logo Millennium Travel International Sp. z o.o.

Millennium Travel International Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Millennium Travel International Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 06:56:44
Wiesz coś na temat firmy Millennium Travel International Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.
dfgh 2016-02-08 14:57:00
hej, jezeli ktos ejst zainteresowany praca u nich to maja fajan oferte dla osob kore chce wyjechac za granice jako pomoc rezydenta na lato 2016 np. do Grecji
kami 2016-02-14 15:14:05
o to wydaje się mega fajna propozycja @dfgh. Ciekawy jestem tylko co takeij osobie zapewniają, bo z tego co wiem to często jest to tylko darmowa podróż
kdsp 2016-02-18 20:09:17
No nie tylko @kami jest wynagrodzenie podstawowe + prowizja, dzień wolny, zakwaterowanie i przejazd, ubezpieczenie także wszystko co można tylko chcieć.
lemak 2016-02-23 14:27:36
kdsp, to faktycznie brzmi dobrze. Mnie za to zadziwiła oferta na specjaliste ds. IT i systemów rezerwacyjnych. Wymagają głównie poprawności językowej w mowie i piśmie i komunikatywnej znajomości j. angielskiego, a wykształcenie kierunkowe (IT) jest dopiero na 3 miejscu.
smile 2016-02-26 21:34:11
Widać nie zalezy im tak bardzo na posiadaniu doświadczeniu @lemak, bo w końcu najważniejsze są umiejętności i kwalifikacje do odpowiedniego zawodu. A są jakieś benefity? Dzięki za odpowiedź
Ofiszal 2016-03-09 19:57:45
to bardzo dobrze, że nie zależy im tak bardzo na doświadczeniu. Ile to się teraz żartów słyszy, że firmy poszukują osoby 25-letniej z 10-letnim stażem pracy :) No a jeśli chodzi o benefity @smile to ja widzę, że nie mają nic określonego. Wiem tylko o tym, że przeprowadzają szkolenia.
igor 2016-04-13 20:57:20
im chyba zależy na bystrości i kompetencji w sensie podejścia do pracy. Jak widać doświadczenie to obecnie nie wszystko, na szczęście @Ofiszal :) pozdrawiam
stasziek 2016-05-16 09:39:23
hejo! i co powiecie na nowe oferty od nich? bo pojawiła się jak na razie ta jako doradca klienta i oczekują komunikatywnej znajomości j. angielskiego, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem no i wykształcenia wyższego.
Zostaw swoją opinię o Millennium Travel International Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millennium Travel International Sp. z o.o.