Opinie o Stena Line w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stena Line. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stena Line o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stena Line w Gdynia

Smuteczek

Niestety liczą się kontakty i kolesiostwo. Wysłanych z 10 CV na stanowisko niższe, na które ma się papiery, jeśli chodzi o wymagania są wszystkie a nawet i więcej, ale wszystkich przyjmują po znajomości. Teraz dostał pracę kolega, którego ktoś z rodziny pracuje a w biurzwe, a ma połowę z mojego doświadczenia, wiedzy i kursów. Przykre.

Józek
@Smuteczek

Taki jest Twój tok myślenia, czy kolega sam się pochwalił, że pracę tu dostał po znajomości? Jeżelibyś mógł i chciał, to poprosiłbym o podanie, jakie to wymagania i na jakie stanowisko są konieczne? Zakładając, że to nie koneksje decydują o możliwości zatrudnienia?

Bartosz

Czytam, że w niektórych działach pracuje się 6,7 dni w tygodniu i jest to norma. A po ile godzin? Bo jeśli po 12 to faktycznie słabo...Jak to wygląda?

wera
@Bartosz

jak ja pracowałam na gastronomii to zazwyczaj było tak że na 6 wstać, przygotowac sniadanie, posprzątać, potem okienko na tzw, spanko ipotem na kolacje przygotować wiec no, ale różnie czasem od 6 do 15, czasem i nawet później bo wiadomo, jest tam wiecej barów

Czy firma Stena Line w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie, już nie finansują kursów STCW od początku zeszłego roku.

Angela Nowy wpis

Skoro jest możliwość praktyk dla elektryka to może do biura na praktyki też się można dostać? Słyszał ktoś o tym? Szukam fajnego miejsca gdzie mogłabym popracować w takiej formie. Ile wychodzi za taki przeciętny miesiąc netto?

Bartosz

wera Nowy wpis
@Bartosz

Czynna jest propozycja pracy dla Praktykanta elektryka. Samo zatrudnienie miałoby się odbywać w oparciu o umowę o realizację praktyki zawodowej i do tego dopisano o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Ale jak z możliwością nauki, miałbym opiekuna praktyk i od kogo się uczyć? Poza tym, jakie są gwarancje dalszej pracy już na stanowisku elektryka?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stena Line? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
GOŚĆ

Witam, chciałbym podjąć pracę na promach jako marynarz wachtowy O/S. Czy są teraz przyjęcia do pracy? Jakie są warunki i wymagania? Gdzie wysłać CV i dokumenty?

Smuteczek

Józek
@Smuteczek

Edyta

Witam, wiem że Stena Line poszukuje obecnie praktykantów maszynowych w sieci. Podają informację, że to staż. Organizuje go bezpośrednio firma, ktoś wie?

Janosik

Witam mam pytanie odnosnie pracy w kuchni na statkach Stena line ,są jakieś opie?

Basachi

Witam jak oceniacie prace w Stena Line od strony maszyny i serwisów maszynowych? Mysle onweksciu do firmy ma stałe kontrakty ale wole się upewnic czy warto.

Mam pytanie. Czy mógłbym ktoś napisać adres e-mail,aby skontaktować się z firmą Stena Line i ewentualnie nawiązać współpracę? Próbowałem kilka razy przez portal morski,ale efekty były mizerne. Pozdrawiam Piotr

Pływałem

Pływałem na Stenie, a poprzednio w Polferries. Myślałem, że w Stenie będzie lepiej, a wcale nie było. rawa nie była zieleńsza... Gorsze układy niż by się mogło wydawać. Duży wyzysk, wiecznie nadgodziny, bo brakuje ludzi. Nie polecam

@Pływałem

Czyli nadgodziny pewnie przymusowe nic nie zrobić, raczej odbiór odpada czyli jak są płatne? Rekompensują choć trochę ten czas? Te układy, o których wspominasz, to o co z nimi tak w praktyce chodzi?

Witam zauważyłem ofertę na security na promie Stena linę gdynia- Szwecja. Ktoś pracuje i wie jak to wygląda z zarobkami i czy warto?

@Nowy

Praca bardzo ok, ale nie dla mięczaków, płace też ok.

@hm

Nie dla mięczaków? A możesz to jakoś uzasadnić, bo rozumiem że zauważasz dość ciężkie warunki niestety? :/

@Edyta

Widzisz, praca w ochronie na promach wymaga zdecydowania i silnego charakteru

@hm

Dzięki za odp. Generalnie tyle to zdołałam wywnioskować, jednak ciekawa jestem większych szczegółów. Bo to tutaj jakiś problem z warunkami jest czy jak?

Kowal

Dlaczego moja negatywna opinia ostała usunięta przez administratora? Niech ludzie się dowiedzą że na statku Vision Pani od grafiku wszystko robi pod swoje koleżanki, a inni mają tyrać bez przerwy najlepiej.... Zostanie to zgłoszone do odpowiednich służb.

Kowal

Stenaline Vision (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Nie polecam pracy na tej maszynie. Grafik układany pod kumpele, a reszta jest tylko od roboty. Możesz mieć tak zwaną stalkę 2 na 2, a i tak nie będziesz robił tego co masz w kontrakcie. Jeśli zwrócisz uwagę to dostanie Ci się i będziesz miał przerąbane... #Pani Iza od grafiku do zwolnienia, bo 70 procent osób mówi że ona robi z tego miejsca (usunięte przez administratora)

Moja opinia jest oczywiście negatywna. Statek Vision. Osoba " Pani Iza ", która układa grafik dla pracowników to powinna wylecieć jako pierwsza, bo na swojej zmianie ma swoje " kumpele " i grafik układa jak najlepiej dla nich, a dla reszty lub dla tych których nie lubi to wrzuca im przykładowo: Praca do godziny 2 lub 3 w nocy, a na godzinę 5 lub 6 rano znowu do pracy. Gdzie tu człowiek ma się wykąpać po pracy, chwilę zdrzemnąć? Dodam że te jej koleżanki od końca pracy do zaczęcia następnej mają po 6-8h przerwy...

Gabriel

Widziałem, że jest też oferta jako SECURITY. Ma ktoś jakąś wiedzę jak wyglada praca jako ochrona ??

@Gabriel

Gabriel, kultura, zdecydowanie, stanowczość,siła charakteru i kwalifikacje, jeśli te cechy posiadasz to śmiało.

hm

Ahoy ....powiem tak, jeśli ktoś pisze negatywnie o Stena Line , to nigdy w tej firmie nie pracował , albo jest nieudacznikiem.

hm

swietny pracodawca i dobrze płaci

Aneta

Ktoś wspomniał o szkoleniu dla nowych pracowników, ile ono trwa? :)

Jak szefostwo w Stena Line? Spoko traktują ludzi?

TheBoy

Nie powiedziałabym. Na zleceniu masz orkę i szefostwo oczekuje, że masz być dostępny zawsze i wszędzie jak tylko zadzwonią. Pracę masz w niektórych działach 6/7 dni w tygodniu i to norma. W moim naborze zwolnili część osób po szkoleniu, mimo tego, że super dawali sobie radę, bo szefowa miała dosłownie takie widzi mi się. Oczywiście, nie poinformowali, że informacja przed szkoleniem o dostaniu pracy, nie równa się, że ją masz i niektórzy potem żałowali, że odmówili pozostałym ofertom w innych firmach.

Piotruś Patriota

To bardzo ważne pytanie. Jak szefostwo traktuje pracowników. Jak pasterz dba o owce swoje?

@Piotruś Patriota

Czyli to już odpowiedź, tak? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Stena Line - Gdynia

• Jak się pracuje w Stena Line?

Zobacz opinie na temat firmy Stena Line tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stena Line?

Stena Line
3.1/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kwiatkowskiego 60
    81-156 Gdynia