Opinie o PGM Polska Grupa Merchandisingowa w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PGM Polska Grupa Merchandisingowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGM Polska Grupa Merchandisingowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGM Polska Grupa Merchandisingowa w Wrocław

Kamila Nowy wpis

Warto tu aplikować?

Aneta Nowy wpis
@Kamila

Ja zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Wspólpracowałam z nimi jako koordynator, a jak zrezygnowałam, bo nie mogłam się dogadać z panią B., to prezes Pan P. już nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wezwania zapłaty należnych mi pieniedzy. Radze omijać ta firmę z daleka.

Święta prawda! Obiecane cacanki a glupiemu radość a potem płacz... czymś muszą przyciągnąć swoje ofiary żeby później przesympatyczna pani A. mogła się nad nimi znecac...

Aneta Nowy wpis

Ja również zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Wspólpracowałam z nimi jako koordynator, a jak zrezygnowałam, bo nie mogłam się dogadać z panią B., to prezes Pan P. już nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wezwania zapłaty należnych mi pieniedzy. Radze omijać ta firmę z daleka.

ewa Nowy wpis

no jak widac rozwija sie i to bardzo dobrze, nawet w tej firmie widziałem spoo ogłoszen na te stanowiska tylko, teraz jakos rekrutacja musiała ucichnac bo nikogo nie szukaja.

szukacz

Pomono rozczarowań jakich doznali niektózy na rozmowie rekrutacyjnej - może ktoś będzie miał ochotę zgłosić się na stanowiska: Koordynator merchandiserów, Supervisor, Merchandiser lub Specjalista ds. sprzedaży. Znalazłem na stronie firmy z informacją, że chcieliby nawiązać długotrwałą współpracę w ramach rozwoju firmy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PGM Polska Grupa Merchandisingowa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Nie doszły pracownik

Moja opinia będzie troszeczkę subiektywna, gdyż przechodziłem rekrutację w tej firmie i na szczęście sam podziękowałem. Pani z działu HR miła, fajna, sympatyczna, bez jakiejkolwiek wiedzy z zakresu HR i szacunku dla potencjalnych pracowników. Kiedy jestem na drugim albo trzecim etapie procesu rekrutacyjnego to oczekuję, że po pierwszej rozmowie zostaną spisane główne informacje, których nie zawarłem w CV z przyczyn oczywistych. Niestety w tej firmie przy każdej rozmowie, czy to telefonicznej, czy w siedzibie firmy miałem potwierdzenie niekompetencji Pani A. z działu HR. CZY TAK TRUDNO PRZY ROZMOWIE Z KANDYDATEM SPISAĆ SOBIE WAŻNE RZECZY??? POWIEM INACZEJ - kiedy człowiek idzie na rozmowę kwalifikacyjną stara się przygotować, jak najlepiej - dlatego, kiedy słyszę pod koniec pytanie "ale zaraz mam do Pana pytanie, Pan nie ma wykształcenia marketingowego" to od razu zabieram manatki i wychodzę. To był przykład, sens jest taki, że firmy zawracaj (usunięte przez administratora) ludziom, przez pracowników HR którzy nie mają na tyle rozumu, żeby przeczytać CV przed zaproszeniem kandydata.

...

Hmm... ciężko jest mieć zagwarantowane w umowie na okres próbny to, że następna umowa będzie na czas nieokreślony, co oczywiście obiecywali na rozmowie... czymś trzeba przyciągnąć potencjalnego kandydata... gorzej z dotrzymaniem obietnicy...

merch

witam, Pracowalam ponad rok w tej firmie. Jezeli chodzi o moją osobę byłam zadowolona z współpracy. nie było problemu z wypłacaniem pieniedzy. Jedyny minus to brak kontaktu z przedstawicielem. Odnosiłam czasem wrażenie że Pani przedstawiciel wgl nie wie kim jestem. Ale znam pare osób które pracowały i niestety wynagrodzenie otrzymywały z opóźnieniem kilku tygodniowym. Ale ogólnie na terenie śląska polecam. Mają świetny projekt TWIN!! można nieźle zarobić:D nie wie ktoś czy w 2015 roku tez odbedzie sie projekt TWIN???

merch

Potos

Podobno to co obiecują na rozmowie rekrutacyjnej w rzeczywistości ma niewiele wspólnego ze wcześniejszymi ustaleniami. Zastanawiające jest to czy można to uznać za prawdę również i teraz czy kierownictwo firmy coś z tym zrobiło - zmieniło swoje nastawienie odnośnie tego typu podejrzeń, lepiej chyba byłoby być pewnym tego gdzie się chce pójść.

ania

Hej, czyli tak właściwie to jaki największy problem ma PGM Polska Grupa Merchandisingowa? Bo sporo osób nie poleca, ale jednak nie napisze konkretnego powodu. duza część narzeka na jakieś opóźnienia w wypłatach, czy wysokość stawek. Dziwi mnie to jednak, bowiem chyba stawkę znacie wcześniej, to nie trzeba sie na to zgodzić.

Hostessa

Pracowałam dla nich przez kilka miesiecy jako hostessa, stawka zawsze 8 na reke albo niższa. Po z tym mają duże problemy z wypłatą ponieważ pieniądze przychodza po 2 miesiacach ZAWSZE ostatniego dnia terminu, albo po terminie. Bardzo słabe stawki ale zawsze coś...

Ups... czyjeś ego zostało muśnięte... pewnie, można siedzieć na Kuroniowce a można pracować tylko, że w normalnych warunkach, a nie mając za szefa debilna babe, która leczy swoje kompleksy ponizajac innych. W ten sposób kompleksów się nie pozbędzie. Szczerze współczuję bo zawistni ludzie nigdy nie są szczęśliwi. Nie sa to opinie z palca wyssane, a jeżeli komuś odpowiada takie traktowanie to pogratulować niskiego poczucia własnej wartości. P.s. drogi studęcie przez "ę" czytaj ze zrozumieniem!!! Jeśli nadal nie rozumiesz to studia chyba nie za wiele Ci dały...

A nie. No pewnie. Można pozwolić robić z siebie idiotę, dawać się ponizac i upokarzac. Moze niektórzy to lubią, zwłaszcza takie (usunięte przez administratora) i lizusy. Tacy to nawet nie pisną bo nie mają za grosz honoru. Wszyscy tam są siebie warci. Jedno jest pewne: to nie jest miejsce dla normalnych ludzi, a takie sprzedajne szmaty na pewno tam sobie poradzą.

zwolniona

zgadzam sie w 100% nie polecam, wrecz odraczam... A co do Pani A. To szkoda słow...

Praca w terenie ok, starają się wypłacać wynagrodzenie na czas. Jeśli chodzi o pracę w biurze na ul. Kukuczki odradzam, początkowo wszystko się wydaje super, ale to tylko pozory. Chamstwo i absurdy na każdym kroku, zawalanie obowiązkami za marne pieniądze. O podwyżce nie ma co marzyć, owszem obiecują ale nie dotrzymują słowa. Wolą zwolnić i zatrudnić kogoś nowego za niższą kasę niż dać komuś podwyżkę. A co do pani A. to działów w firmie jest kilka, tylko że pani A. wtrąca się w pracę każdego działu i jest wyjątkowo nieprzyjemna. Bardzo lubi wyżywać się na innych i często spędza czas na szukaniu pretekstu aby się do kogoś doczepić. Chcąc podjąć jakąkolwiek dyskusje z A. usłyszymy tylko wrzaski i trzaśnięcie drzwiami oraz że jesteśmy idiotami. Jak ktoś szuka pracy na kilka m-cy to spoko, jakieś doświadczenie zawsze można zdobyć, ale nie będzie to stała praca, w firmie często są prowokowane konflikty między ludźmi co powoduje że najczęściej pracownicy sami się zwalniają, bo ciężko się pracuje dzień w dzień w takiej kiepskiej atmosferze. Pracowałam w tej firmie i potwierdzam że te wszystkie negatywne komentarze to prawda, brzmi nieprawdopodobnie ale niestety tak jest.

PATI
@ja

Witam . Była pracownikiem owej firmy w roku 2014 na przełomie wakacji . Czy ktoś potrafi mi udzielić informacji skąd mogę otzrymać zaświadczenie o nie wykonywaniu ju pracy dla danej firmy . Wedle nich nie jestem w ewidencji , to ciekawe skad mam wygagrodzenie i wystawiony PIT !!! pROSZE O POMOC!!!!

Na pewno nie jedyny! Takich osób znajdzie się mnóstwo! Niedługo z pewnością się to uwiarygodni...

Pan A.

Firma PGM , jeżeli zamierzacie współpracować z firmą radzę bardzo poważnie się zastanowić !. Dla pracowników : nie wypłacają należnych im pieniędzy . Firmy które chcą współpracować z PGM radzę z ich usług zrezygnować ,zatrudniają pracowników którzy nie Mają zielonego pojęcia co robią , dzienne raportowanie merchandisera nie jest sprawdzane przez Koordynatorów !

k.

pracowałam tam, wcale tak źle nie było, pieniądze normalne

cynik

mirek ja wiem, nie o to mi chodzi, chodzi mi tylko o to, że opinie o firmach w necie nie zawsze są miarodajne, a opinie tutaj wyglądają jak pisane cały czas przez jedną osobę, z tego co się dowiedziałem to tam kilka działów jest, a tu tylko cały czas o jakiejś pani ani, a ja nie miałem rozmowy z żadną ania i nie sądzę zeby ta pani we wszystkich działach rządziła. No i jak już pisałem o moim aktualnmym pracodawcy opinie są jak z kosmosu, gdybym je przeczytal przed rozmową to nawet bym nie poszedł - i co się okazało ja jestem zadowolony z pracy

cynik

byłem na rozmowie rek w tej firmie i wszystko wyglądało ok, co prawda nie pracowałem tam, ale wiem z doświadczenia że czesto opinie o firmach sa tak naciągnięte, pisane ręką ludzi, którym właśnie coś w życiu nie wyszło, którzy próbują znaleźć winnych wszędzie dookoła nie patrząc na siebie - tak własnie było z firmą w której pracuję teraz - opinie o zgrozo! a ja jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o PGM Polska Grupa Merchandisingowa - Wrocław

PGM Polska Grupa Merchandisingowa