TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO

Wadowice

Opinie o TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO

Magdalena83 2015-11-25 16:15:58
Polecam zakup okien w tej firmie. Fachowa pomoc i doradztwo dostosowane do finansowych możliwości.Okna kupiłam w Suchej Beskidzkiej w bardzo dobrej cenie.Wybrałam okna z oknoplastu- Koncept z dwoma szybami i jestem bardzo zadowolona.Szczerze polecam :)
Anna 2016-12-14 08:53:51
Nie znając się za wiele w zakresie okien udałam się do kilku producentów i sprzedawców. Jednak takiej pomocy i fachowej wiedzy jaką dostałam w punkcie w Wadowicach nie otrzymałam nigdzie.
Panowie doradzali mi tak jak by byli użytkownikami mojego domu i każdego z pomieszczeń. Byłam bardzo zaskoczona poziomem wiedzy i tak dużym zaangażowaniem. Nie przypuszczałam, że komuś aż tak może zależeć na tym abym nie popełniała błędów i miała wszystko do końca przemyślane.
Cenowo też okazało się korzystnie a na koniec otrzymałam jeszcze dodatkowy rabat. Montaż zarówno okien i drzwi jak i bramy garażowej przebiegł szybko i sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Gorąco polecam.
Zostaw swoją opinię o TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO - Wadowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO