F.U.H.T.B. DARBUD Aldona Dara

Opinie o F.U.H.T.B. DARBUD Aldona Dara

martinez1972 2014-12-03 14:37:32
pracobiorcy
martinez1972 2014-12-10 17:49:17
Dalej nie płaci obiecuje tylko swoim ludziom kaźe mówić wszystkim że jest ok w firmie,pozatym to nie aldona tam żądzi tylko jej mąż który ma wszystkich iwszystko w dupie
Czesioooo 2015-05-04 20:58:42
Obiecanki cacanki na poczatu jak ktoś idzie ma rozmowę i wchodzi na temat wyplat to oczywiscie pieniądze będą co tydzień. Po tygodniu pracy wszystko sie zmienia, płaci jak mu się podoba. Raz są pieniądze ale nie zawsze oczywiscie jak mi sie uwidzi raz 400zl raz 1000zl / 300zl. niekiedy w ogóle nie ma kasy w piątek i nawet nie da wczesniej znac ze nie będzie pieniedzy. Pisząc wiadomość o pieniądze można czekać na odpowiedz rok i sie nie doczekać. Nie polecam tej firmy nikomu. Jak w tygodniu przyjedzie na budowę to pyta jak jest? Micha się cieszy bo robota idzie, przy wypłacie w piatek zdenerwowany bo trzeba zapłacić ludzią i to nie zawsze. jak nie ma pieniedzy w piatek i pytając sie go o zaliczkę odpowiada"pozycz sobie od kogoś" Prosząć go o materiał na budowe, obiecuje ze przywiezie lecz ciezko jest wziąść ze swojego składu to co jest potrzebne i przywieść, a później dogadywanie ze jesteście niewydajni, mało jest Zrobione... tylko iść i robić..
kolo 2015-05-05 18:52:19
Dalej nic siie nie zienia bawi sie na grilach a jego zonka wielka kierowniczka agd rtv w media mark mówi ze ona też nie może związać koniec z końcem a to ona jest włascicielką firmy moze w koncu pójdą po rozum do głowy bo z tarnowa się wynieśli ale w b wszyscy ich znajdą a zakupów za kradzione pieniądze swoim ludziom nie zrobią
jasiek 2016-04-22 10:40:44
Dokładnie, zawsze lepiej zapytać pracowników jak to wszystko wygląda tak naparwde. Zastnawiam się tez nad tym jak u nich z cenami, bo sład materiałów budowlanych bywa naparwde różny w tej kwestii na pewno.
Zostaw swoją opinię o F.U.H.T.B. DARBUD Aldona Dara - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H.T.B. DARBUD Aldona Dara