Opinie o Sklepy Komfort - Łódź w Łódź Aleja Włókniarzy 236

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sklepy Komfort - Łódź. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sklepy Komfort - Łódź o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklepy Komfort - Łódź w Łódź Aleja Włókniarzy 236

@Klient Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam zakupu dywanów przez stronę KOMFORT.Oszukują odnośnie terminu dostarczenia.Generalnie termin dają 5 tygodni,a po 6-7 tygodniach dalej nie ma dostawy , chociaż w e-mailu obiecują 5 dni. SKANDAL !!! Firma bardzo nie solidna !!!.NIE POLECAM !!

Klientka Nowy wpis

Nie polecam salonu przy Al.Wlokniarzy Kilkakrotnie robilam zakupy Ostatnio tydzien temu kupowalam dywan i 2 poduszki dekoracyjne Personel byl mily i bardzo pomocny Natomiast dzisiaj pojechalam po dywanik i jakie nie mile zaskoczenie 3 znudzonych panow ktorzy nie raczyli nawet odpowiedziec mi na pytanie Udali ze nie slysza Jeden jeszcze jadl i bujal sie przy kasie Drugi rozsiadl sie za biurkiem i siedzial jak pan na wlosciach A trzeci stal i patrzyl sie w fakture Tak sie lekcewazy klienta ktory zostawia u nich pieniadze W koncu nie wytrzymalam i sie odezwalam to ten zza biurka wyprosil mnie z salonu jak z wlasnej posesji Juz nigdy nie odwiedze tego salonu Nie polecam nikomu

Magda Nowy wpis

Ile jest oddziałów tej firmy na ten moment ? Który oddział jest dla Was najlepszy?

Adam2 Nowy wpis

Nie polecam salonu przy al.wlokniarzy Łódź dluga obsluga maja problem z system kiedy musza dokonac zwrotu pieniędzy.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Anana Kofana

Wszyscy uciekają z tej firmy bo cisną niesamowicie i przełożeni to Oszołomy. Zastanów czy rekrutować tam bo stracisz tylko czas i nerwy. Rekruterzy niemili, niekompetentni. Strata czasu. Dotyczy także działu IT.

Zuzanna
@Anana Kofana

Czy z Twojej wypowiedzi wynika, że pracujesz, lub pracowałaś w firmie Sklepy Komfort w dziale IT? Rozumiem, że pracodawca nakłada każdemu pracownikowi plany do zrealizowania. Czy oferuje za to jakiegoś rodzaju premie? Bardzo proszę o wypowiedź na ten temat.

ANTYprywaciarz

nie polecam, rekrutacja na beznadziejnym poziomie, rekruterka wścipska, zadaje pytanie w ogóle nie związane w tematem, brak szacunku dla kandydata - ogólnie nie mile wrażenia z rozmowy. Zachowują się tak jak by praca u nich była pracą marzeń, tymczasem nic nie mają do zaoferowania.

Kociol ,nie polecam

Miszcz

Nie polecam salonu na Św.Teresy przy Tesco.Zamowilem w salonie chodnik.Zapewniano mnie,ze bedzie do odebrania w ciagu niecalych dwoch tygodni,czekalem ponad trzy.Porazka.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklepy Komfort - Łódź - Łódź

• Jak się pracuje w Sklepy Komfort - Łódź?

Zobacz opinie na temat firmy Sklepy Komfort - Łódź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklepy Komfort - Łódź?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sklepy Komfort - Łódź?

Kandydaci do pracy w Sklepy Komfort - Łódź napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sklepy Komfort - Łódź