Opinie o Hotel Ossa w Ossa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Ossa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Ossa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Ossa w Ossa

Lith Nowy wpis

Pracowałem tam z żoną w spa jako masazysci. Mieliśmy swoją firmę i takiego wyzysku doświadczyliśmy tylko kilka razy w życiu. Między masażami nie było żadnych przerw w grafiku. Żeby się napić wody trzeba było niepostrzeżenie z kranu łykać przy kliencie jak klient nie patrzył akurat. Na końcu nie chcieli nam przez kilka miesięcy zapłacić więc zaczęliśmy straszyć ich sądem. Wyplaciwszy łaskawie zaległość doliczyli nam swój własny VAT (czyli zapracowaliśmy na ich kosmetyki). A jeszcze byli na tyle bezczelni żeby wydzwaniać żebyśmy przyjechali na święta pracować.

Dzienazaodpowiedz Nowy wpis

Czyli nikt nie odpowie?? Ok

Proszeoodpowiedz Nowy wpis

Jak wyglada praca w recepcji? (system , kierownictwo , stawki itp) Kim jest lukaszek ?

Zuza Nowy wpis

Firma z bardzo dobrymi opiniami i niestety w obliczu tego co się dzieje może mieć poważne reperkusje sięgające również pracowników.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hotel Ossa? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
mir7

wieka firma w pierwszej kolejnosci przed koronowirusem zwalnia matke samotnie wychowujaca dziecko cos tutaj dodac

Cezary

Hotel Ossa ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może przestańcie tak marudzić!!

Tylko K

Jak tam teraz sytuacja wygląda? Płacą czy nie bardzo? Jak atmosfera i ludzie?

@Tylko K

Dopoki pracuje nie jaki łukaszek to cienkooooo typowy sk...ktory nic nie robi a od nowych cudow wymaga

@Tylko K

domagajcie sie przy przyjeciach tam aby dali wam czarno na białym umowe!

Byłam wiec wiem

Szczególnie uwazajcie jak podejmujecie sie tam pracy Nie jaka Aneta S....ktora rektrutuje nie daje od razuumowy do podpisania wiec nie wiadomo tak naprawde za ile sie pracuje za godz ile nalezne i ile godz pracuje sie Byłam 3 tyg tam i w/w paniusia d/s rektruacji oznajmiła ze sie nie nadaje bo to bo tam to itp Pracownicy tez na nowąosobe strasznie spod byka obserwują atmosfera nie za dobra w recepcji obserwują nowych pracownikow a pozniej donoszą do rektrutucjacej Anety S Nowo przyjetej osobie robią z czasem rozne niespodzianki zatem byłam i wiem jak jest NIE POLECAM! Samej rektrutujacej naprawde mozna wiele zarzucic bo jest co zarzucic bo sama nie jest w porzadku szczegolnie do nowych osob ocenia z góry mało miła ton słuzbowy inwigiluje pracowników szczegolnosci nowego/nową dluzej pracujace osoby w recepcji jak wspołpracownicy jej donoszą (probóją poł słówkami wyciagać informacje niektorzy z obsługi hotelowej nie powinni wogole tam pracowac beszczelnosc i chamstwo cwaniactwo glupie argumenty ze ktos bedac na przyuczeniu tak potraktowany i po 3 tyg out NIE POLECAM Po mnie Ps jeszcze kilkanascie osob w/w Paniusia out

syl

Jak tam jest jestli chodzi o prace jako kosmetolog?

czarnakiciakotka

Pracowałam tam ponad rok. Bardzo żałuje. Stawki żenująco niskie, nadgodziny niewypłacane ponad rok. Osoby na stanowiskach kierowniczych to znają się chyba tylko na opieprzaniu innych. Najgorszy i najgłupszy jest zastępca dyrektora gastronomii. Jego ego jest odwrotne do postury, wiec olbrzymie. Powinien otrzymać dożywotni zakaz pracy z ludźmi. Mnóstwo niekompetencji u wszystkich, szefowe sprzątaczek głowy noszą w chmurach bardzo źle traktując podwładne, ale ostatnio same musiały sprzątać bo już nikt nie chce pracować. Naściągali Ukraińców którzy godzą się pracować za 7,20 na godzinę! Mam nadzieję że to wszystko upadnie i zajmą się tym ludzie którzy znają się na hotelarstwie, gastronomi i potrafią pracować z ludźmi.

tyt

Na wypłate czekałam ponad miesiąc a nadgodzin nie policzyli mi wcale.

miuk

hghj, raczej nie spodziewajcie się aby teraz jakiś ludzi poszukiwali. Konkurencja jest naprawdę spora i wiele rzeczy trzeba robić we własnym zakresie niestety. Nie mam tylko pewności czy u nich przyjmą dziewczyny na jakiś staż/ praktyki co by się podszkolić

Katherin

Byłam w Ossie raz, to była moje pierwsza praca, pierwszy dzień i dzięki temu, że trafiłam do tego hotelu, mam uraz do końca życia do pracy jako kelner. Zero poszanowania dla pracownika, stanąć na chwilę nie można, ciągle musisz zapieprzać, ja "pracowałam" przez 13h, moja przerwa trwała niecałe 15 min, do toalety jak chcesz wyjść musisz się pytać kierownika (?) sali. Dla mnie to była jakaś kpina. Jeśli dobrze pamiętam w noc, którą ja pracowałam kierownikiem był Marek (jeśli dobrze pamiętam). Jedyne co potrafił to drzeć na wszystkich mordę i wyklinać. Hotel niby 4-gwiazdkowy, a ani jednej nie powinien dostać za to co wyprawia z pracownikami.

możecie wierzyć lub nie, ale praca tam to masakra... oczywiście prawdą jest to co piszą poprzednicy... czas pracy standardowy wynosi 12 h, a jeśli zachodzi potrzeba to oczywiście dłużej. Nie ma mowy o wolnym weekendzie, świętach to absolutnie nie, praca często gęsto po nocach, cały czas na stojąco. Jeśli chcesz wolny weekend to jeszcze z pytaniem "a po co ci?". z przerwami 15-20 minut dziennie. zrobisz coś źle- dostajesz op**, będziesz stawał na głowie to nikt nie zauważy a i tak będą wiedzieli co powiedzieć. nadgodziny niewypłacane miesiącami. oczywiście nie ma mowy o żadnych podwyżkach, nawet umowę o pracę ciężko tam dostać. zdecydowanie nie polecam.

Mefiu

Najgorsza praca jaka może być czasem na 12 h nie ma w ogóle przerwy !!! Odradzam pracować w tym hotelu już nigdy więcej tam nie będę pracować...i nikomu nie polecam,traktują pracownika jak śmiecia, dziwne że inspekcja pracy się za to nie zabrała a powinna,jeszcze raz gorąco nie polecam.

ktos pomoze?

szarpi, ale chyba nie pracowales w hotelu, tak? wiecie, to trzeba lubic. Aha, jaka atmosfera w Hotel Ossa, ok?

Mirek

To raczej chodzi o stanowisko, praca recepcjonisty jest praca stojącą, nie wazne, czy jest gość, czy go nie ma, stac trzeba.

Tak przerwy to maks 20 minut po uprzedniej długiej rozmowie z kierownikiem ile to na tym się traci że my mamy przerwę.

cv

Czesto i tego nie ma,a pracuje sie tam i 16h Na 17.00 do 4.00 na pelnych obrotach,i na 11.00spowrotem.Jak nie to aut! Zero! Poszanowania dla czlowieka do tego. Rotacja tam byla ogromna,teraz mimo braku chetnych nic sie nie zmienia,podwyszki-matrix,troche jeden z dyrektorow prubowal ratowac temat,ale to tylko dyr.i... Teraz zostal jakis wloch ktory nie ma pojecia o niczym,bedzie jeszcze slabiej Na kasie kombinuja jak moga,nie placa na czas Szkoda nerw sil i czasu Chyba ze jestes tam jako ,,plecak,,-to tak nic nie robisz a kase bierzesz-zadanie zgladac i donosic ewen.jak nic nie wytropisz,to wymyslisz( kierowca) kilka takich osob jest! :-)

Look

Cześć...... miałem przyjść tam do pracy. Dzięki za info....... 15 min przerwy na 12 godz?!!!! Szok... napewno nie skorzystam. POZDRO!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Ossa - Ossa

• Jak się pracuje w Hotel Ossa?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Ossa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel Ossa