Opinie o PROMAR w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PROMAR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROMAR o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMAR w Łomianki

Mi wpadła w oko oferta specjalisty ds. zakupów, ale nie wiem co mogę spodziewać się po stabilnym zatrudnieniu. Od razu dostaje się umowę na jakiś dłuższy czas czy jak to wygląda? Firma oferuje miłą i przyjazną atmosferę. Czy ze wszystkimi da się dobrze żyć i mówić wszystkim po imieniu? To ułatwia sporo relacji.

Jest tak, w Zawierciu, że liderzy super, kierownicy jeśli się starasz w razie czego pójdą za tobą, wiadomo pani dyrektor ma decydujące zdanie, ale ludzie super tam są, choć jak wszędzie trzeba się pilnować.. Bo każdy człowiek jest inny i niektórzy lubią za plecami gadać i latać na tzw górę. Z kasą jest różnie, często premi nie ma tylko podstawa, a to za mało sprzedali, a to coś odpadło, a to ktoś błąd popełnił, chyba 2-3 błędy mozna, nowy pracownik po miesiącu,a cały dział odpowiada premia jeśli się nowy pomyli.. Jeden szybciej łapie drugi dłużej, dział odpowiada, łzy się zdarzają.. Potem się nauczy i jest lepiej. Ja po 3 tyg w firmie dostałam ucznia, zdziwiona byłam, bo tzw ochronka nie minęła, ale ja szybko łapie, ale po roku miałam sama błąd który był na dużą produkcję i prawie mnie pracę kosztował, ale liderzy i kierownicy nawet ci którzy mnie raczej nie lubili poszli i wstawili się za mną. Jak ktoś ciężko pracuje i nie wadzi komuś to da radę.

No to fajnie, że liderzy super. Bo to mega ważne. Fajnie, że można liczyć na wsparcie. A czemu tak jest, że dział odpowiada za premię, a nie każdy za siebie indywidualnie?

Nowo przyjęty
@Karolina

Bo każdy (usunięte przez administratora) każdego nie wiesz o tym? Np mechanik W.N R.M największe nieroby a wybijają się czym kłamstwem i chęcią zablysniecia przed Góra (usunięte przez administratora)

@Nowo przyjęty

To dość mocne słowa... Masz jakieś dowody na to, że faktycznie tak jest? Opiszesz jakieś sytuacje, które by na to wskazywały?

nie polecam Nowy wpis

omijać szerokim łukiem dyrektorka z Virtu zrobiła z firmy (usunięte przez administratora), w Virtu sie cieszą a w promar placzą, kierownicy o mój boże brak słów nie bede pisał więcej poprostu omijać bo dorobicie się garba i na koniec powiedzą wam że slabo się staracie, pracowałem na wszystkich maszynach oprócz mini produkcji tam gdzie odważają małe ilośći traficie na zasypy to was pan z CC wykończy:) lubi donosic wyssał to z mlekiem, na górze po schodach 2 piętro na produkcji pokój oj jakie tam cuda się działy ale to tylko pan Ł wie co robił ludźmi

Stefan Nowy wpis

Jakby przetłumaczyć sformułowanie o wynagrodzeniu adekwatnym do posiadanych kompetencji na język liczb, to jaką, by to dało kwotę? Pytam o zarobki na stanowisku technologa-handlowca. Piszą na stronie firmy również o tym, że zapewniają narzędzia do pracy, jak choćby auto oraz miłą i przyjazną atmosferę. Na forum zaś pisano, że kierownictwo potrafi się wstawić za pracownikiem, nawet w przypadku grubego błędu. Każdy może na to liczyć?

koleś Nowy wpis

Witam was pytanko ile może u was zarobić magazynier za miesiąc pracy na początek pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PROMAR? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Gosc

Powiecie coś więcej o zarobkach i nadgodzinach

@Gosc

A o jakie stanowisko konkretnie pytasz?

Anonimowy
@Gosc

Na początku zarabiasz coś koło podstawy. Potem gdy po miesiącu zleceniówki przejdziesz na umowe to możesz sie starać o premie, musisz wyrobić sobie kompetencje na dane stanowisko, jak się zgłosisz do kierownika to sam Ci powie które najlepiej żebyś zdał(a) i w zależności od zdobytych kompetencji masz jakiś % z wypłaty dodatkowy. Co roku są podwyżki, ale nie są one jakieś wielkie 200-300 zł brutto.

Pomarańczowy
@Karolina

O twoje stanowisko pytam przeszłaś z konfekcjonera na biurko pozdrów Pinokia środkowym palcem człowiek bez rzadnych kwalifikacji na swoim stanowisku zna się jedynie na Witoldzie i jego kochankach w pracy Monika S

Stefan
@Pomarańczowy

Nic nie umknie Twojej uwadze? Skoro tak, to nie wątpię, że doskonale pamiętasz swoją rozmowę rekrutacyjną. Napisz więc proszę o co pytają i ile trzeba odbyć spotkań by się dostać? Interesuje mnie stanowisko technologa-handlowca.

Ciekawa

Witam powiecie jak wygląda praca w firmie promar czy ten zapach tych przypraw jest jakoś bardzo uciążliwy ? Bo już słyszałam różne wersje

Marzena
@Ciekawa

Jakie wersje i od kogo słyszałaś?

Ciekawa
@Marzena

Że ludzie mają problemy z nosem ,że mają krwawienia ja nie mówię że wszyscy ale że się zdarza. Od mojej fryzjerki słyszałam że ma klientkę która tam pracuje to że znów ma kaszel bardzo i dlatego pytam czy to jest rzeczywiście tak jak mówią.

Ewelina
@Ciekawa

Krwawienie z nosa z powodu zapachu? Chyba bardziej prawdopodobne byłoby to w chwili gdyby przepuszczali sobie te przyprawy przez nozdrza. Co do kaszlu to sama ciekawa teraz jestem. Nie dbają tu o przewiew / wentylację?

Jak tak patrzę, to opinie są tu dość podzielone. Jedni z Was piszą, że macie dobre wspomnienia z tą firmą, a inni nie. Jak to w końcu jest? Może ktoś jeszcze się wypowie?

Sławomir

W oddziale w Zawierciu podejście dyrekcji i zarządu do pracownika jest nie spełnia podstawowych wymogów kultury i poszanowania drugiego człowieka. Pracownik biurowy, produkcji i każda inna osoba, która "współpracuje" z kierownictwem jest traktowany jak byt, który trzeba wykorzystać, wyeksploatować a po najmniejszym sygnale sprzeciwu zwolnić. Zwolnienia z dnia nadzień to standard, który firma utrzymuje jako standard. Wnioski każdy powinien wyciągnąć sam i podjąć "życiową decyzję" czy współpracować z taką firmą.

Robert
@Sławomir

Widać, że komentarz napisał Sławomir, który nigdy tam nie pracował. Komentarz nie ma w ogóle pokrycia z rzeczywistością jaka panuje w Promarze.

Sławomira
@Robert

Komentarz jest bardzo prawdziwy, w 100% oddaje rzeczywistość. Kadra zarządzająca bez kompetencji/ folwark. Każdy chce dla siebie jak najwiecej ugrać. Założę się, że w tym momencie każdy z tej kadry próbuje udobruchać Prezesa licząc, że to im trafi się jego stołek Po odejściu na emeryturę. Jeśli możesz to omijaj z daleka to miejsce.

Sławomira2
@Sławomira

Jest w tym bardzo dużo prawdy, też nie polecam tam pracy. Jestem byłym pracownikiem firmy.

On

Pytanie mam gdzie zakład wysyła na badania?

Hellboy

Witam chciałem się zapytać o pracę na magazynie jako wózkowy jak płacą na poczatek? dodam , ze mam uprawnienia udt na wozki specjalistyczne wysokiego składu oraz kurs na suwnice i podesty ruchome staż na wózku 6 lat

Vanbet

Promar praca wygląda tak zaczynająć od tego że w umowie jest napisane 6-14 14-22 a wygląda to rzeczywiscie tak 6-14 7-15 8-16 10-18-12-20 tu są 2 zmiany?nadgodziny? nie ZAPŁACĄ WAM!!! ndgodziny są czestośćią w tej firmie wygląda tak zostajesz 40min dłuzęj za te 40min nie masz zaplacone.Nadgodziny każa odbierać i nie kiedy ty chcesz a kiedy kierownictwu pasuje. Kolejna sprawa Pani Iw... Jeżeli pracujesz w tej firmie xxx czasu przychodzi ktoś nowy . Przykład z życia firmy:przyszła Pani umówiłą się przyjdzie do pracy jeżeli dostanie wolne w sierpniu owszem dostała a stary pracownik bije sie o urlop.Ty nie ustalasz kiedy urlop tylko kierownik czy mu twój termin spasuje.Kolejna sprawa Wynagrodzenie 2500zł brutto daje 1808zł netto Premia? Co miesiac premia jest Inna. Jeżeli pijesz alkohol to kierownicy takich pracownikó lubią i dyrektorka 2 przykłady: Pacownika nie było tydzień przyjeli na nowo, opił się na zmiane przyjęty na nowo. chcesz pracować wywalą cię:):) kierownicy? opiszę przykład i starczy Pan ł... Stosuje wobec pracownikow mobbing wyzwiska przykład?przychodzi nowy pracownik na "Maveta" zaczyna się naśmiewać wyzywać go przy innych:/ Kolejny siedzi na górze nawet zejść mu się nie chce zapytać czy wszystko ok. Dwóch Braci który jeden mowi tak drugi tak zero zrozumienia. Dyrektorka=Dyktatorka wystarczy... Kto pracował w Virtu zna tą pANIĄ i wie jak sie zachowuje... przykład: Pan który jest chory odezwał się kiedyś na zebraniu Pani miło powiedziała że "zaraz może w zakładzie nie być osób niepełnosprawnych" miłe słowa:)Ogłoszenia nie wiszą dlatego że firma się rozwija tylko dlatego że mądre osoby odchodzą z tego obozu... mówisz o pracownikach którzy pracują lata? chyba nie mową o tych którzy podpierniczają bo już przyładow nie bede pisał i bardziej was pogrążął.Ludzie po 10 latach pracy odeszli jak to ANTY kierownictwo weszło w rządy.Kolejna sprawa Urlopy? przyjmujesz się do Promaru powiedz Pani I.. kiedy chcesz urlop Pa pani załątwi ci od ręki.przykład przyszła Pani nowa do pracy dostała urlop w sierpniu 2 tyg bo miała wyjazd. Pracownicy którzy z nią w grupie pracowali takiego urlopu nie dostali dziwne? wątpie. Prezes spoko. "2. Jeżeli ktoś ma 10-15 zer to jest bezmyślnym debilem i tyle." Naprawde słowa jak przystały na kierownika Pana ł... który te zera daję od tak a potem jak chodzili się pytać za co to nie pamiętał.Morał omijać z daleka A JAK pANIE Ven chcesz podyskutować to raczej nie mamy o czym bo poziom wypowiedzi pana świadczy o tym że siedzi pan/pani na górze i (usunięte przez administratora) widzi co dzieje sie na dole.

Takos
@Vanbet

Czytam i nie wierzę. Widzę, że ktoś w końcu miał odwagę opisać temat szerzej xD

Lidia
@Vanbet

Potwierdzam. Praca w tej firmie tylko jeśli ma się dobre układy z kierownikami ( bracmi) i dyr (Monika). Zwalniaja za niekorzystny featbeck. Żenada. W dziale zamówień stary pracownik Ewa, uważajcie na nią, bo podpierdziela... poklepywaczka z HR z Łomianek trzyma się dzieki uprzejmie donoszę.Nie wiem jak na innych działach...

Agnieszka Pawlak

Przez kilka lat miałem "przyjemność" obserwować z boku w jaki sposób postępuje się z ludźmi w tej firmie. Pracownik nie jest kluczowy w tym zakładzie, zwalnia się ludzi z dnia na dzień z błahych powodów lub bez, wynagrodzenie przeciętne lub nawet marne, atmosfera tworzona przez kierownictwo rodem z lat 90, integracja zespołu kiepska i nie zanosi się na zmiany. W samym zarządzie nie potrafią się dogadać i co chwilę słychać o odejściach i przyjęciach. Nowe osoby pojawiają się w zarządzie ale niestety styl zarzadzania firmą pozostaje bez zmian. Samochody można wymieniać na nowe, rozbudowywać zakład, zmieniać wystrój wnętrz co kilka tygodni, organizować wystawne, zakrapiane imprezy, ale na uczciwe podejście do pracownika już nikogo tam nie stać. Firma dobra na start, bez doświadczenia ale przyszłości nie ma co z nią wiązać bo można się tylko rozczarować. Na szczęście mogę zostawiać tą opinię jako osoba stojąca z boku, słuchająca codziennych relacji od ludzi tam pracujących.

ALI

Witam Wszystkich Pracowników Promaru Zawiercie.Od dawna miałam ochote napisac o miejscu pracy gdzie spedziłam ponad dwa lata i mam bardzo miłe wspomnienia .Czytajac negatywne opinie jestem zła ,bo ja dzieki Promarowi bardzo duzo sie nauczyłam ,poznałam bardzo fajnych ludzi majacych bardzo duza wiedze o tym co robia i produkuja .szacunek dla Nich bo nie jest to łatwe.Zakład bardzo czysty mogacy poszczycic sie przestrzeganiem przepisów bhp itp.Jesli ktoś nie ma porównania i nie pracował nigdy na produkcji nie powinien zarzucać własnie Temu ZAkładowi nic .Ja z przyjemnościa pozdrawiam Wszystkich pracujacych w Promarze i dziekuje za przyjemna i bardzo fajna prace .Było mi bardzo miło .!!

Przemysław
@ALI

Miło czyta się pozytywne wspomnienia z danego miejsca pracy. Pozwolę sobie zadać Ci ważne dla mnie pytanie. Czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą z powodzeniem aplikować?

byłypracownik
@Przemysław

Tylko Takich przyjmują:) bez doświadczenia ważne żebyś nie był była mądrzejsza od dwóch typów z Myszkowskiego:) bo wywala na zbity pysk i jak by ta Pani grubiutka malutka zaczeła się interesować ludźmi a nie zastraszaniem że zwolni to było by inaczej, Firma Jako Firma nic złego nie można powiedzieć ale ludzię którzy tam pracują "wyżej" to już inna bajka Prezes powinien najpierw zająć się tą kadrą:)

Robson
@byłypracownik

A dlaczego tam już nie pracujesz były pracowniku? I od kiedy? Co to za typy z Myszkowskiego?

Wars

Czy to prawda że odszedł jeden z prezesów firmy lub jaki jest powód.

Kamila
@Wars

Tego akurat sama nie wiem - jestem dość nowa na forum i dopiero szukam informacji o tym pracodawcy. Może ktoś inny zechce pomóc w tej kwestii. PROMAR właśnie teraz prowadzi rekrutację: https://www.promar.pl/pl/kariera Planowałeś tam aplikować?

Szukający

Mam nadzieję że u was nie ma toksycznej atmosfery jak w jednym z zakładów w Zawierciu (nazwy na forum nie wymienię) gdzie krzyki i mobbing to na porządku dziennym.

Zawiercianin

Ja pracowałem w Zawierciańskim Promarze , kierownicy nie chcieli mnie dopuścić do żadnej z maszyn a po dwóch dniach zostałem zwolniony z pracy bo brak mi umiejętności obsługi maszyn w zakładzie Nie polecam , Nawet nie wiem czy zostanie mi zapłacone za te dwa dni

@Zawiercianin

W Zawierciu najbardziej nieadekwatnym pracownikiem jest Pani dyrektor, który została wyrzucona z Virtu którego mało co nie rozwaliła, jakim cudem udało się jej dostać do Promaru nie wiem, ale jeśli właściciel nie zareaguje to szybko to padnie. Zresztą widać jaki jest przemiał ludzi.

Papilon

Pani dyrektor jest w Promarze od kilku lat i jakoś firma nie padła a wręcz przeciwnie ciągle się rozwija.

Intarnauta

A tam w Zawierciu jak byłem przejazdem koło Promaru to chyba jest kilaka tych zakładów?

Intarnauta

Przeczytałem wszystkie komentarze aż mnie oczy rozbolały.

Wojtek

W jaki sposób jesteście rozliczani ? Są jakieś premie ? Ile stawka?

Mirek

Kto ma cennik maszyn ?

Zostaw merytoryczną opinię o PROMAR - Łomianki

• Jak się pracuje w PROMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PROMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMAR?

PROMAR