Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Czy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jacek Nowy wpis

Serio nie wypłacają tu wynagrodzenia? Bo widziałem wiele takich wpisó. Jak jest teraz bo podobno szukają ludzi do pracy, a wiadomo że nikt za free nie będzie robił. Kasa jest już na czas?

Dagmara Nowy wpis
@Jacek

???????????? jak ta firma już nie istnieje ????

Zniesmaczona

Brak mi słów na zachowanie właściciela firmy.Jak można zostawić pracowników bez jakichkolwiek środków finansowych na święta, wstydu nie macie!!!!!!!!

Max
@Zniesmaczona

Brak słów wstyd żeby ludzi bez pieniedzy zostawić

Hsha
@Zniesmaczona

Bravo, dzięki. Ale dokładnie tak było i nadal jest.

Szymanski Nowy wpis
@Hsha

Najgorsze jest to ze ogłaszają się i szukają ekspedientek Uwaga tylko nie Szymański Chcesz pracować za darmo to się zgłoś

17.11.2020 wypłaty nadal nie ma na koncie pasożycie i dorobkiewiczu stary właściciel by się w grobie przewrócił jakby zobaczył co się dzieje w obecnej firmie jak się szarga dobre imie i nazwisko Szymański szkoda gadać

Szymanski

Dokładnie nie ma porównania

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Właśnie, ma ktoś kontakt do firmy ?

Gosc

Witam. Szukam kontaktu do tej firmy ale nr. tel w internecie są nieaktualne. Czy ktoś może mi podać aktualny nr tel do kadr? ( Nie adres) Potrzebuję świadectwo pracy. Z góry dziękuję

Mam tego dosyć żeby 25.11.2020 nie było wypłaty to już jest żałosne nie polecam tego dziadostwa nikomu

Kancelaria Prawna

Witam. Już nie jedna osoba zgłaszała nam sprawę dotycząca wypłat w tej firmie oraz warunków pracy. Postanowiliśmy się tym zająć i każdemu pomożemy oraz udzielimy bezpłatnych porad. Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi w terminie wynagrodzenia lub bezpodstawnie zaniża jego wysokość, ciężko narusza swój podstawowy obowiązek terminowego wypłacania wynagrodzenia. Naraża się przez to na sankcje finansowe, karne oraz na ryzyko rozwiązania umowy o pracę przez pracownika w trybie natychmiastowym. Pracodawca ma bezwzględny obowiązek terminowego wypłacania wynagrodzenia za świadczoną przez pracowników pracę (art. 94 pkt 5 Kodeksu pracy). Wynagrodzenie to ma być wypłacane co najmniej raz w miesiącu, w stałym i uzgodnionym z góry terminie (art. 85 § 1 Kodeksu pracy). Termin ten powinien być określony w jednym z następujących dokumentów: układzie zbiorowym pracy, regulaminie pracy, regulaminie wynagradzania lub umowie o pracę (art. 86 § 1 Kodeksu pracy). Wynagrodzenie za dany miesiąc musi każdorazowo zostać postawione do dyspozycji pracownika niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym.

@Kancelaria Prawna

Pomocy jak sobie poradzić z tak nieuczciwym pracodawcą który ociaga się z niewyplacaniem pensji dzisiaj jest 22.11.2020 a my nie mamy za co żyć

Zero reakcji zero wstydu dzisiaj jest 22.11.2020 a my ciągle bez wypłaty na koncie na szczęście zainteresowała się tym faktem kancelaria prawna i jest szansa żeby odzyskać pieniądze bo my nie mamy za co żyć

Widać (usunięte przez administratora) totalne upadek firmy dzisiaj jest 19.11.2020 a wyplaty jak nie ma tak nie ma na koncie pasożycie jak ci sie żyję na ludziach którzy mają rodziny i nie mają co do gara włożyć. Ale i na ciebie przyjdze kolej jak ci ta firma upadnie i będzie trzeba wziąć się do roboty i iść do normalnej pracy

Dzisiaj mamy 13.11.2020 piatek i wypłaty nadal nie ma na koncie jaką trzeba być gnidą i pasożytem żeby zostawić pracowników na weekend bez wypłaty. 0 szacunku dla ludzi dzięki którym ta firma jeszcze funkcjonuje

Witam ponownie dzisiaj jest już 12.11.2020 a wypłaty wciąż nie ma na koncie długo będzie jeszcze trzeba czekać. Proszę w końcu wziąść sie do roboty i ruszyć swoje 4 litery

Hstoria lubi się powtarzać dzisiaj jest 11 listopad 2020 Święto Niepodleglosci i pieniędzy na koncie brak ale to już standarcik w tej firmie . No to czkamy do jutra bo dzisiaj to raczej już nie wpłyną.

Czy ktoś również dostał wypłatę dopiero 19.10.2020 z dziewiecio dniowym opóźnieniem to jest skandal a sprawa bedzie kierowana do PIP

Biuro

"Dziewięciodniowym" pisze się razem. Zapraszam tę osobę " Pracownik" , do biura firmy. Chętnie podyskutuję z nią na temat min. jej pracy. Myślę, że będzie o czym.To dopiero będzie skandal. O ile oczywiście będzie miała odwagę się pojawić. Czekam do piątku 6 listopada do godz. 12. Pozdrawiam Was . Violetta. I jeszcze jedno. Jak już mnie opisujecie, to chociaż piszcie poprawnie imię, bo ja waszych imion i nazwisk nie przekręcam.

@Biuro

O proszę polonistka się znalazła jak jesteś taka dobra z j.polskiego to w takim razie zmień zawód w swoim kierunku bo zarządzanie przedsiębiorstwem nie idzie ci za dobrze kiedy ludziom na czas nie wypłacasz wypłaty. Mi nie płacą za prawidłowe pisownictwo ale za prace która wykonuje i jeżeli ci sie ona nie podoba to mnie zwolnij a nie wypłacasz wypłatę 9 dni po terminie zawartą w umowie o pracę. A co do twojego imienia to rzeczywiscie pomyłka takich ludzi powinno się nazywać gnida wsza i tym podobne. A do do spotkania do gratuluje odwagi bo takich ludzi zgłasza się do PIP albo od razu wywozi na taczkach

I jeszcze jedno trzeba być głupim i pustym jak bęben żeby do prawdziwej opini na tym forum specjalnie stworzonym o pracodawcy i jego nierzetelności i uczciwosci odwrócić kota ogonem i zmienić temat o pisowni jakby to było forum z j polskiego

Również pracowalam w tej firmie wypłata nigdy nie była na czas, trzeba się ubiegać o pieniądze Co jest żałosne. Nikomu nie polecam tej pracy, a owa Pani to lepiej nie rozmawiać na ten temat :) są lepsze

Babeczka

Dlaczego usuwane są komentarze?

Max

Może są niewygodne

Wiatrak

Musiałam w trymiga sprzedawać bułki rogalik ciasta batony i inne artykuły bo nie nadążałam nad owadami tak mi podpieprzaly towar cholera jeszcze klima nie działała, człowiek spocony a starty naliczane były

Sysia

BRUD SMRÓD I UBÓSTWO, PROSZĘ ABY BECZKOWOZY TO WYWIEŹLI, ZENADA, NIECH SAMI WEZMĄ SIĘ DO ROBOTY, CHORA PRACA POWINNI USUNĄĆ TA FIRME, ROBALE ICH ZJEDZĄ

Sysia

Witam, czy krys and upadł?

Gabi
@Sysia

Jeszcze nie ale dlugo to raczej kariery im nie wróżę ta firma to jakaś porażka

Wiktoria
@Gabi

@Gabi, czy sama tam pracujesz? Krys-And rzeczywiście widnieje w KRS jako spółka w upadłości. Chętnie dowiem się, czy wciąż zatrudniają piekarzy. Może wiesz?

Andzia
@Wiktoria

Ogłoszenia sa o prace

Jagoda

Dzien dobry. Pracowałam i na szczęście już nie. Toż to można się zapracować nadgodzinami i najlepiej za darmo. Nie mówiąc w jakich skrzynkach jest dowożone pieczywo są tak brudne jakby wzięte że śmietnika. Robale łażą po chlebie a jak się prosi o coś na francuzy to żadnego odzewu. Normalnie można by książkę napisać i to naprawdę ciekawą..

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.