika jak śmiecia, dziwne że inspekcja pracy się za to nie zabrała a powinna,jeszcze raz gorąco nie polecam.
były pracownik 2014-09-22 18:09:40
możecie wierzyć lub nie, ale praca tam to masakra... oczywiście prawdą jest to co piszą poprzednicy... czas pracy standardowy wynosi 12 h, a jeśli zachodzi potrzeba to oczywiście dłużej. Nie ma mowy o wolnym weekendzie, świętach to absolutnie nie, praca często gęsto po nocach, cały czas na stojąco. Jeśli chcesz wolny weekend to jeszcze z pytaniem "a po co ci?". z przerwami 15-20 minut dziennie. zrobisz coś źle- dostajesz op**, będziesz stawał na głowie to nikt nie zauważy a i tak będą wiedzieli co powiedzieć. nadgodziny niewypłacane miesiącami. oczywiście nie ma mowy o żadnych podwyżkach, nawet umowę o pracę ciężko tam dostać. zdecydowanie nie polecam.
cv 2014-11-08 08:44:35
Czesto i tego nie ma,a pracuje sie tam i 16h
Na 17.00 do 4.00 na pelnych obrotach,i na 11.00spowrotem.Jak nie to aut! Zero! Poszanowania dla czlowieka do tego.
Rotacja tam byla ogromna,teraz mimo braku chetnych nic sie nie zmienia,podwyszki-matrix,troche jeden z dyrektorow prubowal ratowac temat,ale to tylko dyr.i... Teraz zostal jakis wloch ktory nie ma pojecia o niczym,bedzie jeszcze slabiej
Na kasie kombinuja jak moga,nie placa na czas
Szkoda nerw sil i czasu
Chyba ze jestes tam jako ,,plecak,,-to tak nic nie robisz a kase bierzesz-zadanie zgladac i donosic ewen.jak nic nie wytropisz,to wymyslisz( kierowca) kilka takich osob jest! :-)
Katherin 2015-01-07 18:21:39
Byłam w Ossie raz, to była moje pierwsza praca, pierwszy dzień i dzięki temu, że trafiłam do tego hotelu, mam uraz do końca życia do pracy jako kelner. Zero poszanowania dla pracownika, stanąć na chwilę nie można, ciągle musisz zapieprzać, ja "pracowałam" przez 13h, moja przerwa trwała niecałe 15 min, do toalety jak chcesz wyjść musisz się pytać kierownika (?) sali. Dla mnie to była jakaś kpina. Jeśli dobrze pamiętam w noc, którą ja pracowałam kierownikiem był Marek (jeśli dobrze pamiętam). Jedyne co potrafił to drzeć na wszystkich mordę i wyklinać. Hotel niby 4-gwiazdkowy, a ani jednej nie powinien dostać za to co wyprawia z pracownikami.
Nick 2015-05-07 19:49:10
Tak przerwy to maks 20 minut po uprzedniej długiej rozmowie z kierownikiem ile to na tym się traci że my mamy przerwę.
miuk 2016-05-19 21:30:45
hghj, raczej nie spodziewajcie się aby teraz jakiś ludzi poszukiwali. Konkurencja jest naprawdę spora i wiele rzeczy trzeba robić we własnym zakresie niestety. Nie mam tylko pewności czy u nich przyjmą dziewczyny na jakiś staż/ praktyki co by się podszkolić
Były pracownik 2016-11-13 11:32:22
Tak akurat ze stawkami zarobkowymi się zgadzam są to stawki glodowe. Tak pracowników traktują jak śmieci i faktycznie dyrektor gastronomii jest nie na odpowiednim stanowisku.
Zostaw swoją opinię o Hotel Ossa - Ossa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Ossa