"COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA

Rzeszów

Opinie o "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA

onnaa 2013-09-20 12:05:55
Witam,
czy ktoś pracował jako sprzedawca bielizny w "cotton" w Rzeszowie?
Cały czas pojawia się ogłoszenie, więc chyba coś musi być nie tak.
Czekam na odpowiedzi.
dfghjkl 2015-04-08 13:03:15
znowu pojawiło się ogłoszenie w tej firmie :P o co chodzi, że już od tylu miesięcy szukają pracownicy?
ross 2015-04-09 18:42:04
Witam,pare lat temu poszlam na rozmowe w sprawie pracy w tym sklepie,i bylo to ssmo co napisala ona to juz trwa ladnych pare lat moje kolezanki rowniez byly"testowane",w okolicznych sklepach jak mi wiadomo mowia ze duzo tam sie dziewczyn przewinelo(usunięte przez administratora)
ross 2015-07-09 19:36:00
A co mozna powiedziec pan S. ma swoja prawa reke tu na Reszowie i ona robi selekcje kandydatek jak jest ladna zadbana z klasą to nie ma szans.
nati 2016-04-11 19:56:34
Podnosze temat,prosze o informacje o tym miejscu pracy:)
jaga 2016-04-26 15:58:44
Witam, pracowałam tam 14 miesięcy potem zmieniłam miejsce zamieszkania i zrezygnowałam. Praca nie jest ciężka, atutem jest że nie pracuje się w niedzielę. Umowę dostałam po miesiącu, zarabiałam na początku najniższą krajową, potem więcej. Współpraca z dziewczynami ok. Rotacja jak wszędzie, przy kilku sklepach i sprzedaży internetowej normalna. Najwięcej zmian było przed wakacjami , jak dziewczyny kończyły budę
romek 2016-05-17 10:56:32
powiem Wam, że z tego co ja wiem to oni prowadzą największy sklep z bielizną w Rzeszowie , chwalą sie, ze mają bogatą oferte, najniższe ceny, częste promocje, obsługa jest profesjonalna i miła. Nie wiem tylko czy stawki tam mają dobre czy nie za bardzo, podobno też bielizna jest sportowa w ofercie.
angel. 99 2016-11-05 16:57:24
Rotacja duża bo S.K sam nie wie jak kombinować. Obiecuje umowę o pracę cały etat a potem kombinuje a to może zlecenie jednak a może niepelny etat. Oprócz tego jest ciężkim człowiekiem do dogadania się na temat pracy i do współpracy. Stawki też nie rewelacyjne 7.5 później podobno 8 zł. Nie polecam.
zyta86 2016-11-05 17:44:21
Pracowałam 4 lata w Rzeszowie i nie narzekam. Jak się przeprowadziłam zrezygnowałam. Praca nie jest ciężka, ale trzeba być pracowitym, na początku niskie wynagrodzenie, potem cały rośnie. Dziewczyny w galeriach zap... w niedzielę , a ja pracowałam 2 soboty czasami w tygodniu było wolne.
Zostaw swoją opinię o "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA