logo RUCH S.A

RUCH S.A

Kielce

Opinie o RUCH S.A

anonim 2009-05-30 22:22:59
to jakaś parodia!Duża firma licząca się na rynku w Polsce a nie umie przejść na nowatorskie rozwiązania techniczne, zatrudnia beznadziejnuch kierownków hurtowni, którzy nie UMIEJĄ poprowadzić dobrze działającej hurtowni!
Ludzie pracujący chący pracować dobrze nie mogą bo im się na to nie pozwala
PH fmcg 2012-01-05 11:24:18
powiem tak. przez ostatnie 4 lata w pracy w RUCH jako przedstawiciel fmcg byłem zadowolony. Były czasy lepsze i gorsze ale jak ktoś pracował sumiennie wyciągał najmniej 2500zł na czysto po odliczeniu kosztów paliwa i zusu(na takie zarobki potrzeba około 30 przeciętnych zamówień dziennie ale nie przez telefon tylko aktywnie z klientem) w lepsze miesiące do 5000zł.Problem zaczął się z nadejściem nowego systemu SAP. Kuriozalna sprawa bo jako przedstawiciele handlowi mamy klientów, mamy zamówienia ale nie ma nam kto ich wypisać bo zwolnili fakturzystki, owszem dali laptopy ale SAP bez nakładek jest tak topornym narzędziem że spowalnia prace. Efekt jest taki że klientów mamy zamówienia też ale nie damy rady wypisać więcej zamówień niż 15 dziennie robionych na telefon a co za tym idzie nikt nie zarobi więcej jak 1500zł
mejn 2016-05-19 08:45:18
oczywiścioe, że się opłaca jak masz dobnrą lokalizację i masz świetne wyniki sprzedaży. a tak z innej beczki - jak się pracuje w takim kiosku to jak z toaletą?
Zostaw swoją opinię o RUCH S.A - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RUCH S.A